АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 86 539
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
и ние сме там където е купона
но още не сме получили смс

# 91
  • Мнения: 13
на смс пише, че купона е на стадиона до балона, а в сайта - на лекоатлетическия стадион, срещу жп линията..?!?!  Shocked ще го намерим, щом е за купона Tada

# 92
  • Мнения: 75
И аз получих днес смс!!! Само че някъде на купона ще се наложи да кърмя малката Blush , ама мисля, че не само на мен! Peace

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
на смс пише, че купона е на стадиона до балона, а в сайта - на лекоатлетическия стадион, срещу жп линията..?!?! 
То е един и същ стадион.Това е малкият стадион за тренировки, който се намира  вдясно като застанеш с лице към стадион "Пловдив"

# 94
  • Мнения: 39
мили мами аз също получих смс за празника,някой знаели какво представлява празника защото ние няма да имаме и един месец .

# 95
  • Мнения: 65
Аз ходих със сестра ми и племенницата миналата година,тогава и тя нямаше месец...беше забавно,но и голяма лудница,имаше томбола,състезания,награди,водещ беше Камен Воденичаров,разбрах,че и сега ще е той....абе готино беше,малката спа почти през цялото време,така че основно ние се забавлявахме... Laughing Laughing

# 96
  • Мнения: 28
И ние сме там, където е купона  bigdance2 макар че още не съм получила SMS.
Миналата година бяхме и беше много забавно, раздаваха подаръци във вид на мостри от различни козметични продукти, имаше томбола, състезание........... а-бе готино си беше.
Лудницата обаче беше голяма, защото пространството пред Селена е малко за толкова много бебета newsm07

# 97
  • Мнения: 47
Жужагад, честито бебче! 

# 98
  • Мнения: 171
И ние получихме смс Peace

# 99
  • Мнения: 519
И ние вчера получихме смс! Party

# 100
  • Мнения: 39
благодаря floret

# 101
  • Мнения: 244
Момичета имам въпрос относно болничния след раждането.Пациентка съм на Минев, кой издава болничния лист, последващ този за раждането - Селена или друг АГ който има договор със ЗК?

# 102
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Момичета имам въпрос относно болничния след раждането.Пациентка съм на Минев, кой издава болничния лист, последващ този за раждането - Селена или друг АГ който има договор със ЗК?
моя болничен ми го издадоха от Селената

# 103
  • Мнения: 28
Болничния лист последващ раждането се издава от Селена. Само трябва да им кажеш, че ти трябва такъв и ще си го получиш от регистратурата, но не си спомням в деня на изписването ли се взимаше. Embarassed

# 104
  • Мнения: 244
Ама този всъщност е втория болничен след раждането аз за него се чудя

Общи условия

Активация на акаунт