Кюретаж и забременяване след това - 2

  • 29 123
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 695
Неземната, чудесна новина, давайте с пълни сили!  Hug
nuclearbaby, то ще си стане ясно, ние стискаме палци разбира се, най-вече всичко да е наред  Praynig
newsm03

# 31
  • Мнения: 99
_БЕБКА_  и аз на 18-19 чакам. Добре съм си, реших да изчакам с притесненията и емоциите.Като стане, ще му мисля. Като се сетя първия път как се стараех, всякакви препоръки спазвах, сега съм решила по-спокойно да го давам. Успех на всички   bouquet

# 32
  • Мнения: 237
успех със забременяването на всички бебеправещи,да знаете че Ви стискам палци къде що имам палци Simple Smile ,дано- дано стане по скоро и ни зарадвате милички,силно Ви  Hug и желая късмет
Linnel така Те искаме мила,дишай дълбоко и си мисли че всичко е наред,а каквото "сабя покаже" ще Те подкрепяме и ще се радваме с Теб  Wink,аз мисля че си притеснена и оттам идват симптомите ,но нека изчакаме,само горе главата !
caritas ти как си мадам отдавна нищо не си казвала за себе си ?

повече усмивки на всички Ви пожелавам и Ви прегръщам силно  Hug

# 33
  • Мнения: 37
Здравейте момичета и аз от този месец съм на линия вече. Започнахме с опитите. но си признавам, че много ме е страх.   ooooh!  Rolling Eyes Стискам палци на всички, желая ви успех от сърце. дано този път съдбата да е благосклонна към всички ни.  Hug Praynig Peace

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 12:45 от cucundri

# 34
  • Мнения: 286
Здравейте!
Днес ми направиха кюретаж след мисед, бях в 9г.с.
Казаха ни да се пазим 3 месеца. Дано да минат бързо. Пожелавам на всички успех и скоро бременеене.

# 35
  • Мнения: 802
Здравейте Hug успех на бебе-правещите Praynig като гледам, този месец доста момичета сме започнали с опитите, дано скоро всички се похвалим с  EFP
pepa_25  Hug здравей, дано скоро да напуснеш, тази тема  bouquet и бързо възстановяване.

# 36
  • Мнения: 943
pepa_25 l Здрасти и от мен! Все се надявах да няма нови попълнения.
Момичета,знам че тук не му е хич мястото,но....на някого случвало ли се е да има температура и никакви други симптоми.Много съм уплашена, следобяд ми се доспа много и сега като се прибрах понеже само си облизвах устата,викам я да се премеря и показа 37,5  Cry Нищо друго ми няма освен,че ми се спи,но последните 2 нощи не можахме да спим (други причини,не здравословни).
Не знам ,но много съм обезпокоена,дали е възможно да е от преумора.
ААА,единствено кръста много ме боли. Настинка ли е?
Ама миналата седмица бях болнични в къщи без Т ,само с хрема и гърлото ме болеше.
КАкво става? Cry
Много се извинявам,че тук пускам,но чак  нова тема да постна не си заслужава.
Още веднъж съжалявам

# 37
  • Мнения: 802
Бебка, може грип да е, щом миналата седмица си имала хрема и болки в гърлото, напълно възможно е, сега да се проявяват другите симптоми, нали грипа е леко "флегматичен".
Ти явно заради скъсания презерватив се тревожиш, недей Hug, ако е станало нищо не можеш да направиш, освен да се надяваш и вярваш, че всичко ще е ок.А може и преумора да е, ти си почивай, пий чай с лимон, допълнително витамин C, и ако темпертаурата не спада, глътни един парацетамол.  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 10 695
е мацки....ето ме и тук....след мисед на 17.02...и един нормален МЦ....
днес видях две черти....страх ме е да се зарадвам...моя също....

# 39
  • София
  • Мнения: 1 763
е мацки....ето ме и тук....след мисед на 17.02...и един нормален МЦ....
днес видях две черти....страх ме е да се зарадвам...моя също....
Честито и тук! Пожелавам ти най-хубавите девет месеца Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 10 695
е мацки....ето ме и тук....след мисед на 17.02...и един нормален МЦ....
днес видях две черти....страх ме е да се зарадвам...моя също....
Честито и тук! Пожелавам ти най-хубавите девет месеца Hug

newsm51

# 41
  • Мнения: 3 695
nuclearbaby много се радвам за теб, направо ми напълни душата  Heart Eyes  Hug

# 42
  • Мнения: 28
  bouquet честито ето една добра новина за празниците

# 43
  • Мнения: 99
nuclearbaby, възхищавам ти се на самообладанието. Желая ти успех, пиши как процедираш. Дали ще има разлика в прегледите, в смисъл повече внимание да ти обърнат.
Моля те, удари едно успокоително рамо на Бебка, че има нужда от кураж.

Бебка, до колкото можеш се успокой. Кавото и да стане трябва да го приемем. Прегръщам те!

# 44
  • София
  • Мнения: 10 695
Бебка, може грип да е, щом миналата седмица си имала хрема и болки в гърлото, напълно възможно е, сега да се проявяват другите симптоми, нали грипа е леко "флегматичен".
Ти явно заради скъсания презерватив се тревожиш, недей Hug, ако е станало нищо не можеш да направиш, освен да се надяваш и вярваш, че всичко ще е ок.А може и преумора да е, ти си почивай, пий чай с лимон, допълнително витамин C, и ако темпертаурата не спада, глътни един парацетамол.  bouquet
Peace
плюс това да добавя че 37,5 не е висока температура...
Бебка, я се отпусни...настинка ли е грип ли е ще мине и замине! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт