Vip Brother епизод 3 - Пети номинации

  • 82 783
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Аня защо не спаси Мария, нали тя е на нейна страна?

Абе аз не смятам че е на нейна страна. Поне в Къщата твърдо не показва.Вчера повече време седя и си говори с Ивайла отколкото с Аня. Днес сутринта пуснах за малко, пак Мария беше при Ивайла.Ива викаше- "Взе да ми се иска да си тръгна...", тя и викаше- "Абе няма такива работи, няма никъде да ходиш" и т.н.
И аз така мисля.Мария не е толкова глупава ,че да вземе страна в конфликт ,който не я засяга.Макар ,че май всичко тръгна от нея? newsm78

# 31
  • Мнения: 1 675
Е,нали се сещате,че Аня пак ще се оправдае с монтажа.Като я слушах как смао повтаряше на Пипилота-"баба ти,баба ти,искам да и кажа,че съм добре ..." осъзнах ,че в тая фамилия майките са на почит и ,че комплексите май са породени още от бабата.  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 152
Запис мапис ,обаче Аня никога не е играла Елица във Време разделно,обидена съм пък,фръц  Joy .

Игра Севда (жената, в която Горан беше влюбен и изнасили, докато брат му - Манол се женеше за Елица; после тя първа се даде на турците и т.н.)

# 33
  • Мнения: 413
Спасявам
Део
Ицо
Милко

# 34
  • Мнения: 721
Аня е голяма лисица - мелодраматично спаси Дара, за да може да стане пак симпатична на част от аудиторията.

То е ясно, че утре ще си тръгне, ако има вот. Mr. Green

Пипи ми е симпатична, объркана е, нормално е да не може да застане срещу майка си.

# 35
  • Мнения: 17 546
Като се види отстрани Аня ще падне как се е изложила.
Ама тя пак ще каже, че е монтирано!

# 36
  • 7800
  • Мнения: 243
Запис мапис ,обаче Аня никога не е играла Елица във Време разделно,обидена съм пък,фръц  Joy .

Ох, добре че не е играла Елица, че без малко да спра да го харесвам това име, пък аз точно от този филм съм му фенка.

# 37
  • Мнения: 17 546
Аня защо не спаси Мария, нали тя е на нейна страна?
Абе аз не смятам че е на нейна страна. Поне в Къщата твърдо не показва.
Да бе! Нали от нея почнаха всичките тези грозни истории. На мен ми се прииска "милата" и "фина" Гала да беше останала в бурята Mr. Green И на нея нямаше да и издържат нервите, защото беше започнала да изтрещява, ама не би.

# 38
  • до морето
  • Мнения: 2 343
 Kissing Heart

# 39
  • София
  • Мнения: 1 320
Ако Саша и Ицо останат за четвъртък ще е голям смях с тях!
Инече аз бох ги спасила да не стигат до четвъртъка, но ще ми е интересно да ги видя и тогава!

# 40
  • Мнения: 3 016
Саша ,Милко и Ивайла спасявам аз.

# 41
  • Мнения: 2 792
 Аня вече съвсем обърка формата на предаването, последната и изява в изповедалнята показва, че в нейния свят тя е центъра на формата и гласуването със смс-и е измислено за да доказва, народа възприел ли е тезите й  или не. Нали щеше да си ходи, толкова ли трудно е просто да си вземе шапката и да приключи с агонията си. И без това като излезе ще обсеби публичното пространство да се обяснява, кое как е било...

# 42
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 тази разправия м/у Аня и Ивайла им срина всичките декларации ,  че тази година ВИП Брадъра ще е различен.....

# 43
  • Мнения: 3 835
Надявам се Пипи да остане, дори мама да си тръгне!  Peace

# 44
  • Мнения: 4 785
Ще ми е интересно да видя и гледната точка на Аня утре... Peace

Общи условия

Активация на акаунт