забравен тампон

  • 20 142
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
...Първо, ако е още вътре, ще има подаваща се връвчица...
                        Това изобщо не е задължително  Stop. И не е невъзможно да забравиш, дори ми се струва много лесно.

# 16
  • Мнения: 1 495
Ох ще ме уморите с тия въпроси . Още като бях на 14-15 години ми подариха за РД една книжка , мисля , че се казваше - "Книга за всяка жена" . Както и да е , в книжката имаше доста полезни съвети към подрастващите момичета относно женските проблеми , първа менструация , полово съзряване и т. н. В тази книжка пишеше , че дори ако сложиш един тампон върху друг няма как да не усетиш , защото ще "опре" един вид , а също така ще мирише  Peace . Как може след месец да си се сетила за това абсурдно нещо  , айде ако беше от ден за утре разбирам да питаш , ама след месец , когато ако изобщо е имало чуждо тяло в организма , както сама се сещаш най - малкото щеше да го изхвърлиш . С извинение към всички , но в редките случаи , когато съм с тампон , като отида до тоалетна и дори при най - малкото напъване ми се е случвало да изпадне . Още веднъж се извинявам за подробното обяснение , но исках да обясня на авторката  , че ако е имало нещо определено е щяло да си проличи . Най - вероятно си била толкова изморена , че си го махнала и после не се сещаш какво точно си направила . Спокойно , и на мен ми се случва да забравям така  Grinning (не тампон де).

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ох, не! Чудно ми е какъв организъм може да понесе цял месец неизваден тампон...

# 18
  • Мнения: 2 336
Един месец тампон да стои вътре в организмът и да не създаде проблем, многоо чудно  newsm78

# 19
  • Мнения: 5 001
Тая тема е като оня виц....
Дето една жена отишла на преглед с видеозон и докотът казал
-Ама вие имате два гръбнака...
-Ама докторе как така?
-Аааа не било втори гръбнак,ами вие не сте си махали тампоните по време на цикъл.....

 ooooh! hahaha Joy ooooh! Joy ooooh! hahaha Joy

# 20
  • Мнения: 111
 Joy Joy Joy
Тая тема е като оня виц....
Дето една жена отишла на преглед с видеозон и докотът казал
-Ама вие имате два гръбнака...
-Ама докторе как така?
-Аааа не било втори гръбнак,ами вие не сте си махали тампоните по време на цикъл.....

 ooooh! hahaha Joy ooooh! Joy ooooh! hahaha Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 204
Не,това просто не е истина Shocked

# 22
  • Мнения: 2 011
Пързууул!  Joy

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 214
 Joy Joy Joy Май трябваше първо да попитаме на колко години е авторката на този "забравен тампон"? Просто е невъзможно до има толкова заблудени хора!

# 24
  • Мнения: 2 759
...Просто е невъзможно до има толкова заблудени хора!...
                       Понякога наистина се чудя, как така всички вярват, че има хора, на които сърцето е отдясно и органите са огледално обърнати, но един забравен тампон им звучи абсолютно невъзможно.

# 25
  • Мнения: 17 546
И се връзвате на това, та и обяснения давате!?  ooooh! Качиха ви Joy Joy
Колко тъп трябва да е някой, та въобще да му минат подобни мисли през главата? Сигурно тампона, влизайки навътре се е качил твърде нагоре, заседнал е в мозъчето и затова такива мисли се редят в него. Mr. Green

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 00:50 от Бижy

# 26
  • Мнения: 2 013
Ако имаше тампон и тръгнеш да слагаш друг,той ще запецне или поне няма да влезе целия,което би трябвало да те подсети,че си забравила предишния.
За един месец с тампон вътре щеше да замиришеш на развалена риба! ooooh!
Тази тема не е реална.  Laughing

# 27
  • Мнения: 6 274
....Интересно ми е колко надълбоко може да отиде един тампон?

Охоооо, много надълбоко.  Whistling
Може да стигне до цял един Форум и да тества потребителките дали се "връзват" на такива теми - пързалки.  Mr. Green
Към авторката - ми, може, мръсникът му с мръсник!
Колко му е?
Я погледни хубаво, защото най-вероятно има още много работи там вътре и тампонът се е затрил в цялата тая бъркотия, или пък се спотайва вътре и те дебне да види колко месеца ще ти трябват още, за да се сетиш за него.

 Joy Joy Joy

Поне се посмях по никое време.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 376
Смейте се вие на "забравен тампон"... Бившият ми гинеколог ми разказваше за негова пациентка - забравила си тампона... Станало е много грозно накрая и при операция са я поизрязали доста сериозно  Naughty

# 29
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Смейте се вие на "забравен тампон"... Бившият ми гинеколог ми разказваше за негова пациентка - забравила си тампона... Станало е много грозно накрая и при операция са я поизрязали доста сериозно  Naughty
Майтапиш се.Според мен на въпросната пациентка първо са и тръгнали проблемите от главата. Не може да е толкова слабоумна.

Общи условия

Активация на акаунт