АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 86 494
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28
Ураааа........!!!!
Ще има купон!!!

Дано да е на Гребната, че миналата година беше някакъв ужас пред Селената, толкова народ! #Crazy

# 76
  • Мнения: 244
И аз тази събота съм на консултация с малката при Молева и ще питам за празника също.

# 77
  • Мнения: 135
 HugА някой има ли вече покана???Аз сега ще звънна на майка ми да питам дали не съм получила newsm78,че се водя на техния адрес Embarassed  bouquetМиналата година получих и поканата и поздравителната картичка Winkта сега ще питам

# 78
  • Мнения: 65
Тази година нямало да пращат покани....ще канят мамите по телефона...май с СМС....не разбрах точно

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Виждам, че някои от вас ще раждат скоро в Селена или скоро са родили там. Може ли някой да ми каже какви са цените в момента за раждане, че имам позната която иска да роди там.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Виждам, че някои от вас ще раждат скоро в Селена или скоро са родили там. Може ли някой да ми каже какви са цените в момента за раждане, че имам позната която иска да роди там.

нормално-860 лв
секцио-1100 лв
за избор на лекар-100 лв допълнително.Ако е ходила на консултации при лекар от Селена,не ги взимат тези пари.Само Минев ги взима задължително.

това включва всичко необходимо-упойка,нощници,халатче,,хавлии,обезболяващи след раждането,превръзки два вида,хубава храна,всеки ден по 1,5 л мин вода и 1 л сок от ябълка.
за бебето-дрехи,памперси и АМ,ако се налага

да си носи-паста и четка за зъби,гребен,чехли и гащи Mr. Green

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Благодаря за бързия отговор Laughing

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
Здравейте момичета!
Нахлувам в темата ви с въпрос.
Имам раничка на маточната шийка и чакам да ми излезе резултата от цитонамазката.Лекарите са категорични, че трябва да се гори, защото е много голяма - върху цялата шийка.Препоръчаха ми изгаряне с лазер, а и аз самата не искам да ме горят с ток.Обадих се с Селена и разбрах, че имат такова оборудване, защото в Бургас няма.Ще помоля, ако някоя се е подлагала на такава процедура да ми сподели, че съм доста притеснена. Praynig  Може и на лични, да не ви натоварвам темичката.
Предварително благодаря!  bouquet

# 83
  • Мнения: 65
Точно вчера правиха такава манипулация в "Селена" на една приятелка.Трае само 5 мин. и е съвсем безболезнено.Наистина на малко места има такава апаратура.Ако искаш да ти пиша на лични за тел. на доктора и как да си запишеш час и колко струва ,но ще трябва първо да й се обадя да я попитам.Само да ти кажа,че се прави точно след като ти свърши МЦ.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
Много ти благодаря kalina_ianeva!  bouquet
Ще се радвам на всякаква информация, която можеш да споделиш.
Ще чакам да пишеш на лични. Hug

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 4 158
http://www.agselena.com/.По повод празника.

# 86
  • Мнения: 521
ех като видях сайта много се зарадвах идеален начин да се информират максимален брой хора , стаягайте се момичета ще се ходи на празник Simple Smile и ще е шумно Simple Smile

# 87
  • Мнения: 65
Мария писах ти на лични.....Успех!

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ние получихме смс за празника

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 4 158
И ние получихме, ама аз за всеки случай ако някой не е получил  Tada

Общи условия

Активация на акаунт