Полов контакт

  • 9 134
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
 rotfImao rotfImao

# 76
  • Мнения: 24
Нищо не ти разбрах, противоречиш си доста. Laughing


... не си противореча,просто искам да кажа ,че смятам че някой звучат като лелки и не подкрепям тези които смятат че е задължително да се изчака до брака...всеки си преценява-разични хора различни мнения моето мнение е след16 години а може и малко по рано който когато си реши  luvbed

# 77
  • Мнения: 2 471
Нищо не ти разбрах, противоречиш си доста. Laughing


... не си противореча,просто искам да кажа ,че смятам че някой звучат като лелки и не подкрепям тези които смятат че е задължително да се изчака до брака...всеки си преценява-разични хора различни мнения моето мнение е след16 години а може и малко по рано който когато си реши  luvbed

Даааааа и ранната бременност е нещо мноого прекрасно (и аз съм в отбора на лелките)

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Само да попитам -тези които смятат ,че около16г.  , че и по- рано е  нормално да се води полов живот дъщери ли имат или синове .Защото аз ,ако имах дъщеря едва ли щях да смятам ,че 16 г . е време дъщеря ми да започне .

# 79
  • Мнения: 5 183
По мои наблюдения повечето момичета започват полов контакт на 11-12 г. На 18 вече са по-навътре в нещата от майките си. Laughing

По броя на абортите ли ги водят или по брой родени деца?  newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 4 316
Само да попитам -тези които смятат ,че около16г.  , че и по- рано е  нормално да се води полов живот дъщери ли имат или синове .Защото аз ,ако имах дъщеря едва ли щях да смятам ,че 16 г . е време дъщеря ми да започне .
Аз мисля, че полът няма значение - и двете страни трябва да подхождат еднакво отговорно в секса.
Бройте ме в отбора на 'лелките по душа" Laughing Laughing Laughing

# 81
  • Мнения: 2 229
Нищо не ти разбрах, противоречиш си доста. Laughing


... не си противореча,просто искам да кажа ,че смятам че някой звучат като лелки и не подкрепям тези които смятат че е задължително да се изчака до брака...всеки си преценява-разични хора различни мнения моето мнение е след16 години а може и малко по рано който когато си реши  luvbed

Да, извинявай, не си противоречиш, просто не можеш да пишеш. ooooh!

# 82
  • Мнения: 24
не е задължително да се забременява  Wink има си предпазни средства .... аз съм почти на 14 години и разбирам всичко навсякъде по телевизия радио на улицата дори може да се научи

# 83
  • София
  • Мнения: 4 316
не е задължително да се забременява  Wink има си предпазни средства .... аз съм почти на 14 години и разбирам всичко навсякъде по телевизия радио на улицата дори може да се научи
Момиче, забавляваш ме! Пишеш не в тийн форум, а във форум на майките - хайде да ни спестиш фундаменталните открития, че не се забременява задължително при секс Sunglasses А информационните ти източници по темата ме удивляват искрено.
П.П. Оправи си правописа, ще ти е от голяма полза!

# 84
  • Мнения: 5 173
Juiciness, аз ще я изтипосам в прЪвописТната, може лиииии Praynig Laughing

# 85
  • Мнения: 24
хора тука ме разбихте направо  Laughing какво общо има правописа ми с темата важна е същината  newsm62

# 86
  • Мнения: 1 517
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=84390

Лошото в случая е, че въпросното момиченце няма акъл за 2 стотинки, а не, че е започнала на 14...

# 87
  • Мнения: 24
много гнусна история

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 17:06 от meginka

# 88
  • Мнения: 1 849
не е задължително да се забременява  Wink има си предпазни средства .... аз съм почти на 14 години и разбирам всичко навсякъде по телевизия радио на улицата дори може да се научи

 smile3532
И сигурно си мислиш, че мъжете правят секс с теб от голяма лИбоФ....
Е да много е разкрепостено да си кукла за забавления... ако това те устройва ОК.
И секса с много партньори и различни полове не е от голям кеф, а от незадоволеност, мислила ли си за това... Laughing
Е да лелка съм, но "не питай старило, а патило..."
Давай, лелиното, ама ако залягаше над учебниците щеше да е по-добре за тебе..

# 89
  • Мнения: 24
Аз залягам над учебниците и не искам да съм  кукла за забавления никъде не сам намеквала такива работи smile3506

Общи условия

Активация на акаунт