Кюретаж и забременяване след това - 2

  • 29 144
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 10 698
nuclearbaby  Hug Не ти ли каза лекарката кога ще се изчистиш напълно? Дано скоро приключи всичко, наистина много изстрада - не ти стига мъката, ами и тези болки Hug Hug Hug
ами, надявам се да е скоро, до ден,два да приключи ooooh! вече на рев започна да ме избива,не от аборта само, а от мъките и всичко взето заедно,толкова смотано се чувствам че не е реално...незнам кога ще му е края...

# 691
  • Мнения: 943
Момичета, може ли да се консултирам с вас!  Embarassed
Сутринта си пуснах изследване за прогестерона и ЧХГ.
Резултатът за прогестерона ми е : 7.68  newsm78  Rolling Eyes ,има в табличката референтни стойности,но :Фоликулна Овулаторна Лутеална Менопауза ,за бременност няма  Rolling Eyes Някой има ли идея ,добре ли е или не? Звънях на док,но явно е в болницата и не вдига  Confused
Относно ЧХГ -то , за последно в събота беше - 391.6,а днес сряда е 922.9 ,вече съвсем се ошашках. Така се омотах в резултати и т.н.,че в главата ми е една каша  Cry

# 692
  • София
  • Мнения: 1 779
Обади се в лабораторията за прогестерона и попитай за граници при бременност. Всяка лаборатория си има различни стойности и не може да се каже. За ЧХГ-то незнам, може би има значение в коя седмица си, чела съм че първоначално се удвоява на 48 часа, но после става на 72 и даже на 96.

# 693
  • Мнения: 453
Здравейте, момичета, бързам да ви кажа, за да не се притеснявате за мен, знам, че си ме мислите  Blush
Ходих при старата си лекарка - оказа се че съвсем нормален плоден сак имам, отговаря на 6 седмици и 2 дена, което си е точно + това успяхме макар и трудно да видим съвсем мъничко пулсиращо ембрионче  Party
Сега ми идва най-тежката седмица - тази, в която миналия път бебчето ми е спряло да се развива, другия четвъртък пак съм на преглед.
Много, много ви благодаря че сте с мен!
Бебка, нищо не мога да кажа за стойностите, не съм пускала аз, виж обаче с лекар  Thinking Дано да е наред всичко при теб  Praynig
Светленцето, супер за сърчицето  Hug   bouquet
Роси, лежи и не мърдай, но важното е че се е залепило - може за няколко дена, не го мисли, почивай си и това е.
Рейни, радвам се за цикъла ти, всичко ще бъде наред.
Нюклиър, то е ясно че така ще се чувстваш, те и хормоните си играят роля - за 2 месеца рязко нагоре и после рязко надолу... дай си време, дано да се изчистиш съвсем вече  PraynigМисля си ви, момичета, но знам и че всички някой ден ще успеем  Hug

# 694
  • Мнения: 3 695
edna ot nas новината е добра, стискам палци всичко да е наред и на следващия преглед  Hug

# 695
  • Мнения: 943
Една от нас,  Hug Hug Hug Hug Hug
Толкова много се радвам ,това е невероятно хубава новина! Ще стискам палци и крака и на ръце докато не ме заболят

# 696
  • София
  • Мнения: 5 258



edna ot nas  Hug Каква хубава новина.. ще стискам палци да премине следващата седмица, както и следващите 8
месеца  Twisted Evil и на финала да ни се похвалиш с едно такова  smile3504

# 697
  • Мнения: 359
Браво Една от нас  Hug, знаех си аз че всичко ще е наред. А за това че миналия път се случи в тази седмица- опитай да не го мислиш! Трудно е, но вярвам че за Новата година ще се гушкате с бебчето  Peace

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 13:35 от rumix

# 698
  • София
  • Мнения: 2 908
Бебка за ЧХГ-то виж в линка,има калкулатор,стойности и т.н.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 542&Itemid=82

За Прогестерона ще ти напиша реф.стойности от лабораторията в която аз съм пускала,горе-долу са еднакви във всички лабоаратории,ако има разлика тя ще е много малка,та ето как са написани:

референтни стойности при бременност:
1-во тримесечие:
13.26-81.80
2-ро тримесичие:
11.11-81.40
3-то тримесечие:
39.30-387.80
Стискам ти палци Praynig

nuklearbaby,аз също се скъсах от адски болки,първите дни,след това към седмица изпадаха някакви парчета,обадих се на доктора ми да го питам и за болките и за това което изхвърлям каза да не се плаша,това го правят хапчетата и е добре че е така.Знам как се чувстваш,както и всички останали момичета са се чувствали,в първите дни и седмици след ужаса,отвратително е и психически и физически но няма да се предаваме,всички ще успеем. Hug

Една от нас,браво за хубавите новини,които носиш.   bouquet

                      

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Една от нас, много се радвам за теб и бебчо, не си мисли лоши работи, а гледай напред.  Heart Eyes
Роси, радвам се, че и при теб нещата са наред, дано все така да е.  Hug
nuclearbaby   Hug  Hug  Hug

Аз от понеделник почвам нова работа, а малкия тръгва на ясла. Надявам се това да ме разсейва и да не мисля непрекъснато, че и този месец няма да се получат нещата. Вече 6-7 месеца и нищо... започвам да се отчайвам...

# 700
  • Мнения: 237
еййййййй най накрая една чудесна новина edna ot nas имаш много целувки от мен да знаеш(и една по коремчето) толкова коФти ден ми е на работа днес и в личен план,само че сега съм усмихната.

аз спрях цигарите от днес,наново,преди бях спряла като бебеправихме сега пак Simple Smile

# 701
  • Мнения: 943
ох, хораааа ще се побъркам!
Обадих се на лекарката ,тя ми вика " В понеделник ще видим като дойдеш", "НЯма ли референти стойности отстрани? "
Обадих се и в Кандиларов , в лабораторията ,няма ли за бременност стойности .
Е,По Д......те  как да чакам до понеделник, ами ако е от огромно значение да пия Утрогестан или нещо подобно?!!!!
 Cry Cry Cry

# 702
  • София
  • Мнения: 1 779
Една от нас, браво за добрите новини Hug
Бебка, ама какви са тези лекари, може ли да те държат в неведение до понеделник newsm78
Роси, радвам се, че и при теб нещата са наред Hug

# 703
  • Мнения: 1 325
nuclearbaby , при мен големите болки бяха само 4-5часа докато изхвърля плода, иначе се чистих около две седмици,но все пак не съм вземала медикаменти и може би затова беше толкова бавно.
Иначе от два дни започна да ми тече нещо кафяво, та си помислих , че ми идва, но все още кръвта не е станала ярка newsm78
rainy, при теб как беше?
edna ot nas , много се радвам  Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 29
Здравейте ,и аз се записвам тук, след една неуспешна бременност и кюретаж преди 2дни  Cry  сега се възстановявам  и след няколко месеца ще почнем да правим  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт