корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 281
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Според мен зависи от еластичността на кожата и от това, колко кг. си качила по време на бременността.
Малко съм песимистична, че увиснала/набръчкана кожа може да се оправи с коремни преси Thinking

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 10:09 от ٠•● Dega ●•٠

# 16
  • София
  • Мнения: 2 006
Малко съм песимистична, че увиснала/навръчкана кожа може да се оправи с коремни преси Thinking
Коремните преси са супер, ако искаш да стегнеш мускулатурата. Ама няма как да повлияят на кожата. Все едно да ти изчезнат стриите по дупето от крос тренажор.

# 17
  • Мнения: 1 372
Аз също съм на мнението, че няма да стане без хирургична намеса.

# 18
  • GYM
  • Мнения: 814
Да, и аз имам същия проблем, но честно казано, белезите след пластична хирургия са много по-грозни от малко увиснала кожа Peace

# 19
  • Мнения: 9 441
С малко повечко фитнес може и да има поне малък ефект.

# 20
  • Мнения: 69
Още като ученичка получих стрии по бедрата и ханша. Сега след бремеността не ми се мисли каква ще съм. Мога ли да се отърва от стриите?

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
Още като ученичка получих стрии по бедрата и ханша. Сега след бремеността не ми се мисли каква ще съм. Мога ли да се отърва от стриите?

ами мажеш се яко по 2-3 пъти на ден и се молиш да не се получат....
аз също в пубертета получих по бедрата и ханша....хем съм нямала някакви големи промени в килата......
от бремеността нямам ни една стрия....

# 22
  • Мнения: 370
За съжаление няма как да се прибере тази кожа освен с пластична хирургия.Сестра ми е така и дори скоро проверява за цените и те са от 1600 до 3000 евро.Скъпичко е,но си представям какво е на една млада жена с такъв корем и аз лично,ако остана с такъв ще направя всичко възможно да си го оправя  Peace

# 23
  • Мнения: 636
Според мен мазилата няма да помогнат.С тях само се залъгваш,че правиш нещо.
Единственото,което има ефект са коремните преси, (при възможност) по няколко пъти на ден.

Така ще си стегне мускулите, но кожата няма как да се стегне  Grinning

# 24
  • Мнения: 69
И според мен увисналата кожа няма да из4езне с коремни преси или фитнес.  За щастие моята кожа се оказа с добра еласти4ност и нямам този проблем , затова пък на мен ще са ми от полза малко преси  Embarassed (4е имам за прибиране мъни4ко)

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Доколкото знам става само с пластика  за съжаление  Thinking

Може да се провери да се направи и по клинична пътека  Rolling Eyes

В Александровска болница има Клиника по пластично-възстановителна и естетична хирургия Peace

# 26
  • Мнения: 718
С коремни преси ще се заздрави мускулатурата и може би ще се прибере корема, но не и сбръчканата кожа  Sad. За нея само пластика  Peace. При стриите пък съвсем няма спасение - появят ли се веднъж, може с лазер да се пробва да се позаличат малко, но не изччезват напълно. Всичко си зависи от кожата и натрупаните кг по време на бременност. Успех на всички мами с възстановяването  Peace

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
и моята кожа така се набръчка, въпреки че, не напълнях много. Обаче съм по-дребна, а бебко много голам и това ужасно ми разтегна кожата. Чувствам се ужасно защото едва ли някога ще мога да си позволя пластична операция, а не ми се вярва кожата да се възстанови.  Cry Въпреки това ползвам стагаща козметика и има малък ефект - но не мога да се заблуждавам, че е много по различно от в началото. Cry. Взела съм си и един от  по-скъпите кремове, но все още кърмя и не го ползвам, да не би да влияе на кърмата и да навреди на бебко. Ако можете да си позволите хирургия, просто го направете. Cry

# 28
  • Мнения: 2 447
Смятам, че провисналата кожа няма да се оправи с упражения.

# 29
  • Мнения: 3 638
За съжаление няма как да се прибере тази кожа освен с пластична хирургия.Сестра ми е така и дори скоро проверява за цените и те са от 1600 до 3000 евро.Скъпичко е,но си представям какво е на една млада жена с такъв корем и аз лично,ако остана с такъв ще направя всичко възможно да си го оправя  Peace

и моята кожа така се набръчка, въпреки че, не напълнях много. Обаче съм по-дребна, а бебко много голам и това ужасно ми разтегна кожата. Чувствам се ужасно защото едва ли някога ще мога да си позволя пластична операция, а не ми се вярва кожата да се възстанови.  Cry Въпреки това ползвам стагаща козметика и има малък ефект - но не мога да се заблуждавам, че е много по различно от в началото. Cry. Взела съм си и един от  по-скъпите кремове, но все още кърмя и не го ползвам, да не би да влияе на кърмата и да навреди на бебко. Ако можете да си позволите хирургия, просто го направете. Cry

Че какво толкова трагично има? Все едно най-голямата трагедия, която може да сподели една жена е да не си възвърне плоския корем след раждането.  Confused Хайде сега тези с провисналата кожа да се затворим вкъщи и да се обесим от мъка  #Cussing out
Е, ще се наложи човек да се откаже от късите потничета и дънките с ниска талия, но това ли е най-важното? Една жена може да изглежда много прекрасно и други много по-стилни дрехи  Sunglasses Мисля, че проблемът е по-скоро в злобните коментари на останалите и най-вече в това, че ги слушаме Sick Ау-у-у, млада жена с такъв корем, операция, чудеса... Между другото пластичната операция също не е шега работа, нека си я правят тези, които с толкова лека ръка раздават съвети и я препоръчват Peace
Аз си се харесвам такава, каквато съм и хич не ми пука! От нашето самочувствие се гради и самочувствието на децата ни, едва ли и на тях ще им е приятно да слушат цял живот как майка им се тръшка за някаква си там набръчкана кожа на корема, защото ги е родила  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт