Арабска страст, мактуб, съдба за 110-ти път пак ни събра

  • 20 034
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 909
Либра, Либра..И аз като теб, сутринта закъснях за работа заради енергийния форум в София, тъй като цялото движение е объркано..После се разписах подробно във форума, прочетох и разни други любопитни четива, та направо се преработих Mr. Green Затова и с удоволствие бих си тръгнала по-рано, ама няма да стане.. 
NSE  Mr. Green само така ,не бива да предаваме фронта на активно почиващите на работното място при всеки сгоден случай,трябва да пазим своето реноме и да се поддържаме  Joy както и да разширяваме състава си , приемаме нови членове прегърнали идеята че работата не е заек да избяга и може да почака  Mr. Green,членски внос - кой колкото има  Crazy

# 31
Либра, записвам се веднага за член на клуба.То си и личи колко деех член съм, при положение, че влизам във този форум предимно през работно време.И като се знае колко съм дейна, май ще трябва да си давам половината заплата за чл. внос.
Алаа, мила, не мога да ти дам съвет.Само те моля да не бързаш да слагаш край. Сега много те боли, но ако избързаш ще е непоносимо.Защото се вижда колко много го обичаш.А той пък като разбере каква болка ти причинява и като те обича също много може да престане с тези запознанства по интернет и да разбере че има и отговорности към теб. Сега ако имаш нужда от приятелско рамо аз съм до теб. Само не избързвай.Стискам ти палце нещата да се оправят по-скоро Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1
Мързел, предлагам да върнеш Чингиз, а мързела да го преотстъпиш на мен. Много ще ми подхожда, днес особено съм особено бездейна и отпусната, чак  ми се струва неестествено дори за мен.

Дон Осама, не си падам по игрички, не знам за някаква интернет игра ли говориш, но съм сигурна, че вдъхваш страшен респект на противниците.

Относно гостуващата приятелка, изпратихме я снощи. Прекарах 5 наистина хубави дни, но и осъзнах колко съм самотна тук. И аз най-накрая като 'бяла' майка да седна с приятелка на кафе, докато децата играят на люлките. Единия ден предприехме изкачване до замъка на възшишението в центъра на Малага, Олд Спорт знае за какво говоря. Изкачихме го с автобус, но на слизане като забихме по една козя пътека, стръмно, стръмно, по целия склон едни огромни кактуси, а гледката към морето световъртежна....Да напомня, че аз се подвизавам с бебешка количка!!! Ако беше ме видял мъжо нямаше да пиша тук сега.Тъкмо загубихме надежда, че ще излезем на нормалната пътека и попаднахме на една необикновена влюбена двойка, която ни окуражи да продължим, та излязохме където трябва.

Разгледах великденските ви произведения, всички бяха виртуозни !!! Дори и тези, на които липсвше снимка, сигурна съм (Теди) newsm10

Алаа, не знам какво да те посъветвам, меко казано мразя мъж който се рови в сайтове за запознанства. Не съм склонна да го извиня по никакъв начин....дано наистиина да е за приятеля му....

Наде, сещам се, че и ние намирахме из двора разни старинни неща, най-вече много стари монети, мисля че и златни сме намирали.

Всички останали    newsm51  love001 smile3525

# 33
  • Мнения: 3 215
Либра, афуан хабибти!  bouquet Не ми говори за египетска храна, че веднага ми се развихри фантазията - как бих си хапнала сега с ръце едно хлебче с хумус, фалафел,фул и баба гануш ох-ох-ох  ooooh!
Либра, НСЕ (абривиатурата ми хареса), и аз съм в клуба - днес особено направо се преработих. Но съм настинала, така че ми разрешено всичко, ама-ха  Crossing Arms
Наде, много богат вашият двор бил - викай Заки да копае, пък ти ще му правиш вечеря  Laughing
Рейн, вие акъл нямата да се катерите там с количката, направо сте за шамари, ама айде.Добре,че е била нестнандартната двойка, да ви покаже правия път  Wink
Мързеле, следващото ти въплъщение трябва да е "Роза  Laughing
Алаа, присъединявам се към казаното от Рейн - никак не ми се нравят такива заигравания колкото и невинно да изглеждат. Има безброй други начини да си поддържа езика, ако иска. Животът ме е научил да съм като хрътка - постоянно нащрек. По-добре така отколкото да ме правят на глучачка. И да решиш да му дадеш втори шанс на твоя човек, покажи му ясно,че е последен. И не се затваряй да страдаш тихо и неутешимо, ами му завърти един голям театър, че да му вземеш страха! За предната ви свада, когато въпреки, че ти си била виновна, но не си се извинила, не те подкрепям, но този път е различно  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 3 804

