Отговори
# 45
  • Мнения: 361
Роси,незнам кой е блока на от А до Яnewsm78Живея б 520-ти,точно срещу Хосе Марти(детската градина).Ние сме ви каки,на 1,8 год. сме вече.Вчера те видях,на алеята,ама докато  се довлачим,дойде и мъжът ти и викам айде,ще го отложа.....
За компанията-с Марто се засичаме често,друг никой.Ейййййййй,хубави времена бяха,ей Heart Eyes

За справка-ей това съм аз(извинявам се,че снимката е от сватбата,ама други нямам качени сега Blush)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&pid=2301319

# 46
  • Мнения: 459
dgudge, ще ги събереш! Аз малко по-късно ще се огледам колко имам точно свободни и прибрани някъде,че раздавах! А иначе капачки продават на кооператето за тях

# 47
  • Мнения: 2 986
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА ДИДИ БОЖИНОВА! Да са здрави, много да я радва и бързо възстановяване на мама!
Роси, много хубава двойка сте с мъж ти, а малката Стела е супер сладурана.
bettyg, и аз съм учила в 96-то, но преди толкова много години / чак ме е срам да кажа.../
dgudge, за бурканчетата мога да помогна ако междувременно не е разбито мазето и открием ключ за общата врата. Иначе трябва да имам там поне 15-20 бурканчета, май са от доста време, но след измиване ще ти ги вземат. Ако се интересуваш, пиши ми на лични или ми звънни по мобилния. Капачките трябва да са ти нови, продават ги на кооперативния, от страната на борсата като се върви нагоре към Търговския център, където има магазин за риба и зоомагазин, по тази пътека.
За кандидатстване за ясла за набор 2009 май няма никакви правила засега. Питайте в сайта на формата за връзка.

# 48
  • София
  • Мнения: 541
Честито бебче на Диди!   bouquet
dgudge, и аз мога да помогна с някоя бройка. Пиши ми на лични да се уточним, аз още довечера ще проверя колко имам  Peace
Та така се събират - питаш всички познати и малко по-малко се събират  Crazy

# 49
  • София
  • Мнения: 154
Благодаря ви милички  Hug ще  се възползвам от предложенията ви Blush за капачките нещо не мога да се ориентирам , но ще го намеря Peace

А да ви покажа какво прави моя малък мъж като се кротне  Twisted Evil и се сърди като му го взема  Shocked

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 5 285
Набор 2009 мисля, че ще се записва декември чак newsm78 , така беше с набор 2008 Peace

Т.е. по настоящите правила  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 154
Е това ще се види

# 53
  • Мнения: 9 973
 hahaha hahaha hahaha
Дани,разби ме
5 броя от мен ако не събереш(само заради снимката Joy Mr. Green)

# 54
  • София
  • Мнения: 746
Леле Дании,и не те беше срам да пуснеш тази снимка Naughty
 Joy Joy бащата си има конкуренция на списанието,а Joy

# 55
  • Мнения: 181
Дани, добре че ги няма службите!

# 56
  • София
  • Мнения: 154
Аз ако знаех , че такъв ефект ще има щях да се постарая повече като папарак  Joy

# 57
  • Мнения: 1 572
Здравейте момичета,
от 2 години се подвизавам във форума, а чак сега видях, че има люлинска тема! Заплес  Mr. Green
Да скоча на въпроса - някой има ли лични впечатления от ясла Криси зад Адашите? Аз ходих още януари месец като я откриваха и нямаше нито едно дете в момента, макар че беше към 17ч. Много ми хареса като обстановка, но тогава искаха 550лв. Сега пише "по договаряне" - що за животно е това? Някоя от вас "договорила" ли се е?

# 58
  • Мнения: 15
Здравейте мацки-слънчев и хубав ще е деня днес!!!
Мира,кой набор си и кота си учила в 96.Аз съм завършила 91г. и съм набор 73/наистина минаха много години/ ,а сега и работя там.
Роси,ти си доста по-малка от мен ,но явно съм те засичала,защото съм голяма физиономстка.
Детската кухня е удобна,но с тези бурканчета и с този ежедневен ангажимент-мерси,ние не сме се записвали този път.
Засега е товаот мен,че трябва да изляза да разходя кучето и бебето в коремчето докато едната  кака и Кико нанкат. Laughing Rolling Eyes Naughty

# 59
  • София
  • Мнения: 211
***Ади***, мила, точно ти си, за която те мислех!!! (много са ви хубави снимките)  Heart Eyes Много ми е драго, че се открихме! Как не те е срам, да ме видиш онзи ден и да не се обадиш??? Голям съм заплес аз и хич не съм те видяла - те сега нали са ни първите разходки и още ми е едно странно и все в количката зяпам и се чудя дали не и е горещо, или пък студено...  Joy... а, пък той мъж ми не хапе  Mr. Green даже щеше да се зарадва много (ние вече бяхме заедно, когато движехме в тази компания, тъй че сигурно и той те помни). Много ще се радвам да се видим тези дни! Поздрави на Марто!
Mira_p, много благодаря за милите думи! Hug
dgudge, ееее, просто нямаш равна - все намираш с какво да ни разсмееш (мен още ме понаболява секциото, като избухна в смях), ама болка - неболка, това просто не се трае...  Joy Joy Joy Татко Влади май не може да се докопа до списанието, а? Mr. Green
хубав ви ден, милички.... ах, така се радвам, че идват празници!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт