СЕПТЕМВРИ'09 - 19

  • 11 076
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 118
И един въпрос-вие смятате ли да ходите на ФМ през 28-32г.с.? newsm78

# 286
  • Мнения: 1
Мимчето007, ЧЕСТИТИ ТИ СИНИ ГАЩИ х2! Да са ти живи и здрави всички мъже!  newsm51

# 287
  • Мнения: 1
Атракция, моля те, сложи ми  stork-girl

# 288
  • София
  • Мнения: 54
Уф, най-накрая свърши и този ужасен ден, имах обучение с един клиент и човекът направо ми изпи мозъка, сега съм  Crazy Но сега следват почивни дни!!!  newsm44 newsm44 Само мъжът да дойде да ме прибере и се изнасям от офиса  Mr. Green

# 289
  • София
  • Мнения: 54
Мимето007, честито за момчетата! Нека има мъже, че да може моята беба да избере по-нататък  Mr. Green Да са ти живи и здрави инай-вече да те слушат!  Naughty

# 290
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ехаа, честити 2 момченца  Grinning
Аз днес имах страшно прибиране от работа. След висене на спирката да чакам маршрутката 40 мин реших да се метна на трамвая. Вътре, разбира се, беше фраш, но изнахалствах и помолих едно момченце да стане. Малей, щого бабета умряха от яд ooooh! И добре, че седнах, че такава навалица стана след една спирка, не е истина. Утре почивка и после послените ми 2 работни дни Mr. Green Та мисля да ходя на училище на бг мама на 15.05. Ако има желаещи да се разходят с мен има време да се отбележат

# 291
  • София
  • Мнения: 936
Ехо  bye Идвам да ви се похваля с розов щъркел  stork-girl След втората ФМ мога да кажа, че всичко си имаме и си ни е наред. Имаме малка кистичка в мозъка, но Марков каза, че ще се спука. Но да я следим и след два месеца пак при него. Така че ще правим и третата ФМ. Другото, което е притеснително е, че кръвотока  в маточните артерии не е много добър и него ще следим. На две-три седмици с доплер. Като цяло гледам да не се притеснявам за тези неща и вярвам,че ще се оправят. Направих първата покупка - една много сладка шапчица  Heart Eyes
Приятно прекарване на празниците!

# 292
  • София
  • Мнения: 124
Момичета, здравейте и от мен !!!

И аз да помоля за  stork-boy Потвъдиха ми вчера на ФМ. Много съм доволна, ходих във Фемина при д-р Врагалева, гледа ме около 40-50 мин. Обяснява ми подробно, с бебчо всичко е наред и таткото понеже беше на работа връхлетя когато бяхме свършили и тя за да му покаже и на него отново ме накара да легна взе ехограва и започна пак да обяснява.Аз както ви писах и по- горе имах час за 14ДКЦ за 07.05, но ми се обадиха да ми кажат че апарата е развален, което явно се оказа лъжа, защото виждам ,че някой от вас са ходили тази седмица, но както и да е .

На всички видели пола честито  bouquet

# 293
  • София
  • Мнения: 679

Вили, може ли да ми помогнеш с нещо? Обръщам се само към теб, защото и двете ходим при д-р Ризова. А ти си раждала при д-р Велев по нейна препоръка.... та искам да те помоля да ми кажеш колко парички плати за раждането си и от коя седмица се насочи към него?

Благодаря сърдечно  bouquet

Първата бременост, отидох при него 45 дни преди раждането когато ми изготви Ризова обенния лист мисля, че така се казваше плюс болничния. Второто раждане не чаках, тя да ме изпрати, някъде в 6 месец започнах да ходя успоредно и при него. За заплащането е много различно, първото раждане 500лв. на лекаря, 150лв. избор на екип, 100лв. епидурална упойка, 2 нощувки във ВИП стая по 40лв. като сложиш поне 3 прегледа по 20лв. плюс 3 пъти тонове по 10лв. Горе долу толкова. Втория път прегледите бяха по 25лв, тоновете 15лв за раждането 500лв, нямаше време за упойка, нямаше и свободна ВИП стая. Но платих избор на екип отново около 150лв.
Сега прегледите са 40лв, когато оглежда по обстойно на 3Д ми излезе 60лв, доколкото разбрах от други мами сега е плаща 900лв официално на касата на Шейново  за избор на екип, лекаря не взимал допълнителни, освен ако искаш ВИП родилна зала или стая, епидурална упойка.
Не претендирам за пълна точност, но по спомени това е.
Ама на мен ми е все едно, пак при него ще раждам имам му пълно доверие. Колкото поиска толкова може и отстъпка да ми направи този път за 3то дете.

