1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 56

  • 19 883
  • 447
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 2 079
Danaya14,
Ние предложихме парички да събираме, bz доброволно се отказа от хонорара си по 1 лев от всеки,  ама тез, на балкона пак са тук, на орди прииждат и четат наготово!  Sick

# 151
  • Мнения: 161
ББ момичета аз да питам,защото нещо канал д заби и не можах да разбера -Емел да не е бившата жена на Козела

Не-е-е-е! ББ Емел е журналистката, която от време на време утешава наш Онур в леглото.

ББ да знам,но като даваха жена му ми забиваше нета и не успях да я видя, за това питам да не би да съм изпуснала нещо,благодаря ти за бързия отговор

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 00:53 от BilyB

# 152
  • Мнения: 0
BZ, голямо БЛАГОДАРЯ за превода!!! Дано престоят ти в България бъде изпълнен с приятни преживявания, с нови приятелства и с много положителни емоции!!!

# 153
  • София
  • Мнения: 2 079
Разсъждения за 87 серия Бели Букви Абе тези сценаристи ни взеха за везе!  Sick
Само разиграват разни етюди от 1002-рата нощ, а 1001-вата я пропускат!
Къде вкараха сега и Бенну в самоубийство!
А и само как ще забъркат дъртия пръч, Шех, обидената креватна госпожица - журналист, Онур и бившата жена на пръча .... Манджа с грозде стана!
Надявам се на бабка Надиде аз, да вземе да се събуди и да оправи нещата.
Както и на Каан! В него имам повече надежда!
 Heart Eyes

# 154
  • Мнения: 0
Мили дами , може ли да ми кажете какво означава това :

olumune kadar

или нещо такова - ben seni сok seviyorm olumune kadar

# 155
Извинявам се, но къде гледахте трейлъра на 87 епизод. Моля ви дайте линк.

# 156
  • Мнения: 153
  bouquet  bowuu   bouquet  Hug

# 157
  • Мнения: 418
danguleva  = =  ölüme kadar = До края на живота ...или докато умрем ...или докато смъртта ни раздели  ; Ben seni сok seviyorm, ölüme kadar = Ще те обичам до края на дните си  Peace


Благодаря ви момичета, но аз наистина така  правя услуга на себе си -- упражнявам си езика ... Hug Peace  bouquet

# 158
  • Мнения: 0
 Hug  bouquet
благодарим за превода а това е новото семейство козлеви
 family4 travel lalalala

# 159
  • Мнения: 31
ББ ДА , този трейлър ни фърли пак на клонката ..... От къде Емел се знае с козльо дали и до нея ще стигне Голяяямата тайна на Черната нощ ? И тя, като журналистка , ама и като пренебрегната жена , дали няма да я пусне в някоя многотиражка с големи букви ? ДА си го изкара на Онур , че я ползва като ....
doh Dizzy Face Angry Rage Banghead Rage kato нищо

ех, къде е Перидетоооооо да  bash newsm29 bambam

# 160
  • Мнения: 0
danguleva  = До края на живота ...или докато умрем ...или докато смъртта ни раздели  Peace


Благодаря ви момичета, но аз наистина така  правя услуга на себе си -- упражнявам си езика ... Hug Peace  bouquet


Многоооо благодаря - пожелавам го на Шехи и Онур - а това ми го каза моя приятел - аз лично Турски незнам , но имам желание да го науча Simple Smile

Благодаря ти за превода   bouquet знам че с едно благодаря семейство не се храни , но ти пожелавам шастие и позитивни хора около теб , които да те обичат силно

# 161
  • Мнения: 0
ВЗ и аз да се включа в благодарностите Hug  bouquet Hug  Ани Бенну да идва че незнам ББ Ей ся вече незнам какво да кажа,одрах се от рев тая серия,ама като видях Бенну накрая и сърцето в петите ми отиде  ooooh!,припотих се 3 пъти и реших че ще умре и вече се кълнях че турски филм не ще гледам, Crossing ArmsАнче на мен една водка ще ми дойди късак след днешния епизод че няма да се спи е ясно,дай повечко пиячка пък аз ще приготвя мезето.Незнам за вас ама на Керем съм се заканила тя вечеря му напрайла,пък той ще излизал и къв шамар и заши, утрепах го #Cussing out #2gunfire,да се прибира че хващам самолета и Джейдичка ще взема навръщане LaughingДобра че от трейлъра се разбира че оживява та свърнах душа,ако пак ма бяха държали 2седмици в неведение вече щеше ептен да перхолясам,Ани как успяваш и на най големия зор лаф да пусниш,през сълзи се смеех ей,но не смогвам и да гледам и да пиша newsm78Ани моля те преведи трейлъра от английски Praynig HugЗа Шех си личи че тоя не го понася излишно се насилва,дано се усети навреме Rolling Eyes,Онур ме ядоса за РД,но той ще се реваншира много страда горкия и на мен надеждата ми е в децата PeaceИ аз мисля че Надиде ще се оправи ThinkingНо трейлъра за 87еп е обнадеждаващ няма скандали,много спокойно чак притеснително,дано нещата вземат да се оправят по малко,абе нали Бенну оживя пък  другото ще се оправи,кой знае с Керем ще се развеждат ли,пък аз живо бебе чакам ooooh!,ама на ще се надявам тя надеждата нали умира последна Praynig Rolling Eyes,пък какво ли значи че това не било приказка,то да има приказен край та да не се налага да се разправям със сценаристите,пък на Еда защо пишиш смс,тя ся други проблеми си има,ще напуска страната пък пари йок,та не знам какви ще ги свърши newsm78

# 162
  • Мнения: 0
благодаря за превода момичета!Лека нощ на всички!Аз все пак вярвам
че  накрая ще сме щастливи Simple Smile

# 163
  • Мнения: 0
Dafi пост 138 Gawina го е превела
а смс пише
бб: на Еда за да й каже къде е Шех и като отиде при нея да й изплющи 2-3 шамара да се осъзнае

# 164
  • Мнения: 683
       ББ   Не!!!!!  Наистина  по-лошо  не  може  да  стане!!!!   smile3511



А, може, може  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт