Секцио или нормално раждане?

  • 7 288
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 270
Аз лично исках да родя нормално и родих и то без никакви упойки и обезболяващи.Няма такова изживяване.Твърдо съм за нормалното,а и възстановяването е по-бързо. Peace

# 46
  • Мнения: 56
Ами по принцип при предизвиканото раждане, непрекъснато трябва да се следят тоновете на бебето и докторът ти ще има й готовност за секцио, ако прецени че нещата не потръгват. Така, че ти си прецени, ако държиш да пробваш с нормално -пробвай.
Но си сложи упойка Peace

# 47
  • Мнения: 164
Каквото каже лекаря!
Точно така.

# 48
  • Мнения: 68
аз съм за нормално раждане много ме боля но 4 4аса след раждането ве4е се разхождах а и корем4ето ми се прибра за 2 месеца

# 49
  • Мнения: 3 092
Остави ние тук какво ти говорим .
Аз не знам защо пък преносването да не се окаже основание за секцио .... може и да се , нали . Thinking
Слушай си доктора и каквото ти каже това .
Преносвах и постъпих в болница да ме следят .В същия ден малката тръгна да се ражда сама , но имах индикации за предизвикване на раждане  със системи , мислиш ли че щях да се чудя - не разбира се .
Знам в пъти по малко от докторите .
Успех и леко раждане |!

# 50
  • Мнения: 9 814

Това е и моето мнение!

# 51
  • Мнения: 204
За мен нормално е по добрият вариант ,но всеки си решава сам за себе си.Има и зна4ение колко е голямо беб4ето.

# 52
  • Мнения: 3 695
Каквото каже лекаря!
Peace
това е точния отговор

# 53
  • София
  • Мнения: 17 597
За мен вагиналното раждане крие много повече опасности - за майката и за бебето.
Но ако се надяваш да използваш преносването като повод за получаване на направление за секцио - няма да стане.

# 54
  • София
  • Мнения: 44 403
нормално, освен ако не се наложи секцио по спешност. или нямма друг проблем, който да го налага.

# 55
  • Мнения: 14
абе, какво всички сте се панирали от това секцио?
какво толкова като родиш с операция?
аз лично родих секцио и чесно да ви кажа възстановяването изобщо не беше трудно. Бях на крака още след няколко часа.
не мисля че нормалното раждане понякога е най-добрият вариант
раждали са нормално нашите баби, защото просто са нямали друг избор
аз лично съм за секциото

# 56
  • Мнения: 84
номера е всичко да мине леко аз сам за ноормално раждане но родих секцио просто се наложи  bouquet

# 57
  • Карлово
  • Мнения: 328
нормално раждане

# 58
  • Мнения: 666
номера е всичко да мине леко аз сам за ноормално раждане но родих секцио просто се наложи  bouquet

И аз така, в крайна сметка важно е лекаря какво казва и какви са причините за преносването.

# 59
  • Мнения: 568
Първия път преносих 8 дена-родих нормално.
Втория път преносих 7 дена -родих секцио-не заради преносването ,а неправилно предлежание и проблем с тоновете.
От двете предпочитам нормалното ,още повече ,че  втория път почти винаги, нещата протичат по-бързо и лесно.

Общи условия

Активация на акаунт