Имахте ли гости веднага след изписването от болницата?

  • 8 386
  • 174
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 803
На въпреки общата нагласа да се изсипе цялата рода в къщи прекратих напорът още в болницата  Stop До вкъщи ни придружиха сестра ми и племенникът ми , точно колкото да помогнат за разтоварването и настаняването на хлапетата по легълцата. Това с бабините запивки , го изтърпях един следобед в болницата , тъй като имах неблагоразумието да поканя свекърва ми да види първия близнак , то като се стовари тая жена цял ден и устата и не млъкна да ръси всякакви простотии. Момичето до мен тъкмо я бяха качили от реанимация и нейната рода се изсипа и като се заформи една седянка, повече и двете не рекохме да повторим такъв род покани. Та и сега избягвам всякакви роднински сбирки , дори и навън , камо ли в къщи.

# 31
  • Мнения: 169
Дойдоха само роднините. Бебето си беше в неговата стая , само го погледнаха и толкова. В другата стая майка ми беше сложила масата. Ако бях сама нямаше да искам никой да идва бях и без това достатъчно уморена.

# 32
  • Мнения: 262
Дойдоха само роднините. Бебето си беше в неговата стая , само го погледнаха и толкова. В другата стая майка ми беше сложила масата. Ако бях сама нямаше да искам никой да идва бях и без това достатъчно уморена.
  И при мен беше почти същото. На изписването дойдоха зълва, етърва, леля ми и мъжа ми, а като се прибрахме свекърва ми беше сложила масата в др. стая и всички отидохме там, а с бебето остана свекърва ми в нашата стая (докато хапна).

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, гостите започнаха да идват по късно.
Peace свекърва ми дойде веднъж като ни изписаха, понеже не бяхме извикали никой на изписването.Мъжът ми и синът дойдоха и си ни взеха.Не обичам суетните, още по- малко след операция , въобще не ми беше до гости та казах на всички, че ще чакат

# 34
  • Мнения: 209
Не никакви гости , на изписването до  болницата  дойдоха близките ни , почерпихме се с някой друг бонбон и после  всеки у тях си Hug

# 35
  • Мнения: 3 316
дойдоха само най-близките ни , аз си стоях с бебето в спалнята - при тях не съм ходила  Peace  не ми беше до гости в този момент а и ми дърпаха конците на операцията и гледах да съм легнала

# 36
  • София
  • Мнения: 17 592
 newsm78
Ами не, но и никой не е искал да идва - не бих спряла никого, май аз повече си пречих, отколкото другите... Впрочем, можеш да ги поканиш вместо на хапване и пийване и почерпки на почистване - да свършат работа някаква, да има полза. Връчваш им четките, гъбите и лопатите... и мисля, че доста ще се откажат предварително.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Имахме, но само близки.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз  бях казала къде на шега, къде наистина че гости след раждането няма да приемам . Аргументирах се с факта, че е зима и има вируси и второ , че ще съм секцио и няма да ми е до гости.Повечето ми познати се съобразиха с това, дойдоха само роднини , които работят в чужбина и си бяха дошли за празниците .

# 39
  • Мнения: 641
Имахме, но само близки.
И ние така

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 44 223
ами да беше първото внуче и за двете страни, първото ни детенце...дойдоха най-близките ни Simple Smile) и беше много приятно.
Дечко си спинкаше в своята стая, погледнаха го кой от по-близо, кой от по-далеч, помогнаха ми с първата ми самостоятелна смяна на памперс, порадваха ни се, бяха си приготвили сами почерпката, аз просто си хапнах малко с тях...въобще беше приятно и леко.....не стояха много и така....

# 42
  • Мнения: 1 273
Мъжът ми ме взе от изписването, а вкъщи бяха майка ми и свекърва ми. Много бях щастлива, защото бях доста уморена, а те бяха изчистили и сготвили. Чак след няколко дена дойдоха други хора  Peace

# 43
  • Мнения: 136
Дойдоха само най близките и беше много приятно

# 44
  • Мнения: 1 322
На изписването вкъщи дойдоха само майка ми, баща ми и свекърва ми. Другите гости дойдоха чак за погачата /малкия беше на 39 дни/.

Общи условия

Активация на акаунт