122 ОУ или 21 СОУ София?

  • 50 640
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 53
Ако Melanye е ученичка от 21 СОУ, отивам и записвам детето там без изобщо да се замислям повече! За съжаление имам известни съмнения, че това е някой от преподавателите Simple Smile
Както и да е, влязох, за да търся конкретна информация, а през 2 коментара отивам в двете крайности Simple Smile
В крайна сметка смятам да се доверя на една позната, чиято дъщеря учи там и записа малкия си син също. За сведение, живеят на същата улица, на която е училището Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 668
capsicum , детето ми учи втора година в това училище... Съвет от мен. Виж отзиви за учителката/учителките, които ще водят първи клас и ако са ок запиши детето. Ако не са добри отзивите бягай с 200. Това е! Аз от учителката съм доволна. До 4ти клас ще сме в това училище. След това е почти сигурно, че ще го местя. Към ръководството имам големи критики. Дори и като им се даде сигнал за бакии не обръщат внимание. Не чакам нищо добро като от 1 учител станат 10... Ако имаш въпроси ще отговоря. Имай предвид, че за 2 първи класа тази година направиха обща занималня с 35 деца... Чакаха да се откажат половината и не взеха втори преподавател независимо, че има изисквания за максимален брой ученици... Това трябва да ти говори много.

# 77
  • Мнения: 9
Не зная кой олигофрен си позволява да клевети преподавателите в училището.Ако съм на мястото на цитираните , ще се обърна към прокуратурата и ще си заведа частни наказателни дела.Как може да се говори за един достоен човек , Председател на Дружеството на диабетиците в България , допринесъл много за борбата с тази коварна болест като учителя по физ.възпитание Адриан Стоев. Била съм ученичка от откриването на училището там - сега съм утвърден адвокат , съучениците ми са до един утвърдени личности - гръбнакът на днешна България , в това училище завършиха - доц.д-р Енчев - шеф на травматологичните хирургични клиники в Пирогов , Елма Чилиян - професор по биология в Оксфордсикя университет - вече 20 години , лекари , адвокати, доценти и професори , та дори и личности като журналистката Кристина Патрашкова или медийния магнат Красимир Гергов.Директорката , която по наше време беше зам.директор - сега е директор. И двете ми деца учат там - нямам забележки.Напротив - осевен преподаването , все още цари духа на налагане на моралните ценности и човещината. Срам за коментарите!!!Срам за клеветниците! Срам за хлевоустието и войнстващата простотия , както клеветите българското училище , клеветите и родината си , клеветите сами себе си.

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 09:34 от azaras

# 78
  • Мнения: 43
Моля майките на четвъртокласници в 21 СОУ за информация кои учители ще поемат първите класове през 2015/2016 г. Благодаря предварително.

# 79
  • Мнения: 1 668
azaras , личи си какви възпитаници има въпросното училище само от вашия пост  Joy. Г-н Стоев упражни физическо насилие над детето ми и бе наказан дисциплинарно за това си провинение. Тоест то е документирано и може да бъде проверено. После говорете колкото си искате за светлите личности и кой за какво е допринесъл. Този учител (и не само) са срам за образователната система!
Видях в профила ви, че сте учили отдавна... 21 СОУ не е това, което е било по ваше време.

# 80
  • Мнения: 15
Момичета,
Моля някой да ми даде информация за подготвителните групи в това училище. Разбрах, че има група от 5-годишни. Интересувам се от колко часа сутрин е занималнята, дали е една или две учителки, млади ли са или възрастни, какъв е броят на децата, извеждат ли ги навън и какво е отношението към децата.

# 81
  • Мнения: 10
Здравейте мами, може ли актуална информация за 122 ОУ. Имам първокласник догодина и ме интересува всичко - кога започват занятия, кога приключват, има ли допълнителни занимания, има ли лекар, столова и преди всичко препоръки от мами на четвъртокласници за добри начални учителки?
Много благодаря предварително за всяка информация Simple Smile

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 4 787
Здравейте мами, може ли актуална информация за 122 ОУ. Имам първокласник догодина и ме интересува всичко - кога започват занятия, кога приключват, има ли допълнителни занимания, има ли лекар, столова и преди всичко препоръки от мами на четвъртокласници за добри начални учителки?
Много благодаря предварително за всяка информация Simple Smile
Единствено мога да препоръчам г-жа Соколова като начален учител, ако догодина бъде с първокласници разбира се. Моята дъщеря преди години беше при нея и сме много доволни. За останалите питанки нищо не мога да споделя, защото информацията ми е стара. Много бяха доволни от г-жа Даниела Колева, ако не бъркам името.

# 83
  • Мнения: 43
Здравейте, моля за мнения за г-жа Гогова и г-жа Арнаутска от 21 СУ, които предполагам, че ще поемат първите класове за уч. година 2017/2018 г. Благодаря на всички!

# 84
  • Мнения: 9
azaras , личи си какви възпитаници има въпросното училище само от вашия пост  Joy. Г-н Стоев упражни физическо насилие над детето ми и бе наказан дисциплинарно за това си провинение. Тоест то е документирано и може да бъде проверено. После говорете колкото си искате за светлите личности и кой за какво е допринесъл. Този учител (и не само) са срам за образователната система!
Видях в профила ви, че сте учили отдавна... 21 СОУ не е това, което е било по ваше време.

# 85
  • Мнения: 9
Здравейте, моля за мнения за г-жа Гогова и г-жа Арнаутска от 21 СУ, които предполагам, че ще поемат първите класове за уч. година 2017/2018 г. Благодаря на всички!
г-жа Арнаутска е учителката на моят непослушен и много труден  син. Тя направи чудеса. Тя го възпита в отговорност, разви у него уважение към училището и учителите , с успеха дръпна неимоверно много. Тя е сдържан и много скромен човек с голяма любов и разбиране към децата. Класът им стана задружен на принципа "един за всеки , всички за един".Помагат си , учат здраво и здраво се забавляват - много извънкласни форми - клубове ,ски , екскурзии. Не мога да кажа същото за учителката на дъщеря ми , която е по-малка и в същото училище.Щастливци сте ако сте при нашата учителка г-жа Арнаудска.Синът на моя приятелка е при г-жа Гогова.Детето е много кроткто , родителите са много доволни и от нея.

# 86
  • Мнения: 9
azaras , личи си какви възпитаници има въпросното училище само от вашия пост  Joy. Г-н Стоев упражни физическо насилие над детето ми и бе наказан дисциплинарно за това си провинение. Тоест то е документирано и може да бъде проверено. После говорете колкото си искате за светлите личности и кой за какво е допринесъл. Този учител (и не само) са срам за образователната система!
Видях в профила ви, че сте учили отдавна... 21 СОУ не е това, което е било по ваше време.

от както съм завършила -време много , но сега и двете ми малки деца са там.От 122 ро и от "Захарий Круша" преместиха в 21-во доста деца.Ако е истина за г-н Адриян Стоев , защо не си потърсихте правата по съдебен ред? Защото преувеличавате!

# 87
  • Мнения: 43
azaras, благодаря за споделеното мнение!

# 88
  • Мнения: 10
Да попитам, целодневна ли е заетостта на децата? Има ли занималня организирана?
 На сайта, програмата за първи клас приключва в 13:20?!  newsm78

Здравейте, моля за мнения за г-жа Гогова и г-жа Арнаутска от 21 СУ, които предполагам, че ще поемат първите класове за уч. година 2017/2018 г. Благодаря на всички!
г-жа Арнаутска е учителката на моят непослушен и много труден  син. Тя направи чудеса. Тя го възпита в отговорност, разви у него уважение към училището и учителите , с успеха дръпна неимоверно много. Тя е сдържан и много скромен човек с голяма любов и разбиране към децата. Класът им стана задружен на принципа "един за всеки , всички за един".Помагат си , учат здраво и здраво се забавляват - много извънкласни форми - клубове ,ски , екскурзии. Не мога да кажа същото за учителката на дъщеря ми , която е по-малка и в същото училище.Щастливци сте ако сте при нашата учителка г-жа Арнаудска.Синът на моя приятелка е при г-жа Гогова.Детето е много кроткто , родителите са много доволни и от нея.

# 89
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте,

синът мие приет в 122ро в първи клас. Ако някой има мнение за госпожите ще се радвам да го чуя:

Антоанета Соколова

·         Катя Панова

·         Недялка Георгиева

Видях един позитивен отзив за Соколова по-горе.

Мерси,
Симона

Общи условия

Активация на акаунт