Отговори
# 45
  • Мнения: 455
кой каза театър... и ние обичаме, включете ни в списъка за малки и големи, моля Wink , а може и в този за пикника и за разходка в планината по приказната пътека-много искаме, защото много ни се ходи.

Заминаваме за почивните дни..., но като решите, обаждайте се

Приятни почивни празнични дни!!!   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 641
ние напоследък попадахме все на кофти театрални постановки и преминахме твърдо към операта и балета.
като говорите за актриси, вече толкова майки ме питат Ема ходила ли е в шоуто кои е по по най. според тях щели да я изберат най накрая. а истината е че тя в къщи си играе с един микрофон, сякаш е в предаването, но като я питаме ще идем ли и тя отговаря не. та не сме и ходили. но баща й така се зарадва че е зимно бебе, следователно умна  Grinning , че ако някой ден стане наистина актриса ще му разбие сърцето  Laughing

вили тази информация я получих от една рускиня, която е баба на едно от децата от групата на Ема. тя е обиколила всички балетни школи и като я слушам разбира доста от балет. интересното е че ми казаха че майки не пускали изобщо. трябва да висим на улицата докато траят репетициите, т.е. за никакво изпикаване не може и дума да стане от нас.

а никол ако стане актриса обещавам и ние да ходим на спектаклите  Grinning

# 47
  • Мнения: 523
. Снощи ми писна и и казвам - моля те, стига с този театър, излез от постановката, и тя ми отговаря : "Не може, аз съм в театъра, хората ме харесват!" Joy hahaha rotfImao rotfImao С баща и сме се хилили половин час след това. Изобщо, големи грижи са ме налегнали от сега, с тази дъщеря бъдеща актриса.  ooooh!
Joy  мамина сладка:)) такива ги измислят тия хлапета, че ни слагат в малкия си джоб:)
Май още никой не се е върнал от почивните дни:) На нас ни се наложи, че ники на 5 и 6 е на работа. Но колкото толкоз, доволна за 4 дни, дори реално 3, се разходихме в Ловеч, изкарахме няколко часа в зоологическата градина, видяхме бебе мече:) беше супер. А на другия ден "гъз път да види" отскочихме до Свищов, хареса ми, ама бях малко разочарована от "хълма" и се учудих, че нямаше възможност да се разходим на Дунава и една бира да изпием... ама може и да не сме знаели къде да ходи newsm78 Laughing
Днес пълен мързел, утре чистене...  и свършиии... направи се чудя как и има ли смисъл да отварям офиса за 2 дни Mr. Green
А да и да се похваля:) вчера се роди на кумците ми 2-ро момченце, Явор, та снощи го поляхме, сериозно както му е обичая Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 21:06 от beti_bratanova

# 48
  • Мнения: 2 641
бети все хубави неща около теб Simple Smile да е живо и здраво момченцето !
ние никъде не сме ходили почивните дни. щяхме уж ремонт да правим, но уви и той пропадна. успяхме само тавана в банята да оправим, днес изпроводих най сетне майсторите окончателно, махнахме диваните и сега място колкото искаш ама ние седиме прави и сложихме един корниз за пердетата. с това ни се изчерпа ремонта. ще чакаме някой ден свекърва ми да благоволи да ни обърне внимание, по скоро на внуците си, та да си оправим стаите. до тогава ще си имаме татами  Wink поради липса на друго. дано вие да сте уцелили на по свестни баби и дядовци  от нашите.

# 49
  • Мнения: 2 641
леле как са сте се изпокрили всички  Naughty

аз обаче ще докладвам  Mr. Green от няколко дена отделихме Ема и Орлин в тяхната стая. мина много добре. спят си заедно вече и ние с мъжа ми за пръв път от 4 години насам можем да спим сами и да правим каквото си искаме без някой да ни скача на главата и да ни наднича  Grinning Ема започна и детска градина от 2 дена и след първоначалния рев и хареса много. Орлин го записахме на детска кухня и си изяжда всичко и въобще живнахме  Grinning

похвалете се и вие  Grinning

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Анайс, ха честито,така се живее,а!
Направо ти съчувствам с тия ваши баби Rolling Eyes
Моите да са живи и здрави, постоянно напират да участват Hug
Другият месец ще го оставя Влади на бабиндом за 2 седмици, да го водят моите на море Laughing

# 51
  • Мнения: 1 919
Ехе, Анайс, значи може да работите за следващото бебе Simple Smile.
При нас новото е, че водих Марти за първи път на цирк, там язди пони.
Отпусна се да плува с пояс и си е с абсолютно правилна стойка за плуване, а не като пиронче към дъното.
Толкова и хареса, че първия ден сновеше между двата края на басейна непрекъснато. Сега ще и търся топъл басейн да я водя от време на време.
Починахме си страхотно. Но на отпътуване така ми скъса нервите, че не знам кога ще набера смелост да ходя пак някъде с нея.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета какво ще кажете да се видим почивните дни в Борисовата?

# 53
  • Мнения: 1 919
Аз съм ОК и за двата дена.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 688
Вили,моля те пиши ми София ходи ли на английски и през лятото?
Искам ми се да запиша Светльо някъде,но май няма да е на език,а ще ходим на плуване.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 798
А не искате ли неделя пикник на Витоша, ако е хубаво времето?
Ние спираме Никол от английски в градината, госпожата не идва, за 1 месец са имали 1-2 урока, а таксата е 18лв. Не че е много, ама нямам намерение да плащам на някого, за да си вее полата. Така ме ядосаха сутринта с тази "госпожа", още съм бясна. Мила, къде ще го водиш да плува? Да ги водим заедно, а двете ще пием кафе, докато плуват диванетата? Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 3 688
Трябва да намерин някой да гледа Лъчезара и с удоволствие ще си пия кафето с теб на спокойствие
Иначе мисля днес да ходя да видя тук в клиниката на Мазнейкова какви са условията и да започва.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 798
Амиии, аз ще пия моето на спокойствие, а ти на прибежки.  Mr. Green
Шегувам се, ще го измислим.
Кажи какво си разбрала после.
А за пикника????

# 58
  • Мнения: 1 919
О да и аз за там щях да проверявам - кажи инфо ако провериш. Мен ми се иска и да е по-топличък басейна.
А Марти каза вчера за английския, че госпожата само дошла и си тръгнала.
Клеми ти от Никол ли разбра,  че не идва госпожата ви по английски?

# 59
  • София
  • Мнения: 6 798
Как, Никол каза, ние всеки ден я питаме дали е ходила на английски/танци. Отделно чухме от други родители същото и днес госпожата на групата каза, че не идвали да ги вземат за английски, но същевременно "англичанката" декларирала пълни часове и няма как да не ни вземат таксата.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт