Имахте ли гости веднага след изписването от болницата?

  • 8 375
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015

 Дойдоха най-близките:родителите ми и племенницата.Кажи на желаещите да изчакат малко, а след 40-я ден са добре дошли.Дано са съобразителни Peace!

# 16
  • Мнения: 5 393
Дойдоха за половин час само най-близките ми( моите родители, братята ми и баба ми) и то след много мръщене от моя страна.  На изписването пак бяха само те, изобщо не исках шумотевица и тълпа около себе си. Копнеех за спокойствие и тишина и ги получих. Нямаше сърдити, всички се съобразиха с желанието ми.

# 17
  • Мнения: 2 658
Първия път, да. Втория не, слава Богу. Но първия път си бях в Бг и най_блиzки, най_блиzки, ама пак си се събрме десетина човека  Rolling Eyes  Ми кофти си беше, напрегнато, пренаселено...
Сега, с малката ми беше сто пъти по_добре  Peace

# 18
  • Мнения: 4
ami da oshte sushtata ve4er no te ne bqha vinovni a moq suprug no slava bogu si trugnaha rano az vse oshte nemojeh da sqdam - s mnogo shevove bqh i sushto se oteglih .no za vtoroto ne mislq 4e sht se povtori pone ne i sled izpisvaneto.ñama da go pozvolq. Naughty

# 19
  • Мнения: 447
Дойде само майка ми и то за да се увери ,че настина съм добре.Не исках  и не бих допуснала други хора.

# 20
  • Мнения: 2 677
Не, само свекърва ми мина след изписването.

# 21
  • BG
  • Мнения: 1 900
Точно веднага не съм имала гости,но пък и не спазвам такива суеверия,че след 40 дена да идват.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 535
Не. Дойдоха само баща ми и свекърва ми да ни посрещнат от болницата.
Гости по-късно и то поединично. Не съм събирала цялата рода  Whistling

# 23
  • Мнения: 188
Дойдоха само родителите ни,баба и дядо  и кумовете! Но за малко! Все пак тогава исках само да е тихо и бебо да е спокоен! Не съм спазвала чужди хора да не влизат в къщи 40 дена!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 754
Като родих и още докато бях в болницата съпругът ми беше поканил всички близки приятели в заведение,но при изписването никой не бяхме поканили.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 139
Тъй като раждах в родния град на мъжа ми,свекитата и девер ми си бяха там.
Аз обаче държах да дойдат и моите родители и брат ми.
Та се събраха една прилична групичка на изписването Peace

# 26
  • Мнения: 567
На изписването бяхме само с майка и съпруга ми.  Някъде след месец се заизреждаха гостите, а те мнооогооо

# 27
  • Мнения: 8 999
Да, дойдоха най-близките ни роднини, но без ядене. Пихме по една напитка /а може и повечко да са били!/, малко ядки и соленки и това е. На всички им беше ясно, че хич не ми е до размятане на трапези. Но пък ми беше приятно, дори се радвах, че има хора вкъщи. Разнасяха най-младата издънка на рода като коте. А то, милото, спеше като пън. Дори не си отвори очите. Само по едно време промрънка за храна, накърмих го и го оставих в стаята му да си спинка.
В деня на раждането на детето, мъжът ми беше спретнал голям купон у дома - приятели, родителите ни, по-далечни роднини. Тогава е било голямото пиене и ядене, но аз и бебето не сме присъствали. После свекърва ми и майка ми изчистили къщата и подредили всичко.

# 28
  • Мнения: 3 641
А, моята свеки мисли да кани цялата рода.Убедена съм в това. Не знам как ще се разбирам с нея ooooh!

# 29
  • Мнения: 511
На изписването бяха само най-близките-баби,дядовци, брат и сестра. Взеха ни от болницата и се прибраха. Вкъщи дойде само майка ми, за да ми помогне.

Общи условия

Активация на акаунт