Алаа, не знам какво да те посъветвам, меко казано мразя мъж който се рови в сайтове за запознанства. Не съм склонна да го извиня по никакъв начин....дано наистиина да е за приятеля му....



Мислех да пиша същото

ди мързела не си го давам  bowuu,обаче ти ако искаш си сложи ник-мързел на испански Grinning

теди знам че хамире е мая-но пък така се води

спорти що роза  newsm78 по скоро  бодил или магарешки трън Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 215
Мързи, ми защото детето ти е подарило роза, затова  Peace

# 36
  • Мнения: 3 804
Мързи, ми защото детето ти е подарило роза, затова  Peace

 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! -по скоро заплес  Laughing

# 37
  • Мнения: 427
              Алаа-успокой се миличка.Направи компромис,седни и му обясни спокойно това което чустваш.Обсъдете връзката си,може  наистина да не те лъже.Но отук нататък си имай едно наум.Късмет newsm10        Момичета -за вас силни прегръдки Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 206
Шехи за съжаление още преди 10 години баба и дядо продадоха къщата, тъй като дядо беше болен от рак. Отиде си човека, а тази къща си му беше като дете, гладуваше за да я построи. Продадоха я за 10 000 000 лева, но никой не стана милионер защото инфлацията така изяде всичко, че с тези пари си купиха къща в едно русенско село близо до леля ми. Както и да е...
Алаа харесвам коментара на Шехи за твоята история. Всеки компромис, носи след себе си нов и нов  и така.... докато се изгубиш в каша от компромиси. Мъжът е порода ловец, когато улови плячката си и се увери, че тя му е сигурна, тръгва да търси нова. Трябва ти да го държиш в напрежение, не той тебе Wink  #2gunfire

# 39
  • Мнения: 3 215
Наде, добре казано! Peace Съжалявам за къщичката и най-вече за дядо ти  Praynig

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте,отново,аз днес седнах да попрочета малко от предишните теми и забелязах,че Water Lily ме е питала как е на арабски нейното име,за това искам да й се извиня,че съм пропуснала този пост и за да се реванширам ще ти кажа какво намерих - ан-найлуфер и нещо от рода на занбик ал-ма',но не знам точно как се произнася.
Лека вечер на всички...

# 41
# 42
  • Мнения: 3 215
Теди, винаги съм знаела, че мога да разчитам на теб  Hug Heart Eyes

Десертът е от мен:
http://i.b5z.net/i/u/169941/i/DSC04880.jpg
http://www.hungryinberlin.com/wp-content/uploads/hungryinberlin. … 7/28/dsc02414.jpg

И нещо за музикален фон по залез слънце:
http://www.youtube.com/watch?v=ac8TgmYv_iQ

# 43
  • София
  • Мнения: 18 056
Теди, винаги съм знаела, че мога да разчитам на теб  Hug Heart Eyes
Десертът е от мен:
http://i.b5z.net/i/u/169941/i/DSC04880.jpg
http://www.hungryinberlin.com/wp-content/uploads/hungryinberlin. … 7/28/dsc02414.jpg
И нещо за музикален фон по залез слънце:
http://www.youtube.com/watch?v=ac8TgmYv_iQ

Всичко е чудесно, мерси за десерта  Hug Но все си мисля, чи при някое твое идване насам, можем да реализираме Софийска среща в арабски ресторант.. Mr. Green И да хапнем всичките тези вкусотийки наистина... WinkПоканата за бъдеще неопределено време важи за всички ! Peace

# 44
  • Мнения: 3 215
Да, крайно време е вече, само да свалят блокадата на София, че гледам по новините - придвижването е мисията невъзможна, пък и кмета ви говори за атентат срещу него...та лудостта е пълна  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт