Отговори
# 285
  • Мнения: 616
Привет  Simple Smile

Абелче и ние сме така с нощното хранене уж с Плазмона ставаше в 7 направо, сега пак почнада се буди макар че увеличих бишкотите.... ooooh!

За Вибрукол-а аз бях писала преди няколко теми, педито ни ги изписа при нервност и неспокойство. Дори каза че мога след ваксините да му слагам три пъти на ден. За зъбите също каза че действат много успокояващо а пък имат и скрито действие като не е вършил голямата работа, сложа ли я веднага я върши  Laughing

Шуши браво за търпението,аз няма да седна да гладя толкова ВЕЧЕ та ако ще да се свърши света. Преди дреб гладех от гащи до чаршафи сега питай ме от сушилнята, каквото е връхно го минавам и айде Simple Smile

Явно на доста майчета им е забавено майчинството  Crossing Arms много тъпо нямам думи... ако разчитаме на тях ще умрем от глад  #2gunfire а сигурно има и такива хора, това е просто Rolling Eyes не мога да намеря думи да го коментирам!

# 286
  • София
  • Мнения: 3
Сложих бебка да спи, че съм нещо мн. уморена и аз. Бяхме навън досега. И тя си спи в количката, като се приберем свежа и бодра, а аз мн. уморена. И сега ще видим дали пак ще иска да спи. Май да Simple Smile

За гладенето- винаги страшно съм мразела да гладя. Преди бебка гладех само в краен случай. А ризите на мъжа ми- срам не срам- свеки ги взимаше, гладеше и ги връщаше на закачалки. Те едни големи като палатки и една я гладя за 20 минути, посто смисъл няма. А сега една жена идва да чисти и глади веднъж седмично и съм много доволна. Че с бебка нямам време за нищо, тя постоянно иска внимание. то една супа да напрвя, само с малката в кенгурото Simple Smile

Мн.хубаво време навън. пожелавам приятна разходка на всички!

# 287
  • София
  • Мнения: 179
Привет мамчета.

Влизам набързо да ви почерпя, че днес Калоян става на 4 месеца.


После ще ви чета и ще пиша повече, че сега е нещо нервен и мрънка.

# 288
  • Мнения: 56
здравейте мацки!
честита месечинка на порасналите беболинчовци!
От няколко дни се каня да ви разкажа нещо от което аз направо ShockedАз съм в непрекъсната чуденка за захранването и постоянно чета разни схеми, а една моя позната на която бебчето е колкото моята Дая/по месеци/ме уби със "схема за захранване".На 45 ден му е дала сок от ябълка около 30мл,следвашия ден му харесало и нали нищо не му станало му дала пълно шишенце,преди месец го пробвала с прясно краве домашно мляко,С пюретата същата работа един ден лъжичка на следващия цял буркан.Ама той нали се облизвал.Преди седмица му даваше кисело мляко с бисквити за закуска ShockedИ аз като се втрещих тя ми заяви,че и сварен ориз му е давала вече ShockedАз също съм на мнение че всеки сам решава как да захранва детето си кога и с колко ама това ми се стори прекалено. ThinkingНе знам може пък и аз да греша newsm78
Айде само дано да не предизвикам пак разгорещени спорове с поста си

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
.На 45 ден му е дала сок от ябълка около 30мл,следвашия ден му харесало и нали нищо не му станало му дала пълно шишенце,преди месец го пробвала с прясно краве домашно мляко,С пюретата същата работа един ден лъжичка на следващия цял буркан.Ама той нали се облизвал.Преди седмица му даваше кисело мляко с бисквити за закуска ShockedИ аз като се втрещих тя ми заяви,че и сварен ориз му е давала вече ShockedАз също съм на мнение че всеки сам решава как да захранва детето си кога и с колко ама това ми се стори прекалено. ThinkingНе знам може пък и аз да греша newsm78

smile3511 smile3513 smile3511 Боже Мони , ти  ме срази


Честита месечинка на малките мишлета.Нека растат живи и здрави за радост на мама и тати ! Heart Eyes

# 290
  • София
  • Мнения: 3
Мони, тази история за захранването е направо невероятна! какви смели майки, аз аз умувам от два месеца дали да дам една лъжичка сок от ябълка или не (примерно) Simple Smile

Днес бяхме много по разходки. Само от 2 до 5 вкъщи. От извесно време започнахме да спим по сериозно вкъщи след обед от 3 до към 4.30 -5 и аз много се радвам. Иска ми се от сега да я уча да си спи повече след обед в леглото. Стояхме навън после чак до 7.30, то времето е супер. А и бяхме сутринта с дънки, а вечерта с джинси Simple Smile Много ми е приятно да й избирам разни дрешки, да ги съчетавам с шапки, обувчици. Сякаш кукла обличам Simple Smile

# 291
  • Мнения: 14
ЧЕСТИТА ЧЕТВЪРТА МЕСЕЧИНКА НА КАЛОЯНЧО!!

Нашия татко днес имаше Рожден ден, а цял ден беше на работа smile3518 Да ни е жив и здрав и все така да си се разбираме, пък работата като няма ще празнуваме!!

monny_77 и аз имам такива познати newsm53 newsm62, то и ние се захранихме сравнително рано, но това си е личен избор, така че хич не се шашкай!!!

Мацки, как ви се отразява топлото време. Аз нещо незнам как да я облека. Ние повече от 23 градуса до сега не сме познавали, и като зачерви бузички милата и 3 шишета водичка изпи днес.  Абе и лятото си е проблемен сезно май!!

Айде лека и поспалива нощ на всички!!

# 292
  • Мнения: 12
хихихи Мони миличка ми ти и аз така щях да гледам като теб! просто се убеждавам в това, че наистина има майки които не ги интересува и не четат никаква информация за това КАК ТРЯБВА да гледат децата си, а я карат през просото! Нали знаеш, "мила моя мамо, понякога си ти за мене ЗЛО голямо"!
Шуши- и аз като Еми въобще не я тача тая работа с гладенето, сутрин гладя на мъжа ми по една риза (имам тактика и успявам за 4 мин и половина ) и само нещо мое или негово ако е измачкано. Преди гладех всичко- това си е доста неблагодарна работа, дори повече от готвенето...то поне накрая е вкусно и получавам похвали, а по повод за стерилността-малката си слага вече всичко в устата и даже и за това няма смисъл

Стейлче- и ние сме така с дрехите, баща и все ми се смее как и ги съчетавам и той като и обуе някакви обувки и аз му викам " Нее не виждаш ли, че това са маратонки, а тя е с рокля" и той ми се смее и вика, че малката не разбирала. Иамме толкова дрешки които още не сме слагали и май вече са и малки, здраве да е ще купим новички!

Санчес- чесно да ти призная и аз незнам как да я облека, вчера я бях оставила по боси крачета за няколко минутки и после ме хвана шубето, че ще изгори и пак и сложих чорапогащника...въобще права си за сезоните! Днес моята приятелка ми каза да я проверявам лятото по главичката дали не е потна, а пък на мен ръката ми е само на носа и, пипам я дали не и е студено...а то жега хихихи

# 293
  • Мнения: 56
Цитат
то и ние се захранихме сравнително рано, но това си е личен избор, така че хич не се шашкай!!!
Ама аз не се шашкам от ранното захранване,а от количеството и качеството на храната. ShockedНо наистина това си е право на личен избор.Здраве да е! Hug
за гладенето и аз бих отбой напоследък и много се кефя,че мъжът ми ходи спортно елегантен Sunglassesна работа и не ми се налага да гладя ризи/а това с ризите и панталоните ми е ужас/ Mr. Green

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз да си призная даже и не мога да гладя ризи.Ако се налага нещо, моля майка ми Blush. На бебка гладя всичко , защото ми харесват повече  дрешките и изгладени . Нашите почти не гладя , само това което не може да  мине без ютия.

Аз също нямам против ранното захранване, ама все си мислех , че се захранва с каши, пюрета, сокчета  newsm78

Санчес , да е жива и здрав  рожденника   bouquet
Нашия татко също много работи , но няма друг начин .На НОИ не можем да разчитаме  #2gunfire #2gunfire

Аз също прибрах много дрешки , които много харесвам , а не успях да и сложа поне веднъж -нищо да стоят за второто  Mr. Green

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 22:03 от Aнели

# 295
  • София
  • Мнения: 3
San4es да ви е жив и здрав таткото!! Жалко, че е бил на работа, но ще компенсирате. Нашият тати си е перманентно на работа... няма събота, неделя или празници. но така ще бъдем още два месеца. после се надявам малко да починем.

Орлинка, и ние имаме толкова дрешки, които още не сме обличали и ми е жал, че й стават малки толкова бързо. А на погачата й бяха подарили разкошни костюмчета за лятото, но за новородено Sad и сега ги дадох на кумата, коята всеки момент трябва да роди.

И аз много се чудя как да я обличам на това време. Вкъщи е по-хладно и не мога добре да преценя. Днес така я бях навлекла сутринта. А след обед бяхме само с чорапки, обувчици, джинси и отгоре върху бодито, блузка и тънко лятно яке.

# 296
  • София
  • Мнения: 308
Добър вечер!

Санчес, да ти е жив и здрав рожденника!

Мони и аз доста се опулих, ама хора всякакви! Като бяхме в Бургас, водих малчо на педи там и тя ми се накара, че още не съм го захранила. Вече било късно, досега трябвало да съм дала сок и зеленчуково пюре ooooh!  

И аз хич не обичам да гладя. Добре, че мъжа ми глади повечето неща, че иначе...
Орлина, и аз не се престаравам много с гладенето на дрехите на малкия. Той вече лапа всичко и наши дрехи дори, които са прани и с друг прах. Колкото и да се опитваме да ги ограничаваме няма как, така изучават света.

Стейл, и аз искам да го науча да спи повече в нас мъника, ама не иска и това е. От както сме се прибрали в София не иска да заспива сам в леглото (с изключение на нощния сън) не иска и да го гушкам да заспи, буди се да яде през ноща ooooh! Абе не знам и аз какво му стана на послушкото ми. А и сега като започнат жегите, как ще обикалям с него, че той иска да се движим, не да седя на някоя пейка Laughing

Лека вечер!

# 297
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 723
Санчес да ви е жив и здрав рожденника! Много да ви обича и глези!

НОВА  ТЕМА

Моля ви мислете за нови заглавия!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт