Отговори
# 225
  • Мнения: 149
Добре, че аз не слязох към Морската днес. Иначе какъв дъжд щеше да има, той ме варди и като съм вкъщи не слиза  Joy

# 226
  • Мнения: 1 554
 Joy


абе дидките Crazy

много хубаво беше времето в морската до обяд,после стана гадно,и сега е едно мрачно Outta Joint

Давате ли на децата си да си пийват бира Thinking

малкия много и се точи,но аз не му давам Laughing

# 227
  • Мнения: 50
Joy


абе дидките Crazy

много хубаво беше времето в морската до обяд,после стана гадно,и сега е едно мрачно Outta Joint

Давате ли на децата си да си пийват бира Thinking

малкия много и се точи,но аз не му давам Laughing

Вчера бяха на едно гости, където малката девойка си топна три пъти пръстче в бирата на татко си, и той накрая  й даде да пийне малко. Тя беше на година и 7 месеца  newsm78 Мен ми се вижда рано. Аз не съм давала, ама аз бира й и не пия така че, няма как на моята да й се препие....

# 228
  • Мнения: 149
Аз пийвам биричка, но тя засега няма интерес към нея.
Обича да пробва как се пие от чашата ми с кафе или мляко, за да ме имитира.
Иначе от пръста ми не съм пробвала, но със сигурност някой ден ще опита - вкъщи друго алкохолно питие не се пие, освен по много важен повод.

# 229
  • Мнения: 46
И аз съм със секцио, макар че и бая яки и болезнени контракции изкарах  ooooh!

морска аз давам на Даринчо по мъничко почти всяка вечер  Grinning и на него много му харесва

ето както си знам като стане 5:30-6 и навън пече слънце, и е супер за излизане, та аз излизам, отивам на детския кът да видя какво става  Laughing

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 17:34 от DeCuTa

# 230
  • Мнения: 101
здравейте.може ли някои да ми каже за колко време излиза бебето от момента на последните по-силни и чести контракции?вече едвам стоя и трудни си събирам краченцата Grinning
Абе мацко, ти май много си уплашена Simple Smile Не е толкова страшно! Не знам кои контракции броиш за псоледни, ама ако питаш за времето, което прекарваш в Родилна зала и аз ще ти кажа, че е различно. Аз изкарах 10-на минути .... май.... кой ти ги брои в такъв момент  Joy /докато родя и след това около 2 часа/ Ако изпълняваш правилно съветите на екипа, всичко може да стане страшно бързо. От друга страна ако не напъваш както трябва /а само в главата си/ може да се моткаш сума ти време. Не си прави от сега сметките къде колко време ще стоиш. Аз в предродилна влязох с книга, че мислех да почета, ама ....  Joy даже не я разопаковах.

Морска
, щом предписват бирена мая, що да не може малко биричка .... само да опита детето  newsm78

# 231
  • Мнения: 0
благодаря ви за отговорите,ама на мен ми е за първи път и направооооо Cry дано мине бързо.голяма съм бъзла ама чак не мога да се трая вече

# 232
  • Мнения: 3 983
didi98 Леко раждане Hug Аз раждах повече от 24ч /със силни контракции на 5мин/ Crazy така че при всеки е различно  Peace

Днес се разглобих. Излязох в 8ч и предималко се прибрах.Обикалях като замаяна по задачи Tired
А взех си дипломата  Wink

# 233
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Didi98 при мен самото раждане от момента когато разбрах че ще раждам докато родя минаха 19 часа,а аз по принцип най се притеснявах как това бебче ще излезе,дори бях сънувала че пада при раждането-абе големи глупости,ама съм си такава,притеснявах се много.А от момента на най силните контракции докато родя около 1 час/самото раждане,като започнаха напъните/бе за 20-тина минути и не боли,изтръпнал си и само очакваш да си видиш бебчето.
Успех и дано при теб мине бързо и да боли по малко!

# 234
  • Мнения: 1 554
диди98,на повечето от нас тук ни беше за първи път,споко Laughing не му мисли много,когато тогава Hug

Десита,разходили се хубаов,какъв дъжд праска Joy

baby_doll,успешно ли се прибра мацка,да не ви заваля дъжда ooooh!

# 235
  • Мнения: 46
Малеееее каква съм късметлийка не е истина. Излязах от нас отидох да купя на Дарито пъзели за пода и тъкмо се връщам и гледам едни черни облаци викам ааааа я бързо към входа и тъкмо се качвам и такъв дъжд за праскаааа, ужасссссс, размина ми се на косъм  newsm62

# 236
# 237
  • Мнения: 30
здравейте.може ли някои да ми каже за колко време излиза бебето от момента на последните по-силни и чести контракции?вече едвам стоя и трудни си събирам краченцата Grinning

Диди споко бе човек. и аз съм голяма пъзла всички около мен се чудиха как ще раждам. То пък хич не беше страшно в 23ч ми спукаха водите в 23.55 родих. 

# 238
  • Варна
  • Мнения: 893
didi98 ако питаш за самото раждане - то също е строго индивидуално при всички Rolling Eyes
аз например изкарах Лора за 20 минути от първия напън  Whistling
иначе пълно разкритие направих от 9:30 до 16:00 ..ко идва то...около 7 часа Wink
но пък Лора беше с малка глава и излезе супер лесно Whistling

аз да се оплача - запука ни дъжда на 20м от вкъщи Tired тъкмо спряхме на паркинга, разтоварихме се и ни запра ooooh!
и 10 мин не мога да пресека скапаната улица #2gunfire ебаси трафика в 20:00 часа, бременна жена с количка в дъжда - никой не ебава братче #2gunfire
пожелавам им на всичките които ме подминахаза тея 10 минути да им се случи същото #Cussing out

иначе количка май ще взимам на Маг Ингланд - Принсес Рол, днес ходих до Штъркел, 230лв струва и има допълнително табличка за 14 лв  Wink

# 239
  • Мнения: 1 554
Верджи,мила тази количка е безумно тежка,аз съм я бутала с дете на около 3 месеца,направо щяха да ми се откъснат ръцете ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт