124 DE. Връзки и развръзки

  • 12 128
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 677
Сбъдваща, бързо възстановяване.
Ние нямаме близо Реве, но на мен ми стига и това, че Пени работи до 22 часа.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 153
Сбъдваща,бързо възстановяване Hug
Момичета,вие направо ме изумихте с това работно време на магазините.
Аз не знам тук в Мюнхен да има такъв Crazy

Имам едно въпросче-как се казва желатин на немски?

# 272
  • Мнения: 3 880
Имам едно въпросче-как се казва желатин на немски?
Gelatine

# 273
  • Варна
  • Мнения: 153
Имам едно въпросче-как се казва желатин на немски?
Gelatine
а,това -tortenguss-не е ли същото,поне на картинката ми изглежда като желе Confused Confused

# 274
  • Мнения: 3 880
Не е точно такова. Тортенгуса е неЩо като желирана zаливка_ Завира се с вода и zахар или плодов сок и се zалива тортата. В някои рецепти може и да може да се zаменят, не zнам.... Риен да каже Wink

# 275
  • UK
  • Мнения: 3 959
Имам един пъзел... С един немски замък, оня, дето половината пъзели са с него. Много стар пъзел, започнат преди поне три години и половина... И все още незавършен. Мисля, че по скоро ще замина за Германия отколкото да го завърша тоя замък. Simple Smile Сигурно никога няма да го завърша.

# 276
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Като за начало, научи го как се казва Wink

# 277
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз, много принципно, го знам как се казва. Simple Smile Подробности. Simple Smile

# 278
  • Мнения: 1 242
Уморена съм, притеснено ми е за моите Летящи германци, зяпам ДСДС, но по-скоро ме приспиват, а не бива.

# 279
  • Мнения: 1 334
Аз, много принципно, го знам как се казва. Simple Smile Подробности. Simple Smile

 Joy Joy Как?

# 280
  • Мнения: 1 190
Замъка Елц ли?
Или друг?

# 281
  • Мнения: 1 242
Замъка Елц ли?
Или друг?
Не, онзи там.... ъ-ъ-ъ...  Ной!Швайн-ауф-щайн.  Mr. Green

# 282
# 283
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Замъка Елц ли?
Или друг?
Не, онзи там.... ъ-ъ-ъ...  Ной!Швайн-ауф-щайн.  Mr. Green

Ееее, без жокер от приятел Mr. Green

# 284
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз ако можеш да го напиша, щях. Simple Smile Neuschwanstein.

Защо плачеше Анемари като представяха песента й в началото?

Искам Даниел да си ходи, и Сара, която тая вечер беше зле. Нито едно от изпълненията й не ми хареса, на Уитни Хюстън беше много скучна, а на другата - дори повече. Доминик ми хареса, Даниел е зле и не го искам повече там, а Анемари сбърка на няколко места, но като цяло изпълненията й бяха много емоционални и завладяващи. И таз, Нина ли е, каква е, в журито, две думи повтаря през цялото време. Как пък едно от изпълненията не беше не-интимно и с не много чувство. Интимно ще е, ами, нали са изгасили осветлението. Само да не изгонят Анемари, евентуално и Доминик. И Сара ще прежаля, ама искам Даниел.

Общи условия

Активация на акаунт