Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, тема 31

  • 11 267
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 253
Здравейте момичета  Hug
Има ли някой,който да ми отговори на въпроса newsm78
Снощи,както си лежах на леглото и изведнъж целият ми корем се схвана-имах нещо като иглички  #Crazy не можех даже да дишам.....Беше ми така 15мин и само си мина  Sick
Дали не са контракции........Моля ви кажете ми
желая на всички ви приятно изкарване на най-християнският празник!!!нека винаги да са топли сърцата ви и господ да е с вас Praynig Praynig Praynig

# 286
  • Мнения: 425
Ето ги и мойте яйчица  Blush

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11679750

Весело изкарване на празника утре!

# 287
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Берушка, много готини яйца и пиленца Mr. Green
Дарка, не ми се е случвало.Не мисля,че е контракция това след като е като иглички Rolling Eyes Обади се на док
Лени, минавай по-често тук де  Hug

# 288
  • Варна
  • Мнения: 893
ckarabei и аз получавам такива бодежи в гърдите доста отдавна, казаха ми, че ми се прищипва нервче, някъде между ребрата, като се завъртя по-рязко Peace

darka_jivko не са контракции, но не знам какво може да е  newsm78 питай АГ-то

и аз да се оплача в навечерието на празника - нашия син е решил да ме тормози днес - цял ден нещо рови,чопли и подритва "изхода"  #Crazy ужасно е! усещането е все едно ме дере с нокти отвътре #Crazy сестра му беше същия душманин,надявах се с второто да ми се размине Rolling Eyes
схвана ми се Д-то да седя и лежа , но не смея да се изправя, че боли  ooooh! Лора я пратихме на село по тоя повод, но явно няма да можем да празнуваме като хората - не мога да обикалям църкви, не мога и да стоя права затуй ще си седя вкъщи...
наритах мъжа да ходи да гледа мач в приятели, и аз самичка - на тишина и спокойствие Sunglasses играя една игричка на компа Whistling

малко дълго стана, ама така е като няма кой да ме ръчка да ставам  Joy
айде Весели Празници  bouquet

# 289
  • Видин
  • Мнения: 4 921
За съжаление, не знам никакви "лекове" срещу такива подритвания.Много е неприятно.
И вашия младеж ли е седалищно все още? Rolling Eyes Явно де...

# 290
  • Варна
  • Мнения: 893
amanita единствения лек е да седя или лежа,даже седнала ми е по-добре, защото явно му блокирам достъпа като се посгъна малко  Laughing иначе още не си е избрал посока... ooooh!

ааа чакайте да докладвам: влязох в седмия месец и ми текнаха кранчетата Whistling

# 291
  • Canada
  • Мнения: 649
Стеф, къде сте отседнали в Хисаря, че и ние ще ходим семейно през м.май. Чувала съм ще градчето е много подходящо за семейна почивка с деца - паркове, басейни и т.н. Ти какво ще кажеш в тази връзка?

# 292
  • Мнения: 1 208
Здравейте,момичета!
Искам да ви пожелая весели празници ако утре немога да вляза,че ще сме цял ден по разходки.
Аз с моя световъртеж пак  цяла нощ си бях така-не тавана ами седемте етажа над нас имах чувството,че ще паднат отгоре ми.На джипито и да се обадя все тая- ще ми постави диагноза по тел. - то нали са празници .Ще каже кръвно или,че е нормално при бременни- тя все така казва   Laughing.Днес съм значително по-добре но в морската както си ходихме и ако не бутах количката с Петя щях да се строполя.По спешност седнахме на заведение да пия кола и кафе. Във вторник ще си направя изследвания на кръвта да видим кое не ми е наред.Но съм сигурна,че не е кръвното-за мен това кръвно е нормално.Виждам,че и някои от вас са били така.Мъжа ми ме успокоява,че е нормално ама не смее да ме остави сама с Петя  Thinking Laughing

Пожелавам ви не само на празника а винаги да сте много усмихнати и обичани

# 293
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте момичета в навечелието на Великден!
Стеф, аз нямам никакви претенции как ще кръстиш списъка, както ти харесва така важното е да върши работа на мамите които се интересуват.
Миласара, благодаря за поздрава дано всички се развиваме добре и всичсо да бъде наред.
Скарабей, така както описваш болката, наистина прилича на възпален нерв, на нещо като плексит, но не и на сърдечна болка, между впрочем сърцето не боли, не се притеснямай. Изпий един парацетамол и ако болката намалее значи не е сърдечна.
Дарка Живко, аз мисля, че може и контракции да е било щом има стягане, а бодличките са някаква допълнителна "екстра", ако пак се случай пий веднага едно но-шпа и ако ти мине значи вероятността да са били контракции е много голяма. Момичета консултирайте се и с някой лекар, но не ми изглеждат опасни симптомите ви.
Мама Диди и на мен ми се е случвало нещо подобно, но бях в една книжарница и ми се завъртя всичко и бърза трябваше да седна и да пийна малко вода, а и започнах да се потя, много неприятно беше и не отшумя много бързо. И сега като се попреуморя започва да ми става лишо и да търся стол. Момичета бременни сме, трябва да ограничим натоварването, включително и психическото.
Много красиви яйчица, момичета и моите са хубави, но имам и най-се кефя на една зелена рунтава овчица. Буди някакво комично умиление в мен като я погледна.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 211
Приятно изкарване на празника утре за всички!

# 295
  • София
  • Мнения: 15
Леле, мами всички се изпокрихте и ще ни заключат темичката защото няма да има кой да пусне нова.

# 296
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте мами!
Скарабей и на мен от няколко дена изведнъж ме заболява сърцето,точно под сутиена,отляво..едвам дишам,но минава бързо,просто е някакъв спазъм,а и аз седя прегърбена доста често,трябва поне сега да се опитам да си оправя стойката.
Офф в петъка бях на кола маска на корема и краката..лелеее на краката се издържа болката,но на корема....ужасс  #Crazy   Много болеше,а при първото дръпване бебчо така се размърда..мислих си да не му стане нещо,но знам,че практически няма какво.Майка ми каза,че съм луда да ходя на кола маска на корема.Ама сега ми е екстра..едно гладичко..друго си е.Искам да се престраша да отида и за триъгълника,но незнам как ще издържа болката..  #Crazy    #Crazy    #Crazy  Не искам да ме бръснат в болницата..  Crossing Arms
Е,това е от мен,пожелавам ви утре един прекрасен ден!
А,междудругото и аз не успях да отворя линка със списъка,иска ми потребител и парола.

# 297
  • София
  • Мнения: 6 140
Христос возкресе!Пожелавам на всички весело настроение(като чудесните яйца,които видях на снимките).Безпроблемна бременност до края,леко раждане и най-сладките и здрави бебчета!  bouquet

# 298
  • София
  • Мнения: 15
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ, МОМИЧЕТА!
Да сте живи и здрави вие и бебчетата във вас и много радостни мигове с тях. Дано Бог е с нас и ни пази и закриля при осъществяване на така важната ни мисия.

# 299
  • Мнения: 651
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ, МОМИЧЕТА!
Да сте живи и здрави вие и бебчетата във вас и много радостни мигове с тях. Дано Бог е с нас и ни пази и закриля при осъществяване на така важната ни мисия.
newsm51

Общи условия

Активация на акаунт