Земетресение?

  • 11 541
  • 243
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 194
Абе аз се чудя друго, дали има и какви , щети и жертви в Румъния?

Сега слушам, че някакъв кмет имал предварителна информация за земетресението или нещо такова.... Rolling Eyes

# 121
# 122
  • Мнения: 17
И в Шумен се усети.
На 2 етаж сме и мога да кажа, че тръсна порядъчно. Монитора ми се раздруса напред назад първо пред погледа и после като погледнах нагоре към полюлея и той се люлееше. Sad ами поуплаших се да и дано не повтаря.

# 123
  • Мнения: 5 622
77-ма, когато е било заметресението, майка ми е била бременна с мен. Мисля, че януари или март е било, или по него време, горе долу  Rolling Eyes

Тази вечер не съм усетила, както и никой от нас. Приятели, обаче са го усетили.

Имам откровена фобия от земетресения и сега, както и друг път когато е имало, ще спим с дрехите..Дано да няма повод за притеснения  Praynig

# 124
  • Мнения: 59
къде е било това земетресение днес

# 125
  • Мнения: 804
Нямам линк за прогнозата на Мая Попова,четох нейно интервю,в което оборваше прогнозата на идиота Лещански и казваше,че ще има земетресение в България,но слабо около 3 степен,без жертви и разрушения.Датата си спомням,че беше за след Великден,но точно.......не мога да намеря и вестника.

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
Току-що казаха, че със сила около 5 степен се е усетило в Свищов, Тутракан и Силистра, а на другите места по-слабо. казаха и че очакват, ако има трусове да са затихващи...

# 127
  • Мнения: 6 624
77-ма, когато е било заметресението, майка ми е била бременна с мен. Мисля, че януари или март е било, или по него време, горе долу  Rolling Eyes

Тази вечер не съм усетила, както и никой от нас. Приятели, обаче са го усетили.

Имам откровена фобия от земетресения и сега, както и друг път когато е имало, ще спим с дрехите..Дано да няма повод за притеснения  Praynig
04.03.1977 и майка е била бременна с мен .

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
Малко ме издразни в тая статия, че пишат за загиналите румънци и нито дума за жертвите в БГ - разбирайте Свищов, където е сринало 3 височки сгради Rolling Eyes

# 129
  • София
  • Мнения: 910
Имаме близки в Свищов и се чухме с тях по телефона.Казаха,че доста ги е разтърсило!
Благодаря на Бог ,че са добре и се моля да няма трагедии като през 1977г.
 Praynig

# 130
  • Мнения: 175
Мая Попова казва за агенция Блиц в нета, че трусовете ще са затихващи, така че споко

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 498
В Бургас на 13 етаж не го усетихме,но вече съм в паника!

# 132
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мая Попова казва за агенция Блиц в нета, че трусовете ще са затихващи, така че споко

Къде е това?дай линк.

# 133
  • Мнения: 1 466
Мая Попова казва за агенция Блиц в нета, че трусовете ще са затихващи, така че споко
Естествено, че така ще каже. Обикновено трусовете винаги са намаляващи, затова и се водят вторични. Ама вие наистина ли вярвате, че някой може да каже кога и къде ще има земетресение?

# 134
  • Мнения: 1 159
77-ма, когато е било заметресението, майка ми е била бременна с мен. Мисля, че януари или март е било, или по него време, горе долу  Rolling Eyes

Тази вечер не съм усетила, както и никой от нас. Приятели, обаче са го усетили.

Имам откровена фобия от земетресения и сега, както и друг път когато е имало, ще спим с дрехите..Дано да няма повод за притеснения  Praynig
04.03.1977 и майка е била бременна с мен .
   
И моята майка е била бременна Joy!Била е студентка във Варна и един комшия от 3-тия етаж(мама била на квартира на 7-мия),ходил да я търси и да я извежда!Истински кавалер!Е,много наборки,много нещо Hug!
А моят мъж бил невръстно бебе,свекито се уплашила,но поне не й спряла кърмата!

Общи условия

Активация на акаунт