Вкусно агънце вие пригответе, майските празници в БУРГАС посрещнете - 80

  • 15 338
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Психозата е голяма при мен отвсякъде се говори за морбили свински грип и прочие направо щеее   newsm61

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 09:12 от tan4eto81

# 76
  • Мнения: 5 713
И от рубеола ли има епидемия?  Wink

# 77
  • Мнения: 18
  Joyпоправих се то вече от толкова простотий че човек се обърква /побърква/

# 78
  • Мнения: 1 280
 Вери  Peace

  Добро утро банда! Лек последен работен ден и слънчеви и топли празници  Grinning
  Оказа се, че днес трябва да си взема детето от градина най-късно в 12ч, защото ХЕИ щели да пръскат за хлебарки. А питат ли ме мога ли да си тръгна от работа 2 часа след началото на работния ден  ooooh!

# 79
  • Мнения: 1 813
Дооообър деееннн  Flutter

# 80
  • Мнения: 2 577
tan4eto81, благодаря ти за отговора, явно процедурата е лесна
 


Лесна е да, ако си осигурен и ако за първи път се записваш при личен лекар  Peace Отиваш директно, той оправя документацията, споко  Peace
По-неудобно е като искаш да го смениш, тък като си има определени дни - два пъти в годината



Аз да ви се оплача, малката рошла, но голям бяс, снощи се попари с вряла вода   Tired за секунди свари да я излее отгоре си  ooooh! ужас е... ама обилно веднага я намазах с дефламол, после пак, сутринта пак... чудя се да я водя ли на лекар или да не се паникьосвам толкова  newsm78 червеното голямо петно поотмина, останаха мехури по гушката и гърдичките

# 81
  • Мнения: 1 280
  Ками заведи я на лекар. Дано няма нищо сериозно, но мехурите трябва да се мажат с нещо според мен  Hug

# 82
  • Мнения: 1 813
 Shocked

пак се убеждавам, че не ставам за майка

# 83
  • Мнения: 1 111
Ох, Ками, мен ме питай за изгаряния, преживях го когато Мартин беше на девет месеца, ужасно, тр да знаеш, че пораженията се появяват по-късно, моят съвет е да я заведеш на лекар веднага, дори и да не е сериозно.Не знаеш колко пласта от кожата са засегнати.

# 84
  • Мнения: 1 280
Shocked

пак се убеждавам, че не ставам за майка
 

   Ма то като дойде няма да те пита ставаш ли  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 111
 На нас лекарите ни се караха не заради това, че сме допуснали детето да се изгори, а затова че не сме го завели веднага в болницата.Ооох, много мога пиша по темата ама не искам да се сещам....На Мартин пораженията бяха най-вече по гърдите, има си и спомен-келоидче.

# 86
  • Мнения: 1 280
   Ками пиши после какво е станало.

# 87
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ками по добре да идете на лекар за всеки случаи да я види,Мони като беше на 3 години бръкна във вряла супа,и докато чакахме таткои да ни закара на лекар се сетих за бабините рецепти и и покрих ръката с кисело зеле и после лекаря каза,че това я е спасило да няма мехури,добре че всичко се размина леко.

# 88
  • Мнения: 30
Ами да отговоря точно от кой град съм-Средец.Днес звънях на гинеколога си щото имахме уговорка ако не родя до днес да ида на 2 да ме види.Сина ми се надяваше да родя днес защото е рожденник ама....!до довечера има време. Joy Joy Joy

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ками, моето мнение също е да я заведеш на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт