Джоли припада от глад...

  • 4 058
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
И аз съм насъбрала много по темата!   Трябва рекламите на храни да се забранят, освен тези на кисело мляко и репички, ако някой рекламира такива неща...  Който не е диабетик на днешно време, то е затлъстял или има язва или не знам какво. Цигарите забраниха да се рекламират, алкохола ограничиха, ама храната тип боклук не е по- малко вредна.
Никакъв проблем няма да реши, промяната на храната в училище, докато от всяка телевизия, от всяко радио, на всеки ъгъл, на всеки билборд, на всяка витрина, във всяко списание се намира шарена и апетитна реклама на шоколад или чипс.
Точно това противоречие е страшно - хем трябва да сме свръх слаби, защото такива са лицата от екрана, отделно че дрехи по магазините се продават само като за много слаби хора, хем всяка минута сме облъчени от реклами на шоколади. Аз не издържам и съм неврозирана, а за децата не знам.

Кльощавотията е проблем, ама и тия човеци, които са по 150-200-300кг и не могат да ходят, не могат да се обслужват и вече дори не са съвсем хора и които вече не са само в Щатите - не са по- малък проблем. Цяла Европа и Америка са парализирани от собствените си телеса.

# 16
  • Мнения: 5 940
pina, тези храни са вредни не, защото задължително от тях се пълнее, а защото са пълни с дехидратирани мазнини, консерванти, оцветители и т.н. Шоколадът е мощен антиоксидант, особено натуралният, черен, и е здравословна храна. Здравословно хранене не означава хранене, целящо отслабване. Предполага се, че от него не се пълнее особено, но все пак си зависи от погълнатите количествата.
А иначе по темата ... границата е там, където чувстваш добре тялото си. За да не се изпада в крайности, е хубаво да възпитаваме децата си, че индивидуалността им ги прави неповторими, да не им натрапваме собствените си комплекси /ако имаме такива/ и да ги научим да спортуват за удоволствие. И аз харесвам природно кльощави жени, изглеждат ми едни такива аристократични, въздушни, но и ми допада земната хубост на други. Закръглени, здрави, тренирани тела изглеждат много привлекателно и женствено.
Няма според мен задължителни норми за естетика, има индивидуални такива, важното е човек да е здрав.
С Джоли и Кийра не се изчерпват моделите за хубост, има толкова прекрасни европейски актриси, които повече обръщат внимание на таланта си, отколкото на мерките. Зависи кой с какви очи и какво гледа.
П.П Василиса, скоро в някаква тема четох твой коментар за една от девойките, която бе дадена от автора като пример за хубост, че би трябвало да отслабне. На мен ми изглеждаше тамън добре, така че и твоите критерии по моята мярка ми се струват завишени.

# 17
  • Мнения: 4 678
http://www.vbox7.com/play:c6112f19
 Wink

..няма вредна храна...всичко е до дозата Peace

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 19:25 от Поци

# 18
  • Мнения: 11 747
Абе, не е като да няма вредни храни  Wink
Натуралния шоколад не знам дали е полезен, но всичко, което съдържа захар (без плодовете) не е полезно и е напълно излишно. Ако следваме рекламите, трябва да ядем през 20минути и освен това ще се получи така, че ще се изхранваме само с шоколади, кроасани и вафли, а то тинейджърите и горе-долу така правят.

Нямах предвид, че здравословно хранене означава такова, при което се слабее, но определено хранене при което се дебелее не е здравословно.

# 19
  • Мнения: 4 678
Абе, не е като да няма вредни храни  Wink
Натуралния шоколад не знам дали е полезен, но всичко, което съдържа захар (без плодовете) не е полезно и е напълно излишно. Ако следваме рекламите, трябва да ядем през 20минути и освен това ще се получи така, че ще се изхранваме само с шоколади, кроасани и вафли, а то тинейджърите и горе-долу така правят.

Нямах предвид, че здравословно хранене означава такова, при което се слабее, но определено хранене при което се дебелее не е здравословно.
..добре де..кажи ми една вредна..която ако ядеш веднъж на седмица ..ще ти вреди Wink
..нали рзабираш ..че не храната ..а количеството и.. е вредно Peace

# 20
  • Мнения: 11 747
Е, то така погледнато и калиевия цианид не е вреден, щото в минимални дози....

Всички вафли, сухи пасти, сникърси и подобни са вредни. Освен количеството захар, ако се вземе предвид, че с цел увеличаване на добива се наблъскани с химични подобрители.
Не искам да споря в тази насока. Нито ми се спори, нито съм имала това намерение. Просто съм убедена, че човек може цял живот да не вкуси слакдиш и от това може само да спечели.

# 21
  • Мнения: 4 678
Е, то така погледнато и калиевия цианид не е вреден, щото в минимални дози....

Всички вафли, сухи пасти, сникърси и подобни са вредни. Освен количеството захар, ако се вземе предвид, че с цел увеличаване на добива се наблъскани с химични подобрители.
Не искам да споря в тази насока. Нито ми се спори, нито съм имала това намерение. Просто съм убедена, че човек може цял живот да не вкуси слакдиш и от това може само да спечели.
..в това съм съгласен Wink..няма да спорим Hug..права си..а за аспартама и всички..Е-та..няма да говорим Mr. Green
..просто всяка злоупотреба с който и да е хранителен продукт е вредна Peace
...спирам ,че оспамихме..Джоли Mr. Green Embarassed

# 22
  • Мнения: 97
Всеки грам пържени картофи например е удар по стомаха и черния дроб. Пример за вредна храна. Но да ви е сладко, че повечето не можете без тях.

# 23
  • Мнения: 583
плодовете и зеленчуците с нитрати също са удар за организма, но са полезни  Rolling Eyes....
по темата-границата е някъде в главата ни, а слабите телеса наистина се превърнаха в пример за красота! но с разголването на цивилизацията се е стигнало до тук. и понеже е рядкост слабо тяло с големи цици, настана бум на силикона/особено у нас/.

# 24
  • Мнения: 4 678
Всеки грам пържени картофи например е удар по стомаха и черния дроб. Пример за вредна храна. Но да ви е сладко, че повечето не можете без тях.
..кой ти каза...в миналото са от години Mr. Green

# 25
  • Мнения: 637
Ей ама и вие... Няма да живеете с орлите Mr. Green
Моят син милият нагъва и шоколадче и чипс и все ме е яд , че не се е родил момиче. Щеше да е идеалната манекенка. Без да гладува щеше да е фиданка Laughing Всичко е до ген.
Пълно е наистина с боклуци в лъскави опаковки, но понякога организмът си го иска.

# 26
  • Мнения: 4 678
Ей ама и вие... Няма да живеете с орлите Mr. Green
Моят син милият нагъва и шоколадче и чипс и все ме е яд , че не се е родил момиче. Щеше да е идеалната манекенка. Без да гладува щеше да е фиданка Laughing Всичко е до ген.
Пълно е наистина с боклуци в лъскави опаковки, но понякога организмът си го иска.
..знам..и дъщеря ми е..така Joy
...аз тук пиша за диети и вярно хранене..а дъщеря ми мааа..чипс Mr. Green
..нали знаеш..обущар ..без обувки ходи Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 100
Харесвам Джоли. Няма как да сме сигурни, че е припаднала от глад. Аз не мисля, че това е причината. Но може пък и да е. Не я следя.  Laughing Гледам, че цял живот е била клечка.
Но Кийра на тази снимка доста слаба ми изглежда, направо ... кофти. А иначе е мнооого красива актриса.
Аз тежа 49 кг и съм почти 1,70 и на мен ми казват, че съм много слаба. Аз ям главно здравословна храна - когато и колкото ми се яде. Минимум по 5 пъти на ден ям. Не се ограничавам изобщо, дори ако ми се яде много нещо вредно, си го позволявам. Мога да стана 60 кг, че и повече, ако започна да се храня като другите с вафли, чипсове, кроасани, солети и мазни банички, натъпкани с месо с неизяснен произход. Не мисля, че ще се чувствам по-добре.
Всяка крайност е опасна. Аз гледам да се храня така, както са се хранили нашите предци. Възможно най-просто, с минимален брой елементи от Менделеевата таблица.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Айде сега - рекламите виновни. Кой ще отрече, че шоколадът и чипсът са вкусни? И със , и без реклама все ще се купуват и ще се ядат.

# 29
  • Мнения: 11 747
Абе, Вещи, често, докато не мерна реклама, не се сещам с дни за някои 'хубавини'  Wink Отделно, че за нови, атрактивни артикули, пак от там научавам, инак щях да си тъна в неведение....  Rolling Eyes

А за децата, дето ядът шоколад и чипс и не пълнеят, на колко години са? Щото и аз до 14г ядях като змей, а бях кльощава. После почна да ми се лепи, ама навика да се тъпча не ми мина.

Общи условия

Активация на акаунт