Кюретаж и забременяване след това - 2

  • 29 138
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 943
линел,
Спокойно душата! Hug НЕ се настройвай така отрицателно.
И аз съм в паника, защото и аз чувствам въпросното гъделичкане,което чувствах първия път , а и както казах точно когато бях в овулация, презерватива остана в мен  Confused А и при мен мина само една менструация  Whistling
Обаче не е казано ,че ще се случи пак ,спокойно и само позитивно гледаме напред.
Аз се надявам да е нещо от възстановителния процес на матката,това което чувствам и ще чакам Лелята с нетърпение.
Само спокойно и не се сдухвай,все пак 3 менструации са си екстра.Ние мислим толкова да чакаме ,а и лекарите ми казаха толкова
Хайде,късмет и да пишеш какво е станало

# 16
  • Мнения: 2 617
Linnel, и от мен едно "спокойно"! Знам, че не е лесно. Изчакай, може наистина да са някакви хормонални пренастройки.
Ако пък си бременна - ще хвърляме шапки и ще викаме ура, а после заедно с теб ще се молим всичко да е наред този път.  Praynig Не се притеснявай, три цикъла са си съвсем добре.  Hug
Айде горе главата, че гледам Baby Love® чете, ей сега ще влезе да те строи в две редици!  Laughing Както неведнъж го е правила за всички нас.   bouquet Hug

# 17
  • Мнения: 802
Linnel  Hug няма как да не те е страх, всички ни е страх.Принципно след спиране на лекарството, е напълно възможно да има промяна в организма ти. Нали знаеш, че симптомите преди МЦ и бременност са почти еднакви, така че може да е ПМС.А и едва ли ако си бременна ще имаш толкова много симптоми, без закъснение на цикъла.
Защо 6-месеца трябва да се пазите? В коя седмица ти беше кюретажа?

# 18
  • Мнения: 802
caritas Hug гледах, че момичето е притеснено, за това бях добричка Joy Heart Eyes
А и ние вече не се пазим, и мен ме е страх, ама многооо Crazy

# 19
  • Мнения: 99
caritas, Baby Love®, мерси за куража! В 11 седмица ми беше кюртажа. Те докторите казват три месеца, ама аз си бях решила повече, да се възстановя и психически и физически. Цикъла ми не е закъснял, тряба в неделя да ми дойде. Шашкам се, защото не е само гъделичкането. Гърдите ми си бяха върнали размерите, а сега гледам зърната пак растат, вчера вечерта имах страшно сърцебиене, имах чувството, че ще ми изскочи сърцето от гърлото. Другото е, че сам станала темерут. А аз съм много емоционална и нервна  Wink Има и още, ама не ща да се втелявам.
Ако е рекъл Господ, така да бъде. Ще си тракам със зъбки от страх, ама няма как.
Аз съм си пуснала генетични изследвания и дано да са наред  Praynig

# 20
  • Мнения: 802
Linnel ама и аз имам такива симптоми, всяка вечер ми бие сърцето, като лудо newsm78 и аз съм си мислила, че може да съм бременна, ама не съм(не само, заради сърцето).Явно сърчицето ми се е побъркало Joy
Аз ще ти стискам палци за изследванията, а и не само аз PeaceИ недей да тракаш много със зъбките, че ще си ги прецакаш, както сама каза, ако е рекъл Господ, така да бъде.И аз да допълня:Господи, пази ни Praynig

# 21
  • Мнения: 453
здравейте и от мен, момичета,

надявам се да не сте ме забравили  Embarassed - отдавна не съм се включвала, но все пътувам по работа, а и нямам какво ново да споделя.
Искам да пожелая много успех на всички бебеправещи и тези, които сте 'сгафили', не се притеснявайте - този път вярвам, че всичко ще е наред с всяка една от нас  Praynig без значение дали сме си изчакали 3, 6 или колкото месеца сме си решили.
И слушайте Вентолин - права е че гаден грип върлува - аз също успях да се тръшна, ама ужасно просто и сега хем ми е зле физически, хем толкова се притеснявам да не съм бременна с тоя грип, но след седмица ще се разбере...

Много много  Hug от мен

# 22
  • София
  • Мнения: 1 771
Linnel спокойно, господ си знае работата и ако е бременност - значи е трябвало да се случи.  Hug само не се притеснявай и се пази Hug Hug

# 23
  • Мнения: 3 695
момичета искам да ви се похваля, че вече не се пазим  newsm68  и започнахме с бебеправенето
надявам се всичко да е наред този път  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 771
неземната, стискам палци!

# 25
  • София
  • Мнения: 10 698
неземната, супер! Simple Smile стискаме палци, де що има палци!

# 26
  • Мнения: 2 617
nuclearbaby , и на теб стиснати палци, че като гледам графиката, може и да има нещо... Praynig
неземната, успешно ловуване!  Flowers Four Leaf Clover
edna ot nas, разбира се, че не сме те забравили! И на теб  fingerscrossed

# 27
  • София
  • Мнения: 10 698
nuclearbaby , и на теб стиснати палци, че като гледам графиката, може и да има нещо... Praynig
неземната, успешно ловуване!  Flowers Four Leaf Clover
edna ot nas, разбира се, че не сме те забравили! И на теб  fingerscrossed
Praynig ще видим има ли ,няма ли много скоро...за моя изненада взе че се качи малко БТ днес, а и лелята я няма Laughing
тази ми графика много прилича на бременната ми отпреди 2 месеца newsm78 е с много малки разминавания, но спадовете след ОВУ и покачването....простооооо с разлика ден след ОВУ са...преди има спад на 4 ден след ОВУ сега на 5-ти ден, преди пак спад на 12-ти ден след ОВУ сега на 13-ти ден и в двете на следващия ден има покачване newsm78

# 28
  • Мнения: 943
момичета искам да ви се похваля, че вече не се пазим  newsm68  и започнахме с бебеправенето
надявам се всичко да е наред този път  Rolling Eyes
Хей, неземната* много се радвам,че вече действате за бебче!
Ще стискам палци много,много силно за всички,които се "трудите"
Аз си чакам моята леля лъм 18-19 ,но ще видим какво е решила този път  Twisted Evil
Линел,как си?

п.п.  Неземната* ,колко време мина,че изгубих нишката

# 29
  • Мнения: 453
Неземната, чудесна новина, давайте с пълни сили!  Hug
nuclearbaby, то ще си стане ясно, ние стискаме палци разбира се, най-вече всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт