Отговори
# 15
  • Мнения: 1 369
 Понеже едва ли ще разгледате 100те снимки на Бела, се замислих, че няма да стигнете да видите снимките на Бела и Ванеса, та да ви пусна отделен линк:
http://www.kikiniki.snimka.bg/album.php?album_id=364557&pid=11583720

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
добро утро! Heart Eyes

Честит рожден ден на ира79,нека мечтите ти се сбъднат и следващият рожден ден да празнуваш с малко слънчице в ръце!  bouquet

Ники,страхотно си се справила-браво на теб!Аз обаче очаквах и някоя от прекрасните торти,с цветенца,пиленца,зайчета  Mr. Green
И как няма да ги разгледаме всички снимки,като са такива сладурки и двете! Hug

Рони и на мен много ми се иска да се видим! HugНие утре със сигурност ще сме в някой парк,та ако искате може да се разберем за утре.Иначе другата седмица ще мога сигурно само в четвъртък или петък,защото ще ходим до Бургас и Русе.
За яслата - аз също искам от март месец,че и тогава много не искам  Laughing ,ма няма как.

Ние вчера ходихме до Джъмбо,но толкова бързахме,че пропуснах половината от нещата дето исках да видя.Исках и пижама да му купя,но нищо нямаше като за него.Да знаете ,колко струват там играчките като тази :http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225953&pid=11271538
Весел и слънчев ден! Hug

# 17
  • Мнения: 519
Добро утро! Ето едно кафенце за събуждане! Hug



Честит рожден ден на ира79! Да си здрава, обичана и много щастлива майка и съпруга!  bouquet

spirit, да се оправя бързо малката кукла и скоро пак да играят двете с Ели. Hug

Момичета, направо ме шашнахте с тези козунаци! Shocked Аз разчитам на магазина за тях, а иначе яйцата ги боядисах вчера. Peace

На ясла - хич не ми се иска да пускам Ели... ooooh! Ако имам възможност бих си я гледала до 3 години и нещо. Нали сме февруари родени и за есента след 3 годинки става въпрос да я пускам на детска градина. Rolling Eyes Пък и кой знае, може да се решим за едно братче или сестриче дотогава. Whistling

Хубав и слънчев ден на всички! Peace

# 18
  • Мнения: 174
Момичета страхотни неща сте сътворили,браво!Аз вчера боядисах яйцата,а козунаците от бабите,не съм правила досега,но догодина ще се пробвам.Ние утре ще ходим на селото на мъжо,то е до Бургас и ще се връщаме в понеделник,лелите му ще са там,а отдавна не са виждали Нати и ще е вълнуващо.
За яслите-за сега ня мисля да я записвам на ясла,а направо на градина,дано не се обърка нещо.
Честит рожден ден Ира79!
не мога да пиша,че Нати реве...

# 19
  • Мнения: 1 369
Ники,страхотно си се справила-браво на теб!Аз обаче очаквах и някоя от прекрасните торти,с цветенца,пиленца,зайчета  Mr. Green
Честно казано и аз очаквах нещо подобно от себе си, ама нещо не ми се занимава, за лична употреба не ми се мори да стоя по нощите да украсявам торти, а гости не се очертават тия дни. Ето ти двечки да изплакнеш очички, стават и за пролетно-празнични:
http://www.kikiniki.snimka.bg/album.php?album_id=187775&pid=11185092
http://www.kikiniki.snimka.bg/album.php?album_id=187775&pid=11570793
 само зайчета и пиленца няма... ще използвам идеята  за някой следващ проект Mr. Green
 
 Оня ден в Хиполенд гледах такива надуваеми чудовища, ама не погледнах колко струва. Ама едва ли е много.

 Желая ви слънчев ден и много приятни разходки!

# 20
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Зори - страхотна и празнична темичка  Grinning Браво, че си успяла и с нея да се справиш на фона на ученето   bouquet
enigmata - страшно кафе, Великденско зайче нали  Peace
Аз да си попиша днес, че следващите 2-3 дни като сме на гости и няма да има как  Wink
КикиНики - ти си си сбъркала професията, като ти разгледах кулинарните изкушения - тц, тц, тц ... ама недейте да пускате такива хубави работи, че то човек само от снимки пълнее  Mr. Green
А малките сладуранки на снимките са разкошни - и Бела, и Ванеса, и Дея - кога растат тези деца  Whistling
За ОДЗ - на 99 % съм сигурна, че няма да се класираме, но го правим за спорта /при обявени 6-16 места с кандидатстващи около и над 500 дечица  newsm78/. Хайде лек ден и после ако съм успяла да отскубна любовчийката си от поредния бати и се приберем навреме, може пак да драсна някой ред  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 123
Ники,страхотни са!Аз видях тази с пуричките в снимките на Бела и ужасно ми хареса-голям си майстор.И те ли са с готова смес за покритие или си я прави.

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро на всички, аз вече се добрах до офиса... такива задръствания са, че понякога ми идва да си зарежа колата по средата на някоя улица. ooooh!
Сави, Ники, страхотни яйца и козунаци - Браво  bouquet Малките ни дами са прекрсни на снимките  Heart Eyes
Зори, благодарности за темата  bouquet
За пола -да ви кажа съвсем нямам предпочитания... дори, като го видях на ехографа някак ми заприлича на Виктор и реших, че е момче, но това няма значение.
Хубав ден на всички  bouquet

# 23
  • Мнения: 107
мили ми  дружки от сърце искам да ви пожелая едно страхотно посрещане на празниците.....  bouquet


ние след малко ще пътуваме ,вече събрах багажа ..сега остана мъжа да си дойде и изчезваме та чак в понеделник ще си дойдемм....

 лек ден на всички

# 24
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен.
Времето е разкошно и използваме всяка минута да сме навън, толкова  е хубаво, когато  си сред хора. Вашите деца качват ли се по стъпала - Никола направо ме смайва - бордюрчета, стъпала, всичко минава. Толкова задобря за 3 седмици. Мога и клипче да ви пусна, но не искам да досаждам.
Искам да кажа браво на Савина и Ники за козунаците. Аз не месих тази година, едвам успях яйцата с каката да направя, че малкия стане ли 19.00 часа е страшно нервен и се буди до 7 сутринта поне 50 пъти. Просто не знам...
 
Искам и да ви покажа яйцата -  със седефена боя ги правих, харесаха ми и догодина пак така ще ги направя. http://picasaweb.google.bg/radostina.tsoneva/Cook#5325569220938976786

Весело изкарване на празниците! Нека бъдем по-добри и човечни!  Heart Eyes

# 25
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет отново, искам да пожелая весели празници на всички, които ще пътуват и няма да са тук.
Радостче, страхотни са! Разгледах всичките снимки с манджи и всичко изглежда много вксусно  chef

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
весело изкарване на пътуващите мами! Hug

radost_ina ,мнoго са хубави.

Ние днес бяхме в зоопарка и си изкарахме супер.Имаме няколко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225953&pid=11666509.

# 27
  • Мнения: 382
Здравейте и от нас Hug
Нямам възможност да чета и пиша,че моята госпожица е болна и много крива Sad
Вчера едва успях да си боядисам яйцата,а утре татко и ще се зянимява с нея,а аз ще правя козунаци(ако станат за пред хора ще ви ги покажа) Naughty
Момичета помагайте моля ви!!! Майка ми ми изпрати клеева тинктура,но нямам представа как да и я слагам в носа newsm78.Кажети вие какво провите,че я измъчи тая хрема вече втора седмица Cry
Приятна и лека вечер на всички Hug

# 28
  • Мнения: 1 369
 Бебинщайн, мисля че се правеше така- 5-6 капки клеева тинктура в 10 мл физиологичен р-р, това го капеш в нослето. Ако беше по друг начи, да ме поправите, че аз отдвана четох и я правих и съм забравила. Във форума на Часът на мама беше точно описано, лично от д-р Михайлов.
 Ето тема оттам:
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=1645

 Обаче нещо не намерих темата,където точно се описваше как се приготвя при хрема. А знам,че там го прочетох преди няколко месеца..

# 29
  • София
  • Мнения: 595
Влизам набързо само да пожелая слънчеви и весели празници.

Общи условия

Активация на акаунт