Vip Brother епизод 3 - Пети номинации

  • 82 786
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Ще ми е интересно да видя и гледната точка на Аня утре... Peace
То ще е една точка... ooooh! Понеже не е особено умна, ще се оплете като патка в кълчища, като види записите на поплювките си!

# 46
  • Мнения: 4 435
Ще ми е интересно да видя и гледната точка на Аня утре... Peace

Гледната точка е една- монтаж!!!


В Къщата в хола са Ицо, Дара, Ивайла, Любо и Пипи. Сега дойде и Саша. Ицо имитираше някой до преди малко, но не разбрах кой.И Мария дойде, която разказва днес как "ядох, ядох, ядох, отидох и повърнах. после пак ядох,ядох,ядох и пак отидох да повърна, и се върнах да ям"  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 6 562
А как стана така, че Аня игра вместо Тошко - да не би пак да е било нещо нагласено и нали тя категорично каза, че ще си ходи в понеделник защо сега подлага на гласуване това свое решение?  newsm78

# 48
  • Мнения: 4 435
А как стана така, че Аня игра вместо Тошко - да не би пак да е било нещо нагласено и нали тя категорично каза, че ще си ходи в понеделник защо сега подлага на гласуване това свое решение?  newsm78

Не е играла вместо него, просто си бяха разменили табелите с имената, и се правиха на другият.

# 49
  • Мнения: 4 435
Любо хъркал много, ама много силно. Приятелката му спяла само с тапи за уши. Мария го успокоява, че това е от корема, тъй като му подпира диафрагмата, както при бременните.
И Мария и Ивайла си говорят, че вече са взели да полудяват, а все пак и децата си виждат. Чудят се какво би било иначе? Иска им се да излизат както първата седмица в Сити Центъра, ама ББ нещо не дава. 

# 50
  • Мнения: 419
Запис  Mr. Green.
Пропуснах лайфа  Whistling.
Не сте много добри репортерки пък  Crossing Arms. Нищо не разбрах  - нали Зланя Хленчева и Пипилота щяха да си ходят  Thinking. Явно не се е случило, защо  newsm78. Утре ли е денят?
Нещо интересантно случи ли се  Whistling
 Ако е възможно с две-три-амнайсет думи ... bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 4 435
Ицо нещо се заяжда с Милко. Crazy Какво им става на тия хора. Ицо е малко агресивен, май е пийнал. Rolling Eyes Първо обясняваше на Милко да кажел на Пайнера че искал някой друг лев, да го уреди с участия, ама грубо му го казваше. Сега му вика- Аре пей ми беее. Милко му обяснява че няма да му пее, обиден е нещо.Май верно са се скарали. Ицо тръгна да му взима китарата, Милко вика-Не ми пипай китарата. Обяснява, че му било дошло до гуша. Мария го успокоява, да не се обижда, че е пийнал Ицо. И освен това го дразни, понеже вижда че се връзва. Милиарди пъти се е бил сблъсквал с такива хора, подпийнали, ама ....... Мария го успокоява, говори му, ама не проумява Милко. Аня пък му е приготвила легло в спалнята, май ще спи вече там.

# 52
  • Мнения: 4 371
Ако двете играеха така и в театъра...сега щяха да са в Холивуд.
hahaha
Това беше готино.

# 53
  • Мнения: 4 435
Ицо продължава да го кара да пее. Милко му казва, че няма кеф. На което Ицо отговоря- "Абе знаеш ли как ме интересува бее", "Ще те еба у г*за, 1000км кара".И отиде и носи китарата на Милко. Той- Ицо моля те, казах ти нещо.Одеве аз като пях, забавлявахме се, ти се ебаваше.Най-напред ми развали настроението , сега ме караш да пея. Ицо- Аз ли бе??? Милко- Ти, сега не помниш май. Ицо- Айде, напрай интрига, да заформим две предавания. И пак го пита, защо няма да пее."Напрай ми песен де","напрай мй Челентано".
Пийнал е Ицо, простено му е. Милко пък, вместо да се спре, и Ицо като види че не му връзва, ще спре и той, обаче не спира мустакатият.

# 54
  • Мнения: 17 546
Пийнал е Ицо, простено му е.
Да бе! Простено му било Crossing Arms Най обичам като човек си покаже истинската същност и  се оправдава, че е било под влиянието на алкохолче. Ицо е скрита лимонка. Забавлявах се в началото с него, но после взе да не ми харесва. Странна птица е този.

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 23:31 от Бижy

# 55
  • Мнения: 4 435
Милко накрая се вразуми, каза му- Айде Ице, утре ще си говорим и стана от масата. Мария коментира, че " се е напил Ицо като куче, защо Милко му се връзва". Ицо стана, май тръгна след Милко нанякъде. hahaha Joy Мария вика- Толкова дни Ицо се държи, съобразява, сега се отпуши най-накрая, няма лошо, да отпусне малко.
Върна се Ицо на масата пак. Обаче не се заяжда гадно такова, ами прави едни физиономии аз падам от смях, и пак си има чувство за хумор. Сега даже бъзика някой пак-"За мен беше важно че тука намерих приятелства". Joy 

# 56
  • Мнения: 3 835
Ицо много се афектира като го номинират.

# 57
  • Мнения: 4 435
Пийнал е Ицо, простено му е.
Да бе! Простено му било Crossing Arms Най обичам като човек си покаже истинската същности  се оправдава, че е било под влиянието на алкохолче. Ицо е скрита лимонка. Забавлявах се в началото с него, но после взе да не ми харесва. Странна птица е този.

Ми поне това което се случва в момента, не е гадно заяждане.Не знам преди това какво е било, и защо Милко е ядосан, може би има право, но това което се случва в момента не е груба пиянска история. Сега им разказва днеска Софи като се ядосала на Лоренцо и му викала- Ейййй, циганин мръсен, копеле. hahaha Joy

# 58
  • Варна
  • Мнения: 957

И мъжете изтрещяха май  Twisted Evil

Чакам с нетърпение утрешния лайф с баба Анка  smile3508
Да види тя, дали ще има толкова есемеси в нейна защите, колкото очаква  Twisted Evil

Пийнал е Ицо, простено му е.
Да бе! Простено му било Crossing Arms Най обичам като човек си покаже истинската същности  се оправдава, че е било под влиянието на алкохолче. Ицо е скрита лимонка. Забавлявах се в началото с него, но после взе да не ми харесва. Странна птица е този.

 Peace Peace Peace

# 59
  • Мнения: 4 435
Сега обикаля и говори- "Дъжд кола не мие, срам п**тка не е*е, ху* еди какво си. Crazy Май взе да става грубичко. Laughing

Мария вика- Нека да отпусне и той един път. А Ицо пак имитира някой, ама Тодор заговори, и Ицо млъкна, изслуша го, и го задърпа нанякъде, при Милко. Каза му- "По договор имаш право да напуснеш". Милко му вика-Ице, казах ти, утре ще говорим. Той му пипа анцуга и вика-И аз имам Адидас. След това се обърна към ББ, и каза-" К*ре, пусни някаква музика".

Общи условия

Активация на акаунт