# 294
  • Мнения: 212
Привет!
Ей, свърши се тая работа най-накрая... Така им се радвам на почивните дни... Е, аз в понеделник пак ще работя, че нашия отдел работи с чуждестранни клиенти, и за тях няма празници. Но все пак е само понеделника. Разпределихме се с колежките. Ние за сега никъде няма да ходим, че в събота сме на бал. Та по тоя повод ако ня някоя от вас й се прииска компания за кафенце утре - да ми пише, може и да ми звънне - 0888 26 06 42. Аз се удя какво да правим с малката цял ден, иска ми се си почина, къщата ми е кочина, но ще почака до неделя, когато и мъжът ми ще почива, та да удари 1-2-5 рамена  Wink
Горска китка, дано твоят мъж си намери бързо работа! То в тая криза... Моят мъж работи в една фирма, правят противопожарни инсталации. Сега при този срив в строителството едвам намираха по един обект на месец  ooooh! Добре, че отделно след работа и през почивните дни поема коли да прави, че иначе сме увехнали тотално.
Абе я да ви питам - как се справяте с пролетната умора? Аз имам чувството че всеки момент ще се срина. Постоянно се чувствам изморена, сънят не ми стига (е, Нена + редовното ставане до ВЦ също допринасят), няма желание за нищо, гледам бъркотията вкъщи и дори не ме дразни... Направо не мога да се понасям...
Ох, и забравям... ето, искаше ми се да пиша още неща, ама... Утре, на свежа глава сенадавям да се сетя.
Честито на всички, които вече знаят какви дрешки да купуват. Аз имам достатъчно от малката - на мои приятелки две момиченца и едно момченце съм облякла до сега, всичко си ми е върнато изпрано и подредено, само чакаме новото бебе  Joy
Айде, лека вечер, скоро пак ще пиша!

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 21:01 от Mirinda

# 295
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Потече ми коластра и гърдите ми направо казаха Ох Crazy Такова напрежение не бях изпитвала от първите дни на кърменето

# 296
  • Мнения: 53
Tsveta, аз съм се записала на лекциите организирани от сп. 9 месеца до края на май. Първата е на 8.05. Ти това ли имаш предвид или друго училище?  newsm78

А колкото до пролетната умора... ами май не се е появила при мен все още. В първите два месеца се чувствах адски изморена, но сега ми се супер, даже ми е нужно по-малко сън отколкото обикновено.  Grinning

Искам да помоля и за парола за албумчето. Благодаря предварително!

# 297
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Tsveta, аз съм се записала на лекциите организирани от сп. 9 месеца до края на май. Първата е на 8.05. Ти това ли имаш предвид или друго училище?  newsm78
Аха, само че  на 8-ми съм на работа, та ще се обадя, да се запиша за 15-ти

# 298
  • Мнения: 53
Този месец датите са 8, 12, 15, 22 и 29-ти. Има информация в сайта. Аз мисля да се направя на ударена на работа и да отида на всичките. Миналия месец не съм ходила защото нямаше как да изляза, но сега... smile3508

# 299
  • Мнения: 0
Вили, много ти благодаря!  bouquet Инфото ти е изчерпателно и насочващо ме - точно от това имах нужда. Ако нямаш нищо на против ще продължавам да контактувам по-близко с теб (ако не възразяваш) защото и аз имам пълно доверие на д-р Ризова и ще й се доверя напълно.
А и термините ни са близки...много бих се радвала ако и раждаме заедно!

БЛАГОДАРЯ ти мила, поздрави,много здраве за теб и бебо,за малките ти принцеси и твоя принц. Бъдете щастливи! family

Общи условия

Активация на акаунт