Кюретаж и забременяване след това - 2

  • 29 143
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 698
ninkata 80, mari rus мерси за споделеното при вас как е било; тези болки са от хапчетата; когато ги взех за първи път започна кървенето след 3,4 часа, а болките бяха нетърпими около 8 часа,след това кървенето намаля....понеже се налага няколко курса да направя,вече незнам кой ден кървя,но понякога почти спира и после се усилва, но през деня не боли почти,през нощта става ад. ще мине, трябва да мине.

Bibi съжалявам че и ти минаваш през този кръг на ада. не е справедливо #Cussing out хайде стига толкова хора да идват тук Cry

и не на последно място една огроооомна прегръдка за edna ot nas и да видиш че този път наистина всичко ще бъде наред Praynig

# 706
  • София
  • Мнения: 2 908
nuklerbaby така,както си го описала,абсолютно същото беше и при мен,адски болки нощем и се превивах като незнам какво и немога да стоя на никъде от болки,а през деня само като някакво напрежение в корема ми беше,за кървенето и аз така-ту се усилваше ту изчезва напълно.Но ще мине и това както казваш,най-важно е психически да се отърсим и да продължим напред. Hug

Биби съжалявам,че и теб те е сполетяла тази участ но няма да се отчайваш,трябва да сме силни и упорити до сбъдване на Мечтата ни. Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 10 698
nuklerbaby така,както си го описала,абсолютно същото беше и при мен,адски болки нощем и се превивах като незнам какво и немога да стоя на никъде от болки,а през деня само като някакво напрежение в корема ми беше,за кървенето и аз така-ту се усилваше ту изчезва напълно.Но ще мине и това както казваш,най-важно е психически да се отърсим и да продължим напред. Hug

Биби съжалявам,че и теб те е сполетяла тази участ но няма да се отчайваш,трябва да сме силни и упорити до сбъдване на Мечтата ни. Hug
леле нинката същата работа и за през нощта и за през деня!снощи даже на масата се опитах да си намеря място с възглавницата,е така седнала и да залхупа глава на масата върху възглавницата и никакъв шанс, ни легнала,ни седнала,ни в банята,ни свита....точно наникъде...а и болкоуспокояващи не действат! егати! а и за кървенето ...много ти благодаря че споделяш така подробно,успокояваш ме,наистина.

# 708
  • Мнения: 1 325
nuclearbaby, милата Hug Скоро този кошмар ще свърши.Интересно аз бях в по-късна седмица , но толква продължителни болки нямах.Може би наистина е от хапчетата при теб.Кураж мила, всичко ще е наред следващият път Hug
Bibi*, съжелявам, че си в темичката!

# 709
  • Мнения: 359
Здравейте ,и аз се записвам тук, след една неуспешна бременност и кюретаж преди 2дни  Cry  сега се възстановявам  и след няколко месеца ще почнем да правим  baby_neutral

 Hug горе главицата миличка, с теб сме, ще мине.... и после всичко ще е наред. Само позитивни мисли и лошото само ще си отиде  Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 2 908
nuclearbaby  Hug

# 711
  • Мнения: 148
Здравейте и от мен от два дни не съм надниквала тук и страшно ми липсвахте
ЕДНА ОТ НАС толкова се радвам че всичко е наред дано да е така и за напред  Praynig
БЕБКА не разбирам от резултатите но се надявам в понеделник и ти да ни зарадваш с хубава новина  Hug
 Мила БИБИ съжелявам за случилото се бъди силна точно къквато трябва да е една майка и не се отчайвай   bouquet
 Hug за всички

# 712
  • Мнения: 2 617
nuclearbaby, стискам палци скоро да се оправят нещата! Praynig

*Bibi* , съжалявам, мила! Хайде сега бързо да се възстановиш и после с нови сили пак напред! Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 5 258


mari_rus:  За цикъла ли питаш или спонтанния?
1) Аборта- аз изхвърлих сакчето без болки, но тъй като прага ми на поносимост е нисък се реших на кюретаж
2) За цикъла: започна кафеникаво, както ме предупреди доки (за 1 ден) и сега е чиста червена кръв. Мисля,
че съвсем нормален цикъл за 2ри ден.

Bibi* : Съжалявам, че е трябвало да преживееш това. Хайде пожелавам ти да не се задържаш при нас  Blush  Hug

# 714
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Bibi съжалявам за случилото се,дано следващия път всичко е наред,кураж Hug Hug Hug

edna ot nas много ме зарадва с добрата новинка,стискам ти палци.

# 715
  • Ловеч
  • Мнения: 54
edna ot nas радвам се за тебе и стискам палци всичко да е наред и другите 8 месеца,и накрая да гушкаш най-пухкавото бебче.

Bibi съжалявам за случилото се,сега се успокой и кураж Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 29
Благодаря ви много момичета  Hug
пожелавам скоро да се изпразни тази темичка  bouquet

# 717
  • Мнения: 99
Момичета, на някоя от вас препоръчвали ли са и физиотерапия след кюртажа. Поразпитайте лекарите си. Аз сега ходя, защото се оказа, че имам някакво срастване, вследствие на възпаление преди 6 месеца. А то тогава ми беше кюртажа.Надявам се да не е сериозно, но ако ми бяха препоръчали по-рано, щеше да е добре.

# 718
  • Мнения: 1 746
Линел, препоръчали са ти я заради възпалението, иначе едва ли е необходима.
Къде ти е правен аборта? От тогава ти е сигурно възпалението.. пи ли антибиотик?

# 719
  • Мнения: 99
Ами в Плевен я правих, пих антибиотик и противозачатъчни. Ходих на контролен. Тогава всичко си беше наред  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт