Първи клас - 2010-2011 г.

  • 52 142
  • 678
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 234
Някои знае ли нещо за 47 -Христо Данов Praynig

# 286
  • Мнения: 23 297
Някой ходил ли е до 73-то?

# 287
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Запис   Peace

Аз съм се насочила към 6-то ОУ, защото е най-близо до работата ми, но имам мнение само от наблюдения. Ще се радвам ако някой сподели.

Други в района са 7 СОУ и Пушкин, но на първо четене не ми допадат.

 newsm78 защо съм гост???

# 288
  • Мнения: 219
Записвам се Mr. Green

# 289
  • Мнения: 217
Запис и от мен, за сега съм се ориентирала към 31 СУЧЕМ, но мисля, че има още време и ще събирам инфо....

# 290
  • Мнения: 52
Някой ходил ли е до 73-то?

Аз не съм, но намерих информация на сайта им от миналата година, в която се казва, четогава информацията за прием в първи клас е била изнесена след 10 февруари....

# 291
  • София
  • Мнения: 14 800
Аз вече пуснах молба в 6 ОУ-и там пише, че е след Нова година, но можело и сега да се подават.
 В 73-то моя приятелка изкара цяла нощ с родата отпред да запишат детето-преди няколко години обаче.

# 292
  • София
  • Мнения: 15 270
yovanka, аз също съм се насочила към 6-то.
Имаш ли отзиви за учителките, които ще поемат първи клас?

# 293
  • София
  • Мнения: 484
Включвам се и аз в тази тема, синът ми е в предучилищна, но понеже не разчитам да го научат много, го занимавам допълнително и съм пред дилема къде да го запишем. Къде са тези училища 41-во и 42-ро, какви отзиви имате за там? Нещо за италиянския лицей някой да ми каже?

# 294
  • Мнения: 6 031
...
 В 73-то моя приятелка изкара цяла нощ с родата отпред да запишат детето-преди няколко години обаче.

В 73-то, вече няма висене през ноща.
Има критерии за прием, предимства и тест за училищна готовност-така беше миналата година и предполагам и сега ще е така.

# 295
  • Мнения: 59
Някой има ли впечатления от 28-мо СОУ и 123 СОУ в Красна поляна?

# 296
  • София
  • Мнения: 14 800
yovanka, аз също съм се насочила към 6-то.
Имаш ли отзиви за учителките, които ще поемат първи клас?

За съжаление-не. Една майка тук похвали Владимирова-сега водела 4-ти, ще се проучва тепърва. Секретарката ми каза, че госпожите ще формират класовете след родителската среща юни месец.

# 297
  • София
  • Мнения: 15 270
В някои училища при подаването на молбата посочваш коя учителка предпочиташ.
В 6-то не е ли така?

# 298
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 529
В някои училища при подаването на молбата посочваш коя учителка предпочиташ.
В 6-то не е ли така?

Зо 6-то не знам, но в 125-то не е така. Дори самите учителки имат право да посочат за класа си не повече от 5 деца.

# 299
  • София
  • Мнения: 14 800
Не, не се посочваше учител. Само в каква паралелка искаме-с английски, немски или руски.

Общи условия

Активация на акаунт