Секцио или нормално раждане?

  • 7 287
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
По преценка на лекаря!Успех Peace

# 16
  • Мнения: 4 555
Мен повече ме е страх от предизвикано раждане, отколкото от секцио. Ако трябва лично за себе си да избирам.
Но все пак трябва да се прецени каква е причината за преносването, дали не е объркан термин и дали трябва да се изчака бебето само да се роди.
Имам позната, която преноси с две седмици. Но тя знаеше точно кога е "станало" бебето и беше сигурна, че всъщност не преносва, въпреки изчисления термин.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Честно да си кажем предизвиканото раждане не е най-приятното изживяване.
Лекарят ти ще прецени и посъветва , но решението ще го вземеш ти.

# 18
  • България
  • Мнения: 457
Ако няма належаща причина за секцио,бих предпочела нормалното раждане(Мое мнение)

# 19
  • София
  • Мнения: 4 590
Мен повече ме е страх от предизвикано раждане, отколкото от секцио...

И мен.  Confused

И аз преноси и оставих лекарите да решат, както е редно. Не съжалявам. Успех!

# 20
  • Мнения: 349
Аз съм За нормално раждане, ако няма показания за секцио

# 21
  • Мнения: 2 746
Преносването не е причина за секцио само по себе си. Ако лекаря прецени, че има някакъв проблем за нормално раждане, тогава секцио. Най-важното е всичко да приключи успешно за теб и за бебчето!  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 960
Правилен отговор няма-зависи от състоянието на бъдещата майка,зависи от усещането на  майката ,зависи от мнението на лекаря.
Преносването само по себе си не е задължителна предпоставка за секцио.
За протокола-аз съм "за"секциото ",в определени случаи.

# 23
  • Мнения: 1 107
Аз като преносих,да не би да съм секцио.Преносването не е причина за секцио.Според състоянието лекаря преценя как ще бъде родено детето.
точно, преносването е основателна причина за предизвикването на раждането, но как ще протече то определя лекарят.

# 24
  • Мнения: 124
Лекарят ми прецени, че ще ми включат една система за предизвикване и ако не стане тогава ще минем на вариант секцио. Относно парите- не ми предлага секцио заради тях. Лекарят е мои роднина и няма да плащам. Аз се колебая дали да дам да ми включат система или направо да минем към секциото, защото знам, че бебетата се оплитат от системите.

# 25
  • Мнения: 221
Ако няма належаща причина за секцио,бих предпочела нормалното раждане(Мое мнение)
Напълно подкрепям твоето мнение.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Каквото каже Док! Peace Peace Peace

# 27
  • Мнения: 2 447
Преносването не е предпоставка за секцио.Аз преносих и родих детето си нормално,за секцио изобщо не е ставало на въпрос.
в крайна сметка док ще прецени.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Лекаря ще прецени най-добре , ако всичко  наред е добре да е нормалното раждане.

# 29
  • Мнения: 494
Лекарят ми прецени, че ще ми включат една система за предизвикване и ако не стане тогава ще минем на вариант секцио. Относно парите- не ми предлага секцио заради тях. Лекарят е мои роднина и няма да плащам. Аз се колебая дали да дам да ми включат система или направо да минем към секциото, защото знам, че бебетата се оплитат от системите.
Извинявай,ама това откъде го знаеш?
Аз преносвам в момента и искрено се надявам малката да си тръгне сама PraynigЩе се съобразя,  разбира се с мнението на лекарите.Те засега ме убеждават,че няма да се стига до секцио и това много ме радва Peace

Общи условия

Активация на акаунт