Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Здравейте мами бърборани  Hug

Честит празниk на всички ,които не успях да поздравя вчера .Да сте живи, здрави и много щастливи   bouquet

Честита месечинка на всички бебочета ,които порастват днес   newsm51

BIBI _SZ  нормално е кърмено бебе да не ака до 7 дни .Моята щерка  е по същия начин -абсолютно спокойна е, коремчето също , памперсите са винаги много напишкани , но ака на 4-5 дни .Трябва само да следиш  дали като се изходи не е много гъсто, ако е с нормална консистенция няма нужда от дуфалак или термометър.
Tsveta_pile аз за зъбите давам дентокинд и мажа с калгел .
LLBB тази чесалка е много хубава , но не мога да я намеря из магазините в Пловдив.Можеш ли да ми кажеш коя марка е поне  newsm78
Това за кошчето е много вярно  Hug, не бях се замисляла досега колко безотговорно съм пътувала с детето си  Sad
Стеил Hug,понякога и  на мен ми писва с това кърмене и си мисля  дотук , стига #Cussing outНо после си казвам , че щом имам мляко е престъпление да я мъча с АМ.Да са ни живи и здрави дечицата , всичко ще изтърпим и после ще си спомняме  Grinning, а с вторите ще сме спокойни и уверени .
Лека вечер и сладки сънища на всички бебочета и мами !  bouquet

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 22:16 от Aнели

# 241
  • Мнения: 252
Анели tommy tippee е марката .Имат чесалки за всики видове и етапи на зъбоникненето.Има ги в  Премаман там със сигурност ги зареждат дори да са свършили.Вашият доколкото видях е на Улица Белград номер 2.До тенискортовете на новотел Пловдив.
Лека и спокойна вечер от нас!

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711



LLBB  ,благодаря ти много за бързия отговор Hug HugИмаме Премаман  в квартала, още утре щя проверя имат ли.

# 243
  • Мнения: 688
LLBB и аз благодаря за съветите и за чесалките, че ние какви ли не сме купили, но той не може да ги държи продължтелно време и ги изпуска и пак нерви.
Анели, ако не откриеш дъвкалките ето тук виж http://www.pakostnik.com/bg/vendorproducts.php?id=256

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 22:58 от tsveta_pile

# 244
  • София
  • Мнения: 3
Мерси, Анели!

Като й видя беззъбата усмивчица и всичко ми минава... Simple Smile

да са ни живи и здрави , но за второ едва ли ще се навия...

# 245
  • Мнения: 2 149
Стеил, така и Дидо ми прави понякога - опъва се на дъга и пищи колкото му стигат силите, а те в такъв момент са доста! Crazy
Като ми направи такава истерия и не ще да цоока изцеждам и ако иска пие от шише - толкова.. Няма какво да го мислиш - вече са пораснали и имат сили и да проопуснат хранене няма да се свърши света я!
А Дидо прави днес истерия - даваме му картоф, той не го иска и се сърди - ами аз не съм сложила мляко вътре, нито кърма, мислех после да го кърмя. Дадох му да суче, след което с АМ и картофа изяде. А като се прибрах, че ходих до КАТ да си взема книжката, беше гледен - засмукал бибата и чак не пуска - като ме види обаче започва да се кокори, хили се направо и отваря широко уста, аха е попаднала блузата, аха я е захапал Joy

От днес вече съм с документ за правоспособност да карам кола! bowuu

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Чаена честито   bouquet!Пожелавам ти дълги години беззаварийно шофиране   Peace

Когато моята маймуна почне да се дърпа и да писка ,просто я вдигам и дотам с храненето .Давам да яде отново  поне след 30 мин.

Steil
, така си мислиш, че няма да искаш второ.Докато бях бременна  знаех , че  няма сила ,която да ме накара отново доброволно да изживея тези дълги 9 месеца ,после коликите и нощното хранене ми се видяха като 10 години и пак това си мислех.Но сега ....... усмивката й ,  магарийките й  ме карат да съм най-щастливата и ми се иска да имам  поне още три  Mr. Green

Tsveta_pile  Hug Hug

# 247
  • Мнения: 616
Привет  Simple Smile

И ние имаме такава чесалка на Томи Типи ама той нещо не и обръща много внимание Thinking може би зъбите не го мъчат още така силно, въпреки че ръцете са нон стоп гъбясали от влага потопени в обилно количство лиги  Laughing

честита книжка Чаена лека и безавалийна travel

Крис обича да се вози, ама като е по-дълго разстоянието и му писва ако не спи.

За второ бебе си мисля от 2 месеца вече и май мъжа ми и той, та нищо чудно скоро да заформим една сестричка  Laughing и без това нещо не ми се връща на работа  Whistling Whistling

айде лека от мен че след нощния купон ura (направихме сефтето с нощните излизания Simple Smile ) сънчо ме зове  newsm46

# 248
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 788
Добро утро!



Аги честито! Лека и безавариина!   bouquet

Ей за кила говорите. Аз ги боря упорито вече 17 дена с господин Дюкан и вече съм -4,500кг.  Laughing  От триците първият ден  Sick ама почнах да слагав подсладител и почти мога да кажа, че са ми вкусни, а и така си наваксвам за сладкото, което ми липсва много.

Аз мажа зъбките с кремчето на Бочко за венци и определено много го успокоява, че при нас пищенето е зверско. За съжааление Никола няма да е като Йоана да му излизат тихо и кротко и дори да неразбирам, че имаме зъб.  Confused

Желая ви хубав слънчев ден изпълнен с хиляди детски усмивки.

# 249
  • Мнения: 342
Добро утро, мами - мадами  Hug

Чаена, честито и без произшествия!  bouquet

И Адела много обича да се вози, докато запаля и вече е заспала Simple Smile
За второ бебче.. поне 5 години ми се ще да изчакаме, малко да поотрасне мадамката  Flutter

Хубав ден   bouquet

# 250
  • Мнения: 14
Добро утро мацки!

Чаена честито, и умната  newsm10

И нас много ни мъчат зъбчетата и да ви кажа от тези чешалки и пластмасови залъгалки още повече се нервим и плачът ни избива на ръмжене...

Аз в общи линии не мога да се оплача от маценцето, така че не съм се отказвала от 2ро, но ходих на гинеколог и все пак ме предупреди да не бързаме преди 2 години, заради секциото.  Аз даже си мисля да са поне 3-4, ама съдбата ще каже как ще стане Laughing Laughing  Прибирайки някои дрешки, които са ни умалели, а пък не са износени, си ги нарочвам за второто Laughing Laughing

Steil
уважавам ти упорството, но не се притеснявай, ако не иска остави я, те децата искат да ни кажат понякога нещо. А и започват да променят режима си. А количката я разглабям всеки път, и като трябва да отделя коша от ходовата част, заедно с безценното съдържание от над 7 кила вътре и ще ми се пречупи кръста Sad Ама няма начин, до петия етаж без асансьор е абсурдно да се качва, така че паркирам я в колата!!

Ачето си спеше като по-малка, ама сега ако не й е време за сън и дума да не става да стои в коша за кола, така че самичка не мога да я возя, щото ще ми упищи главата, и ще взема да направя някоя беля на пътя.

Айде лек и спокоен ден, че нещо много дълго стана!!

# 251
  • Мнения: 17
Чаена честита книжка! Да знаеш че съвсем искрено ти завиждам, защото мен неотдавна ме скъсаха на кормуването Cry Леко и безаварийно шофиране и много ама много незабравими пътувания.

Момичета благодаря ви за отговорите за възгланичката. Май накрая ще я пробвам тази на чико http://www.baby-market.net/a2/offers.asp?p=2169143&parent=3502

# 252
  • София
  • Мнения: 26
Привет:) Да се разпиша и аз Simple Smile
Ние ходихме по празниците до Сандански на почивка - е все едно ни бяха сменили детето - спокоен, усмихнат, иска да излиза, кротува, даже заспива сам - да не повярва човек.
А аз се притеснявах как ще му понесе пътя и смяната на обстановката.
Иначе в София пак ревем в количката Simple Smile
За пътуването - с нашата кола - малка нисан микра, е голямо мрънкотене ако не спи - и ние сменяме пози, кърмим се какво ли още не.
Обаче до Сандански ходихме с на дядо колата - голяма и висока - е не прохленчи. само се оглежда и се кокори - маймунката малака кака разбира от хубаво Simple Smile
Още се кърмим и ние но на почивката таткото ме ядоса яко и в резултат кърмата ми почти спря... почнах ударни мерки за възстановяване - ревах една вечер и после чай, чай и кърмене през час - то и на детето май му писна де Simple Smile Но да чукна на дърво нещата се подобряват.

И да се оплача и аз - вместо да смъквам аз качвам кг - сега съм колкото влезнах да раждам - с 10 отгоре #Crazy Вече се чувствам доста гадно, освен това ми е едно заспало и уморено - надявам се да е от пролетта.. И да събера воля и време за някакво движение и спорт че така не става

# 253
  • Мнения: 2 962
Момичета, има ли някой на който му бавят майчинските?
И горе долу по кое време на месеца ги получавате?

# 254
  • Мнения: 277
amber точно на 1-ви ми ги превеждат. Не са ми ги бавили.

Общи условия

Активация на акаунт