спукване на околоплоден мехур в 23 г.с..

  • 9 363
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
Здравейте, момичета!

И аз бях бременна, но за съжаление само за 23 г.с., в края на петия месец ми изтекоха води, пукна се околоплодния мехур на едното бебенце в 21 г.с. и завлече и второто бебенце със себе си.И въпреки че лежах 19 дни за задържане, тръгнаха контракции и направих спонтанен аборт, не успяхме този път   Cry.

А бяха чакани цели пет дълги години, след ИКСИ.

Толкова ни боли, защо се случи!!!

Има ли още такива случай, как са завършили, как се справяте, не знам как да намеря сили да се изправя.

# 1
  • Мнения: 493
Silvancheto Hugсъжалявам,че и ти си трябвала да изживееш този кошмар Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Roseза твоите ангелчета.

# 2
  • Мнения: 170
Силванченце, съжалявам много, знам, че мъката ти е огромна  Sad
За съжаление има много такива случаи.
Всеки се справя по различен начин, ти сама трябва да намериш пътя, който ще те изведе от дупката. Най-често това става с помощта на близките ни хора.
Едно е сигурно - болката остава, но човек се научава някак да живее с нея и неусетно започва отново да мечтае....

# 3
  • Мнения: 337
   Каквото и да ти кажа едва ли ще ти стане по-леко.... Знам как боли...
                     Flowers Rose Flowers Rose

# 4
  • Мнения: 1 131
Съжалявам,миличка.Разбирам те напълно.Колкото и да не ти се вярва,времето лекува.Не искам да кажа,че се забравя.Болка има,много болка,но с времето тя се притъпява.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Silvanchence аз по същия начин загубих моите бебета. Мехурът ми се пукна в 24 г.с. и въпреки опитите за задържане няколко дена след това се наложи да ми направят секцио.
 Никой не може да ти каже защо се случва, всяка е дна от нас си е задавала този въпрос сигурно милион пъти.
 Иначе всяка от нас трябва да намери сили да се изправи и да продължи, защото иначе няма как да сбъднем мечтата си да имаме дете.  Hug -те. Не губи надежда. С времето болката не намалява, просто свикваш с нея.

# 6
  • Мнения: 356
Съжалявам за загубата ви  Flowers Rose Flowers Rose

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравей, мила !
Много съжалявам за случилото се  Flowers Rose  Flowers Rose
На мен също ми се спука околоплодният мехур в 25 г.с. , уж инфекция някаква, но само на теория... Нищо конкретно като причина не разбрах...
Сега имам две дечица след две доста леки и безпроблемни бременности  Heart Eyes
Също искам да ти кажа, че се подготвях за ИКСИ преди първото ми дете, но забременях спонтанно. А вторият път пък си беше още по-голяма изненада и подарък за мама  Wink
Пожелавам ти да се възстановиш бързо и да намериш сили да продължиш напред !
Дано скоро да се похвалиш с добри новини   bouquet

# 8
  • Мнения: 329
Миличка  Hug Cry

# 9
  • Мнения: 160
О,миличка,толкова съжалявам
На мен водите ми  се спукаха в 30 седмица,но тъпанарите от бургаската болница ми спираха на три пъти раждането,задържаха ме 13 дни със спукан мехур и накрая родих моята принцеса,цели 2 килограма в 32 гс,но за съжаление тя живя само 32 часа Cry
Просто трябва да преглътнем,че живеем в скапана държава,където на нас и на децата ни гледат с безразличие и проиграват съдбите ни,без да им мигне окото #2gunfireЗа съжаление само ще четем как в америка и в нормалните държави се раждат бебчета в 22гс,тежащи 284 грама и оцеляващи,а нашите мили,чакани и мечтани деца се оставят на произвола на съдбата и на никого не им пука за тях #Cussing out
 Hug Hug Hugпрегръщам те силно,исками се да те успокоя и да ти вдъхна кураж,но от тъжният си опит знам,че няма думи,които да могат да го направят SadМога да те уверя,че болката не минава с времето,не спира да боли,но просто с времето се примиряваме със злочестите си съдби и се научаваме да живеем с тази изпепеляваща болка newsm45
Миличка,бъди силна,бори се със скапания живот и преследвай мечтата си за детенце,рано или късно слънцето ще изгрее в сърцата на всяка от нас smile3521,а скъпите ни ангелчета винаги ще са в нас-те ще живеят винаги в мислите и сърцата ни,от там никой и нищо няма да ги измести
Просто ние сме орисани да обичаме деца,които ще растат в сърцата ни,но не и пред очите ни
Искам да те уверя,че тук е мястото,където аз лично намирам много подкрепа,тук са и хората,които единствени ме разбират как се чувствам-дано и на теб този подфорум ти помогне да продължиш живота си с мисълта,че има хора които те разбират и подкрепят Hug Hug HugТук сме,мила,споделяй с нас всички неща ,които те вълнуват и измъчват-ние ще те разберем и ще поплачем с теб

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Силве, едно голямо гуш и тук!  Hug Пътят е само напред.

# 11
  • Мнения: 9 973

  Cry Silvanchence Hug
бъди силна и гледай напред

# 12
  • Мнения: 7 122
Силванченце,  Hug.
Съжалявам за ужаса ти.  Cry

# 13
  • Мнения: 319
Нямам думи.
Много съжалявам. Прегръщам те Hug Hug Hug
Пиши винаги ,когато имаш нужда.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 908
Силве,сега видях че си пуснала темичка и тук,толкова много ми е мъчно че така приключи всичко,опитай се да гледаш положително колкото и да ти е трудно в този момент,гледай напред и си казвай,че следвашият път ще е успешен до края,а той ще бъде,прегръщам те. Hug

Общи условия

Активация на акаунт