Положителен кръвен тест и липса на бременност

  • 3 487
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,днес бях на лекар и си правих кръвен тест за бременност,оказа се положителен.Лекарката ме прегледа на вагинален и обикновен ехограф и няма нищо Rolling Eyes.Каза ми да изчакам и то ще си проличи какво е.Само че малко се притеснявам да не е извънматочна бременност?Случвало ли му се е на някои нещо подобно?Пих линдинет 30 това дали е оказало някакво влияние?Пишете ако някои му се случвало нещо подобно!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Здравей,
може да ти е била по-късно овулацията и за това да не се вижда още,а може и лекарката ти да не може да го види  Peace
В най-лошия вариант е извънматочната бременност ,но дано не е това  Praynig След 48 часа си направи втори кръвен тест ,ако се удвоява значи всичко е наред.При извънматочната ЧХГ-то се увеличава ,но много малко и обикновено е съпроводена с кафеникаво течение ,силни болки (но не винаги)  Peace

# 2
  • Мнения: 104
Здравей тиха стъпка,като чета темата ти сякаш аз съм я писала.Преди няколко дена ми закъсня цикъла и аз писах тук в форума дали е възможно да забременея точно преди цикъла понеже с съпругът ми не правихме опити за бебе,но преди цикъла той свърши в мен.След 10 дена нямах цикъл и правих тест отрицателен.Свързах се с лекарката ми в БГ тъй като съм в Чужбина и тя ми препоръча Линдинет 30 за 10 дена,изпих ги след 8 дена нямах цикъл и отидох на лекар.Тя веднага ми направи кръвен тест и се оказа положителен малко се стреснах Sad,понеже имам 2 абортта зад гърба си.Прегледаме на ехограф и нямаше нищо  Sad.Каза ми да отида след 10 дена на проверка,но ме е страх да не е извънматочна бременност  Cry.Ще помоля момичетата,който са минали през това нека да ми пишат какви са първите симптоми на извънматочна бременност!Имам лека болка от дясно,като при апендикс не е силна и нея постоянна,ама симптом ли е??? Rolling Eyes Страхувам се,не останах с впечатление че разбират много тук лекарите.Тиха стъпка да се молим всичко да е наред. Hug

# 3
  • Мнения: 617
Наистина извънматочната бременност наи-лесно и в началото се разпознава при кръвен на 48ч.Мен ме бяха наплашили по същия начин.Още повече, че при нива над 1000 вече се вижда точицата.Да ама не.Аз със стоиност 2000 нямах нищо в матката.Моят доктор видимо се притесни, а мен не ме питайте.Вече си представих всички подробности около една спукана тръба, вкл. и това че мога да умра.Но се върнах след 48ч ни жива ни умряла, но този път видях стойности 5500 - почти утроени.Тогава се видя и точката...само след 2 дена.Та все си мисля, че ако не бях избързала, а бях отишла седмица по-късно щях да си спестя тези изживявяния.
Така, че спокойно момичета, не винаги всичко става като по учебник.

# 4
  • Мнения: 104
Моннн много ти благодаря за отговора.Поуспокоих се като прочетох това.От както се върнах вчера от лекарката изчетох всичко в нета за извънматочна бременност,абсолютно всичко ми мина през главата  Sad.Мислех че няма да  издържа до следващия преглед,но сега малко се поуспокоих,благодаря ти още един път.Ти колко дни след закъснението беше на преглед? Hug

# 5
  • Мнения: 617
Ами май 7-8 бяха.На теб колко ти излиза на кръвния

# 6
  • Мнения: 104
Здравейте момичета.Искам да питам,снощи получих някакво придърпване ниско в корема и кръста ме боли.Какви симптоми са тези?Вечер като си легна усещам болка ниско в кръста.Случвало ли ви се е и имали място за притеснение?Понеже аз  първо лоши неща си представям!!!Благодаря предварително за отговорите!!! Hug

# 7
  • Мнения: 3 294
Синеочка , мисля че болките може да са и от евентуална бременност , ако се доближават до неразположения като преди цикъл , аз лично имах доста такива неразположения в началото на бременността  Peace

# 8
  • Мнения: 104
Здравей благодаря за отговора,не знам какво ми има надявам се да е нещо хубаво.Съпругът ми миличкия,само ми повтаря ти си бременна имаш всички симптоми,като идем на лекар ще видим и пулса на бебето  mrstraetz.Много се радва и е зареден с положителна енергия.Аз пък ме е страх да си мечтая и само лоши работи си мисля.Остават ми още 5 дена до прегледа дано издържа.Стискайте палци! Hug

# 9
  • Мнения: 135
Добре де, правили са ти кръвен тест - излязъл е положителен. Не са видели нищо, казали са ти да се върнеш след 10 дни. Имаш болки, страхуваш се от извънматочна. Ами направи си един уринен тест от магазина/аптеката и виж каква чертичка ще покаже, дали ще е наситена. Или повтори кръвния да видиш колко е нарастнала стойността на ЧХГ... Не бива да разчиташ на симптоми и това как е било при другите. При всеки организъм е различно откъм симптоми, има само определени неща, които са "закони". Не чакай, а действай.

 Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 7
Здравей миличка това което ще ти кажа няма да те успокои,дори напротив ,но уви и такива неща се случват.На 10 април ме оперираха от извънматочна бременност която 3ма лекари не можаха да открият след множество прегледи(със всички видове ехографи) и 5 пол.теста за бременнос.Накрая получих нечовешки болки и ме приеха в болницата.Там решиха ,че не може да е друго и ме опирираха.УВИ БЯХА ПРАВИ Sad
Все пак се надявам при теб нещата да стоят по друг начин.
Вземи мерки ,защото е много опасно!!!
Успех!!!

# 11
  • Мнения: 104
здравейте момичета,вчера бях на преглед и се видя ембриончето Simple Smile бременна съм.Предписаха ми Дуфастон за задържане,заради двата ми аборта и сега трябва да почивам повече.В сърцето ми бушуват смесени чувства,радост,страх,притеснение.Все пак ми е трета бременност.Надявам се всичко да мине добре.Стискайте палци и пожелавам на всички да изпитат това щастие! Hug

# 12
  • Мнения: 135
Ех, още една хубава новина - радвам ти се много! Бъди спокойна и дано всичко мине наред...


 Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 617
Браво!Ще стискаме силно палци. fertilization

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Синеочка,стискам ти палци ,всичко ще е наред  Praynig Praynig Praynig Сега повече почивка,спокойствие и положителни мисли  Hug

Общи условия

Активация на акаунт