1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 56

  • 19 750
  • 447
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 0
Абе моми неземни #Crazy бягам назад да наваксам   animal037, тичам напред да ви догоня motor ама стигане нямате днес
Имайте милост

така така...хак да ти е... smile3534 аз нощес кат се наложи панически да се спасявам от тебе, лесно ли ми беше?!...лягам си и се хиля...добре, че никой ме не разбра.. newsm68

# 421
  • Мнения: 0
86 ББ:Изгледах 86/4 докъдето е превода- Шехи е неузнаваема за мен от страна на поведение ,но колкото и да се опитва да скъса с миналото си няма да успее,дори леко груба ми се стори спрямо Надиде.И това бързане за тази женитба - тя не си мисли ,че ще полети още надолу като осъзнае грешката си.В интерес на истината ''козела'' не ми прави лошо впечатление с поведението си - с него съм гледала само 85 и 86 еп.- от позицията на родител с дете на такава възраст - мисля ,че се държи адекватно с щерката си.Дори и той самия не вярва  в искреността и желанието на Ш. за брак с него.Затвърждавам си подозрението ,че черната нощ ще излезе наяве пред хората - разговора в бара между Мелек,Бурак и Мерт.А любимеца Онур- Боже каква мъка , не мога да го виня за жените - опитва се да забрави болката а тя е огромна ,защото е без вина виновен.

# 422
  • Мнения: 683
ТОЙ БИЛ ЗОДИЯ КОЗИРОГ.правилно го нарекохте козел.
Айде сега на Козирог ще се обиждаме  Crossing Arms
Мила това е козел а това е козирог
Kаква осанка, каква благородност...абе красота ти казвам от втората картинка

# 423
  • Мнения: 959
ТОЙ БИЛ ЗОДИЯ КОЗИРОГ.правилно го нарекохте козел.
Айде сега на Козирог ще се обиждаме  Crossing Arms
Мила това е козел а това е козирог
Kаква осанка, каква благородност...абе красота ти казвам от втората картинка

 Joy
Шшшшштттт, за козирог нищо да не се казва Naughty ... и двете ми деца са козирози ...  Sunglasses ама аз, ако почнааааааааа  Rolling Eyes, май няма да кажа, много хубави работи за таз` зодия ...  ooooh! Whistling

# 424
  • Мнения: 0
ТОЙ БИЛ ЗОДИЯ КОЗИРОГ.правилно го нарекохте козел.
Айде сега на Козирог ще се обиждаме  Crossing Arms
Мила това е козел а това е козирог
Kаква осанка, каква благородност...абе красота ти казвам от втората картинка

...и какви рога...оххх, лелеее...да не си му насреща  ...от личен опит го знам  Mr. Green

# 425
  • Мнения: 0
Аша, мила, както винаги си наредила думите така хубаво, че човек почва да се ядосва, че не е довършено писмото. То като недовършена серия, бе джанъм. Чаках да разбера какъв е финала, ама йок.  Cry Close

Аз лично се чувствам така скапана,  Tired Tired Tired че нищо не мога да изцедя, за да помогна. Обаче като гледам твоето вдъхновение, съм сигурна, че ще намериш най-точните и най-топлите слова, за да изразиш цялото възхищение и преклонение на българските фенове към Джейда.

А пък Фирдевс не е толкова сложна и интересна личност. Не защото е домашна помощница или там както се казва.  clean clean cookПросто нейната роля е само опосредстваща. Мисля си обаче, че донякъде тази й привързаност към Нилюфер е оправдана и много добре обоснована. Ами тя се грижеше за Нил, когато никой не я искаше - даже и баща й, който даже не беше сигурен, че иска да й е баща. Е, как да не обикнеш горкото сираче.   Sob
ББ Ами ако не беше Фирдевс в последните серии, какво щеше да прави това дете? Умът ми не го побира.
А за това, че дели децата - няма оправдание. Децата са толкова чувствителни и раними - веднага усещат несправедливото отношение. И, естествено, ако бях на Шех - също щях да й намекна, че се опитва да изземе функциите й. Може да е била душеприказчик на Онур, но с децата е друго. Там такива грешки струват скъпо.

# 426
  • Мнения: 0
Ей момичета какво стана с нашето гласуване - докъде я докарахме?

# 427
  • Мнения: 683

...и какви рога...оххх, лелеее...да не си му насреща  ...от личен опит го знам  Mr. Green

На тези дълги рога като те завъртим като обръч и те приземим няма да знаеш какво ти се е случило

# 428
  • Мнения: 417
фирдевс разказваше на Нил че когато е била на нейните години е загубила майка си и мойе би е била самотна и не е имала рамо на което да се облегне,била е самотна и мисля затова се дърйи така с Нил.

# 429
  • Мнения: 0
Анна3ком, как  ме разбра, че съм магаре, не знам    Joy

# 430
  • Мнения: 19
ББ-след мъката идва радостта проба

# 431
  • Мнения: 683
Анна3ком, как  ме разбра, че съм магаре, не знам    Joy
магаре ама поне хубаво...щото можех и по зле да те докарам Hug
а иначе кой добитък от зодиака си? щото магаре зодия няма Peace

# 432
  • Мнения: 0
Аз пък си мисля ББ тия говеда - Али Кемал и Гани, да не вземат да докарат Бурхан бей до някой фалит, че тогава ще я втасат всичките. 350 хиляди долара  Money откъде ще ги изкарат, нямам идея.  newsm78 И каква ще е връзката с останалите сюжетни линии, защото едва ли този въпрос ще остане висящ.

Ееее, кога я изписахме тая тема, не разбрах. Големи сме писателки!!!

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 19:18 от _Magi

# 433
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Оффф, момичета!!!   Оффф!!!

Още  не  мога  да  се  освестя  от  снощи!!!!   От  това,  което  ни  стовариха  върху  главите  сценаристи-садисти ли  ще  е?!!!!   Или  от  водката  с  утеха   -  Колко  водки  цапнах,  а  никаква  утеха  нема!!!
 Уж  работя  днес,  ама.......  все  за  снощи  си  мисля!!!
  Сега, като  гледам  колко  сте  чевръсти,  и  колко  матриал  сте  сътворили,  как  шъ  ви  стигам  низнам!!!

# 434
  • Мнения: 0
момичета някой неможе ли да приведе трейлъра на 87 епизод.

Общи условия

Активация на акаунт