Арабска страст, мактуб, съдба за 110-ти път пак ни събра

  • 20 028
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
Здравейте и от мен девойки хубави,
Шехи благодаря ти за хубавата темичка Simple Smile
Алаа ами я си елате с момчето в Русе, хем по-евтино от София, хем и арабска общност има тука....
Току-що изгледах едно видео за разкопките в Египет

http://dariknews.bg/view_video.php?video_id=43284

Анди къде се изгуби. Вчера говорих с Кувейт няма пясъчна буря, нещо друго ще да е  newsm78  newsm78  newsm78
Няма много постинги в темата, ама скоро никой не е зачеквал интересна тема и затова е така пусто.

# 16
Здравейте. Да се разпишa и аз в новата тема. Какво значи мактуб, арабската страст я знам какво е. А вие къде гледате снимките за оформление на темите. Аз опитвах навсякъде където ми се отваря нещо, но май не го правя както трябва. Нали не са в албума и всеки може да ги види. Така че HELP.PLEASE!!! Laughing

# 17
  • Мнения: 927
Привет ,арабелки   bouquet
Спорти, мерси за темичката  Hug
Ние се радваме на много разходки, че тези дни не вали и гледаме да не се прибираме много много вкъщи  Grinning
Виле, непременно ще се видим  Hug Hug Не сме с колата ,миличка! Имах го като идея ама си казах, че лудостта ми все пак трябва да има някакви граници  Laughing Laughing
Магде,  Hug
Тази сутрин се притесних с малкия - имаше в акитата ( с извинение  Embarassed ) мъничко кръв, а в следващото и слуз. Не мога да се сетя какво може да е. Сега ще се поровя из здравния.
Лек ден на всички   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 215
Любава, снимките са в заглавния (първия) постинг - за три снимки става дума,не ги ли виждаш?
Наде, клипчето и аз само го гледам, защото на този комп нямам звук  Crazy Би било голямо откритие наистина, макар че и аз не вярвам да са погребани на едно място  newsm78 Но има много, много неразкрити старини, времето ще покаже. Да сме живи и здрави, да станем свидетели на следващи открития  Praynig "Любе" и аз много ги уважавам, стана ми мъчно, като разказа за смъртта на момчето. Мир на душата му! Praynig Има една бг-ска група - Грамофон май се казват - пеят руски песни, вкл. и на Любе, чувала ли си ги?
Иманче, стискма палци на Тарик да му няма нищо  Praynig
Аз си уплътнявам времето днес, да минава работният ден по-бързо. В тази връзка: Теди, къде си?  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 18 043
Здравейте хубавелки,
Шехи, мерси за прекресната темичка!  bouquet Heart Eyes
Както ви казах, онзи ден писах ли писах, а всичко се затри..После ме домързя.. Blush
Та ето сега ще се реванширам, цял роман ще изпиша, защото шефа го няма Mr. Green Майтапя се, разбира се.
Първо искам със закъснение да поздравя Дина, Латеа, Другарче и Близначкова за достигнатите върхове на кулинарното изкуство и декорациите.  bouquet Нашите яйца и козунаци също бяха съвсем прилични, но за жалост нямах време да заснема нещичко..Всичко бе междинно ометено. Rolling EyesА сега да ви се похваля, много добре си починах, може би за пръв път от доста време... Thinking
Ядохме на корем, спахвме до откат...Пекохме агнешко, правихме барбекю в двора на вилата.В неделята посетихме Земенския манастир и църквата в него.Попаднахме на промоция на книжка на Божидар Димитров за стенописите в църквата.Купихме си я и съответно се сдобихме с автограф от гореупоменатия.Ако някой все пак не знае, аз да си кажа, Божидар Димитров е дирикторът на Националния Исторически музей. Peace
Събрахме порядъчно количество слама и се направихме Великденски заек.Облякохме го в къси гащи и фанелка на възрастен, та той горкият по-скоро замяза на плашило, ама нищо де..нали децата се забавляваха.Радвахме се като типични изнервени градски чада на спокойствието на село.Чак и аз наред с децата се впечатлих от кончетата на съседа.Техните събратя из селото бяха пръснати по полянките тук и там, но винаги завързани.Докато двете кончета на съседа се разхождаха самосиндикално, след разходката се завръщаха пред къщата, почваха да цвилят и така известяваха стопанина си, че е време да ги прибере. Laughing
С нетърпение чакам идващата по Гергьовден 6-дневна почивка, дано я оползотворим по подобен начин. PeaceВъпреки че колкото и да не ми се ще да се присещам за това, трябва да подюра каката да се захване с основен преговор на учебния материал по цели 6 предмета заради наближаващите матури.А я мързи........ ooooh!Не е истина колко...
Иман, хубаво е че се радвате на дълги и хубави разходки.Колкото до акитата, най-добре е да се консултираш като се приберете с детски гастроентеролог PeaceЗа слуз ми се е случвало понякога  при близначките, особено когато са хремави и кашлящи.Явно малките деца не са в състояние да отхрачват, затова секрета го отделят с повръщане или при изхождане.Но за кръвта... newsm78
Любава, мактуб идва от глагола пиша на арабски, т.е означава писано, нещо което е трябвало да се случи..  Колкото до снимки за оформление на теми, нетът е твой.Пускаш в Гугъл за търсене, формулирайки примерно arabic sweets, после натискаш в горния ляв ъгъл "Изображения" и  разглеждаш...Избираш онази, която ти харесва.Стига разбира се да отговаря като размер на позволеното тук във форума.Ако не, има разни програмки да я оразмериш.Та така.. PeaceТи да не изявяваш от сега желание за правенето на следващата тема, ще бъде супер да се явиш като отмяна на Чингиз хан Mr. Green, Латеа, Шехи и останалите  често правещи темички Simple Smile
Сега бягам да поработя, а после ще ви навестя пак Heart Eyes Hug

# 20
  • Мнения: 3 215
Теди, бързо-бързо се показа, като те повиках  Joy Радвам се,че сте починали пълноценно  Peace като бг синоним на мактуб може да се ползва и "орисия".
Любава, ти за кои снимки питаш? Защото със Стъбърн сме ти разбрали въпроса по различен начин явно  newsm78
Не се надявам Чингиз Хан да се появи скоро - сменила си е ника на "Мързел" ... Crazy Да редактирам ли пак текста за получаване на паролата, не знам  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 18 043
Теди, бързо-бързо се показа, като те повиках  Joy

Естествено, аз нали съм възпитана и като ме повикат мигом отговарям Mr. GreenШегувам се, писали сме  просто едновременно.
Не виждам смисъл да редактираш текста за паролата.Момичетата, които има желание да я получат , се предполага че към дадения момент ще са писали в 5 поредни теми, т.е ще се добре ориентирани, че дтти, Чингиз Хан и Мързел са едно и също лице.. hahaha Joy

Любава, верно съвсем различно сме разбрали питането ти.. ThinkingЗатова ще е добре да поясниш, какво точно си имала предвид. Peace

# 22
Ами в същност в първия постинг за съжаление не виждам снимки.Може би е нещо с връзката или с компютъра.В предишните теми виждах снимки, но сега не. Иначе и двата отговора са ми от полза, така че ви благодаря.Едва ли ще се справя с нова тема, те са толкова оригинални,не знам как ги измисляте тези рими.То си трябва поетична дарба,май.
not stubborn enough , разбрах какво заначи мактуб, благодаря. Аз вярвам че на човек му е писано какво да му се случи, но избора как да стигне до това си е негов. Приятен ден, ще се включвам от време на време  bouquet

# 23
  • Мнения: 5
  bouquet  днес си дадох почивка писна ми от гадни мазни манджи то там като в концлагер до тоалет може само ако си питал двете касиерки двамата управители главния готвач и някой от помощния персонал та ако всички тези лица кажат амин  можеш да идеш да се .... в тоалета иначене неможе е па няма стане тяхната де и така днес реших в къщи при мъжото а от утре почвам новата работа  званнах и питах щото се бяхме разбрали да почна от 7-8 ама от утре на линия.охнадее и аз искам в русе и той дори е склонен но ще видим за сега тук да си посвикнем двамата после като дойде време малкия да трагва 1 клас ще му мислим   айде аз отивам че мойто ще ме води на романтична разходка в ловния парк Heart Eyes newsm76 

# 24
  • Мнения: 206
Шехи не съм ги чувала Грамофон, но ще ги потърся.Мерси за инфото Simple Smile
И аз като другите момичета си имах страст към археологията, нашата нива в Кубрат беше в близост до селищната тракийска могила и като дойдеше време за оран, за копане все нещо излизаше от земята, основно керамика разбира се.
После в градината около къщата ровехме с кака ми да намерим и нещо там. И бяхме намерили различни джундурийки, включително една керамична фигурка, но от модерно време. Оказа се, че къщата ни е строена върху старо гробище на около 100 - 200 години и затова имало разни нещица. ПОсле когато строихме новата къща що кости и черепи наизлязоха, след това години ме беше страх да спя там самичка... Оттогава визират първите ми контакти с отвъдното Simple Smile
Алаа иншааллах ще ви се наредят нещата и в Русе ще си дойдете. Не е задължително да си при мама и тати, тук има доста сирийски семейства, а вероятно и други, които незнам и всички са минали по твоя път на отхвърляне и приемане


офи, Найра   bouquet   bouquet   bouquet

# 25
Момичета, от тези страхотни теми, през които съм с вас, и на мен ми дойде музата.И то през работно време.Така,че ето едно стихотворение за вас всички.Моля да сте по-благосклонни към първите ми крачки в поезията.

   С арабските момичета в раздумка
   текат ми дните бързо.
   Че нови чувства и любов
   със тях ме вече свързват

   Така нетърпеливо чакам
   новите им теми.
   Че те за мене са утеха
   за мъката по него.

   Скъпи мои арабелки,
   приятелки и изповеднички.
   Цветята,тези   са от мене
   за вас , с любов и преклонение.

Целувки за всички  Heart Eyes


   

# 26
  • Мнения: 3 804

Хан-ке, хайде, къде изостана  Mr. Green


ми нали съм мързел-4ак сега се появявам  Mr. Green,пък ко ви е мъчно за хана да го върна  newsm78 Grinning


.
Не виждам смисъл да редактираш текста за паролата.Момичетата, които има желание да я получат , се предполага че към дадения момент ще са писали в 5 поредни теми, т.е ще се добре ориентирани, че дтти, Чингиз Хан и Мързел са едно и също лице.. hahaha Joy

smile3521 smile3521 smile3521

Вчера дреби търчи и вика-мамааааааааааааааааа,отивам да видя какво става ,а то мъничето откъснало една роза и ми я носи Heart Eyes
Днес нали е четвъртък бяхме на пазара-като се обличахме беше облачно и подухваше-та облякох дреби в тънки дрешки,но с дълъг ръкав-обаче по пътя като пекна едно слънце-една жега   Nature Sunny-изгорях-дребното и то-нищо,4е е черно Grinning
Снощи играха със Самара-кой е  черен и кой е бял-голям смях беше-в резултат вместо Даяна да заспи -заспах аз в детската-после кой кога е заспивал не знам Embarassed

иман дано да не е нещо сериозно Praynig

Lubava   smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

за всички които се интересуват-рабрах как е на арабски амонч4на сода-благодарение на една съфорумка която от години само чете-Разан-хамире албаразе та днес си купих-и мисля да спретна по късно едни курабии  chef

# 27
  • Варна
  • Мнения: 909
Привет и от мен и да ни е хаирлия новата тема  Mr. Green, Oldi шукран ктиир  Crazy .....ох днес ми е особено безинтересно на работното място  ooooh! ,желанието ми е да си ходя у дома и да спя въпреки че сутринта се наспах порядъчно до 8 ,излязох в 8,30 ,свърших една лична работа и цъфнах в офиса към 9,30 или с други думи закъснях  Grinning ,затова мисля да си тръгна и по рано  Mr. Green,само шефа да не се усети  Sunglasses .
Напоследък ме гони голям глад,много ми се хапва, ooooh!, гладна съм дет си вика постоянно и в ума ми само египетски гозби  Laughing дали няма някой сайт за доставки по домовете   newsm78 Joy
Та така Скукааааа голяма ,броя часовете да края на работният ден,дано не ми мине котка път и да се кача в правилният автобус ,а не както преди две седмици стоя си на спирката и си мисля нещо ,идва автобусът и аз машинално се качвам,подавам на кондуктурката 2 лв и казвам градски билет,а тя отвръща ами да какъв друг нали сме в града  #Crazy ,извинете моля но това не е ли409,не мила това е 49 и отива под моста на КЗ  ooooh!, до последно си мислех че тя е в грешка щот поначало не вдъхваше доверие  Mr. Green,но като фиксирах че в ръцете си държи само един вид билети се осъзнах...такова нещо за първи път ми се случва,къде ми е бил мозъка незнам,та слязох си аз на центъра и се прибрах пеша да не харча друго левче  Whistling
До скоро  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 18 043
Мързелче,
خميرة не е ли мая newsm78 Ама каквото и да е, важното е курабийки да метнеш насам.. Wink
А въпросната потребителка Разан съм я засичала да чете тук, но наистина не се е включила досега с пост SadБи било хубаво.. Hug
Либра, Либра..И аз като теб, сутринта закъснях за работа заради енергийния форум в София, тъй като цялото движение е объркано..После се разписах подробно във форума, прочетох и разни други любопитни четива, та направо се преработих Mr. Green Затова и с удоволствие бих си тръгнала по-рано, ама няма да стане.. 
Любава, по утъпкания път минаваш и ти май....Много от момичетата   пишещи тук разгръщат поетическия си талант именно при контакт с арабелките Mr. Green Бравос!  bouquet

# 29
  • Мнения: 5
незнам дали е редно да пиша ама ще ви пиша пък квот стане имам проблем да точно така май до сега се правех че не го забелязвам и го подминавах ама не реди 20 мин осазнах че наистина е проблем  Cry  мойто мъж постоянно пише в сайтове за запознанства да аз знам това той не крие от мен аз съм му правила дори регистрациите ама .........верно пише с много хора жени мъже но не за секс или срещи да го наречем упражняване на българския. неговия приятел пак арабин  неможе да говори добре бг и да пише добре и от време на време ползва неговия комп да си чати с девойки ма нали не разбира бг  и мойто пише вместо него  и днес аз спокоино си се подготвям за разходката и погледнах че скупе е пуснат викам чаки да го спра опаааааа ми кво да видя тоя скупе аз него знам на кого е ма на него пише аля и така открих без да искам че има друг скупе за който аз незнам разбира се .е имаше само 3 абоната 2 мъже и 1 жена  пгледнах хронологията резултата ви е ясен нали   разменяне на телефони и прочие е такав скандал спретнах  и той ми каза че съм луда развика се че ме обичал разни оправдания  ама аз не го  изслушах разбира се и сега незнам какво да правя само че не видях никаде той да и е дал неговия номер ама колкото и да се опитвам да намирам светлинка в тунела май му виждам края Cry  незнам много ми е лошо чак кравното ми падна не си усещам краката и ръцете  плача си тука изгоних го от стаята немога да говоря сега с него Cry  той ми вика че това е за неговия приятел че той пишел с нея ама аз не вярвам    Cry

Общи условия

Активация на акаунт