Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, тема 31

  • 11 268
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 893
galelei тя и мойта е зимна  Grinning на тея снимки е на 6 месеца  Wink

# 256
  • Мнения: 12
galelei тя и мойта е зимна  Grinning на тея снимки е на 6 месеца  Wink
 


еее да ама пак си е пример за бъдещите майки Wink     Лека вечер момичета

# 257
  • Мнения: 89
Мили момичата, искам да ви пожелая весели великденски празници! Бъдете  усмихнати, заобградени от много любов, в компанията на любимите ви хора и нека в празничния ден всички се помолим за здрави и щастливи бебченца през юли!

milasara, успех на баткото, да приключи успешно семестъра!  Peace А ти изобщо не се колебай за Токуда. С колкото майки съм говорила, които са раждали там, всички са супер доволни от отношението и професионализма както на АГ специалистите, така и на неонатолозите. Не съжаляват за нито един лев, който са платили.  Grinning
Жани, не се притеснявай за таткото. Само като види малката принцеска и ще му се разтопи сърцето.  Heart Eyes Връзката между баща и дъщеря е много специална, както и Марулка ти е написала. Моя отсега й се точи на бебка как щял да я гушка, глезунка и тн лиготии.
Марулка, много готини снимчици. Heart Eyes  Страхотен тати си имате!  Peace Все така привързан към семейството си да бъде и да ви дарява с обичта си.

# 258
  • София
  • Мнения: 15
Стеф, пооправих списъка и ти го изпратих на лични.
Момичета, за да не си приписвам чужди заслуги искам пак да кажа, че този списък който е пуснала Стеф и пише списъка на Цветен прашец, всъщност представлява обединение между списъците на две мами, едната е Вирджинити, другата не запомних. 
Сега да ви се отчета от прегледа. Бебка е станала 1500 гр. и е разположена диагонално, долу в ляво са крачетата, а горе в дясно главичката. Развива се в норма.

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 22:53 от cveten prashec

# 259
  • София
  • Мнения: 6 140
cherry girl ,благодаря.Токуда ме влече наи-вече заради неонатологията.
cveten prashec ,браво на вас,все така да растете Grinning

# 260
  • Мнения: 1 208
Момичета, да ви се оплача и да питам някой има ли представа от какво ми е така.Досега  съм нямала никакви неразположения но снощи като си легнах и страшно рязко изведнъж ми пречерня и сякаш някой почна да ми върти главата.Като при ниско кръвно но не мисля,че е от кръвното защото не съм спала и цяла нощ го мерих - 100/60, 90/60, 100/50 - при такова кръвно не съм се чувствала никога като снощи.Всичко ми се въртеше и тавана "падаше на главата ми".Днес цял ден пак съм така.Не ме боли главата но ми се върти,причернява ми и залитам. От какво може да е освен от ниско кръвно ?

# 261
  • Мнения: 1 465
Диди, звънни задължително утре на лекарят ти! Не казвам, че е нещо страшно, но... - за твое успокоение. Naughty
На мен само веднъж ми се ви така свят(преди няколко дни), но беше сутрин и още не бях станала от леглото. Въртеше ми се целият таван в продължение на няколко минути, но след това ми мина и не се е повтаряло, а и не ми е причернявало, нито съм имала чувството, че таванът ми пада на главата. 

# 262
  • Мнения: 9 092
Диди, много неприятно Confused
По принцип, всякакви такива световъртежи се свързват с нарушения във вестибуларния апарат, но причината може само лекар да я каже, така че ако ти се случи пак, при нормално кръвно - отиди на лекар. Ужасно гадно е, знам го.

Цветен прашец, качих новия списък, редактираният - а го кръстих така, защото все пак си си направила труда да систематизираш инфо от няколко различни източника Hug Разбира се, благодарностите са и към авторките на въпросните списъци (Върдж, Hug)

# 263
  • Мнения: 651
Цъкнах ама....както и да е!
Искаш да кажеш, че като цъкнеш ей тук http://stefi83.multiply.com/journal/item/1/1 и не ти излиза документ: Attachment: СПИСЪК.doc, с усмивка преди него?
Добро утро!
Стеф, иска ми парола!
Диди, хемоглобина как е?Знам ли какво е това чудо?
Днес при нас времето е гадно.След обед ще ходим при баба,а довечера на вилата до понеделник.Няма да бързам с пожеланията с надеждата,че пак ще пиша.Сега трябва да излизам,че вчера взех едни чехли на мъжо,те пък му големи... newsm61 та да ги сменя!

# 264
  • Мнения: 9 092
Деянова, пиши ми на лични, да ти го пусна на пощата Laughing

# 265
  • Мнения: 1 089
Диди, и при мен последните дни се получаваше нещо подобно. както си ми беше добре изведнъж ми отпадаше, всичко започваше да ми се върти и имах чувството, че губя равновесие. Понякога ми се появяваха и бели гръгове пред очите. Това се случваше обикновено преди обяд. Веднага се усъмних в кръвното. но тъй като точно в тези епизоди, когато ми ставаше лошо нямаше кой да ми го измери, не бях сигурна. Майка ми го мери, но като се прибере от работа, а това е вечер. Както казваш, винаги кръвното беше в нормалните за мен 100/60 - 90/60. Пуснах си вчера и една ПКК, да не би хемоглобинът да е нисък, но не- дори от 124 последният месец беше 130. Така че аз си обяснявам, че сутрин може би кръвното ми е било доста по-ниско от 90/60 и вече вечер, когато се чувствам добре си е идвало в норманите за мен граници - 90/60.

# 266
  • Мнения: 1 054
Здравейте, момичета!
Днес племенницата ми е на гости, защото майка й е на работа пък всички останали работят по бъдещия ни апартамент. Сега варим яйчица и след малко започва мацаницата.. за първи път ще имам помощник в боядисването  Party Целувки на всички и весели празници, когато мога ще се включа със снимки на яйчица и последните ни покупки за бебка!   bouquet

# 267
  • Мнения: 194
Диди, и аз бях така снощи, едва успях да си легна, аз го отдавам на преумора, иначе също съм с ниско кръвно. Като легнах, световъртежа ми продължи - то не беше въртене на ляво, на дясно, по гръб...но си мина някак... става ми така също вечер от няколко дни насам. Thinking

# 268
  • Варна
  • Мнения: 893
нали и на мен ми причерня преди няколко дена, явно има нещо във въздуха Mr. Green може да са някакви магнитни бури, или там както им се вика...може и от бременността да е...
мен пък като ме заболи глава и ме държи два дена...щом е масово явление предполагам че не е страшно, но все пак звънни на доктора Peace

# 269
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ее, всички изчезнахте като старите пари  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт