Къде си държите хляба?

  • 8 910
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз го държа в кутията за хляб,не го чакам чак да мухляса,
давам го на една баба, която храни котки и кучета. Crazy

# 16
  • Мнения: 8 999
В найлонов плик в хладилника. Така го предпазвам от изсъхване и от мухъл. Много ползваме квадратния нарязан хляб, а той мухлясва буквално за 24 часа, ако е извън хладилника.

# 17
  • Мнения: 2 803
И аз доскоро го държах в кутия за хляб, но лятото наистина много бързо мухлясва. Ще следя и аз за  идеи.
Peace И аз така, а лятото го прибирам в хладилника. Но ние купуваме по половинка хляб и бързо свършва.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 529
Лятото - в хладилник.
Зимата - отгоре на плота, в торбичка. Имах кутия ама изобщо не ми беше удобно.
Същата работа е при нас Peace

# 19
  • Мнения: 1 183
В кутия,изобщо няма опастност да мухляса,защото имаме куче! Peace

# 20
  • Мнения: 4 965
В торбичка и в кутията за хляб. Не ми се е случвало да мухляса. Купувам 1 хляб на всеки 2 дни (аз не ям, децата и мъжът ми ядат, но не много). Каквото е останало на втория ден - нарязвам, изсушавам и в събота заминава за кучето на вилата.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Рядко ям хляб, но моите хора ядат, затова не оставаме без хляб вкъщи. Държа го в тобичката му и в хладилника.

# 22
  • Мнения: 1 715
В плик в кухненски шкаф.

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
У дома хляба държим в кутия за хляб,поставена над хладилника.

# 24
  • Мнения: 4 434
Аз пък в кутия го съхранявам,удобно ми е.

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Аз пък в кутия го съхранявам,удобно ми е.
Каква? Дървена, метална, пластмасова? Колко време издържа? Изсъхва ли или мухлясва ако забравиш хляб вътре?

# 26
  • Мнения: 4 434
Аз пък в кутия го съхранявам,удобно ми е.
Каква? Дървена, метална, пластмасова? Колко време издържа? Изсъхва ли или мухлясва ако забравиш хляб вътре?
Пластмасова!
Ако се случи да забравя,изсъхва не мухлясва.

# 27
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Хляба в шкафа Rolling Eyesкато мухляса ,в коша или мъжа ми го носи на работа,на кучетата,че нашия не яде хляб,на месна диета е Mr. Green

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Пластмасова!
Ако се случи да забравя,изсъхва не мухлясва.
Аз съм се насочила към дървена. На мен хляб ми мухлясва ако го забравя за 4-5дни в шкафа, а хляб в хладилник държа само ако после ще се яде препечен, инак не ми е вкусен.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 391
Сиренце, ние сме с дървена и мисля да я сменям. Мухлясва хляба. А по-лошото е, че самата кутия приема някакъв дъх...Уже не държа развален или мухлясал хляб. Но аз съм забелязала ,че напоследък купешкия хляб мирише много особено. Никак не ми харесва.Та и цялата кутия има един такъв особен дъх. Не точно на мухъл, ами...не мога да го опиша - на развален, суров, нехубав хляб. И аз съм в чуденка каква кутия да взема.Кутията ми е удобна иначе де... Гложди ме и идеята за машина за печене...

Общи условия

Активация на акаунт