Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 154
Hug Имаме си още едно люлинчееееееееееееее  baby_neutral  Hug
Didi Bojinova е родила своята Бетина на 11.04  newsm44  bouquet
Да е жива и здрава малката кукла и да радва мама и тати  newsm51
На мама Диди бързо възстановяване и да я видим в темичката Party

# 31
  • Мнения: 361
Честито на Диди  bouquetДа е жива,здрава и усмихната малката госпожица  bouquet

# 32
  • Мнения: 9 973
  bouquet  bouquet  :bouquet:Didi Bojinova   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 746
Браво,да и е честито  bouquet

# 34
  • Мнения: 181
Честито на Диди, да са живи и здрави!Много хубаво име са избрали!

# 35
  • Мнения: 459
Didi Bojinova smile3525 1stroller newsm32 smile3525

# 36
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Eх че хубави новини  Hug
Да е жива и здрава малката Бетина!

Хубава и спокойна нощ!

# 37
  • Мнения: 15
браво,това са чудесни новини
да са живи и здрави и мама и бебче !

# 38
  • София
  • Мнения: 154
Ние за сега в градините около работата и на двамата и до блока където ни е адресната регистрация сме на първо място Hug дано да ни приемат и да не се променят драстично списъците Praynig

Майчета боядисвате ли яйцата  easter 

# 39
  • София
  • Мнения: 5 285
Честито бебче на щастливата нова мама   bouquet


Я да питам дали някой знае къде да прочета набор 2009 кога най-рано може да кандидатства за ясла  newsm78

# 40
  • Мнения: 459
Моите са боядисани рано, рано....................от мама
Най-мразя да боядисвам яйца-все се омазвам-не ми се отдава и съм се отказала да върша дейности, дето ме тормозят. А понеже майка ми е "луда" и умира да домакинства, та й доставям тази радост!
Леле, на вън какво хубаво време се очертава, а ние ще си седим пред компа и Тв-то Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 154
Набор 2009 мисля, че ще се записва декември чак newsm78 , така беше с набор 2008 Peace

# 42
  • Мнения: 181
И аз не боядисвам, баба се занимава, а ние всички и ходим на гости!

# 43
  • София
  • Мнения: 211
***Ади***, ей, мила, светът е малък, а? ами, да, значи, наистина се познаваме с теб!!! Права си, за кратко бяхме заедно в компанията на Марто от 6-ти, но наистина после двечките с Майчето заминахме за Щатите... Сигурно си същата Ади, за която си мисля - живееш в блока на от А до Я, нали? Как си ти, душата? Поддържаш ли връзка още с някой от компанията? (аз не съм се чувала и виждала с никой). Кога ще спретнем една срещичка с количките? Вие на колко сте?
Дани, миличка, много благодаря за комплимента! Да си призная, не се чувствам точно разкрасена  Mr. Green, но както и да е! Иначе, се чувствам ужасноооо щастлива и сигурно може и от това да е... Целувам ви и двамата с малък Владко... А, изписването винаги ще го помня, че стана на РД на мъж ти!  Heart Eyes
ЦвеTи, Учех в 97 мо СОУ до 8 ми клас, аз съм набор 82, класна ни беше Пискулийска (какво ли прави тази мила женичка).... Я, да се разпознаем всички на бързо!!!
Зеленко, мерси и на теб за комплимента!   bouquet И мен ме вълнува набор 2009 от кога можем да кандидатстваме за ясла?
bettyg, ами, аз съм в бл. 538 - точно до 97-мо СОУ и близко до колелото на трамвая.. за магазина, обаче, май почти не пазарувам от там. Иначе, за кратко ходех във фитнеса точно до 96 СОУ...  newsm78 незнам, сигурно сме се засичали нейде из квартала - ми, то аз цял живот съм си живяла тука Simple Smile
Честито бебче на Didi Bojinova - да е живо и здраво и много да радва мама и тати. На мама - бързо възстановяване и я чакаме с нетърпение!

# 44
  • София
  • Мнения: 154
Хайде сега препатилите ако може да ми дадат съвет  bouquet
За детската кухня от къде се намират 30 бурканчета с капачки , като нямаме в мазето Whistling

Общи условия

Активация на акаунт