Бъдещи мами - *Юли 2009* - Тема 35

  • 14 875
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 232
Virginity ако това ще те успокои ние можем да останем без кола точно бебето като се роди -няма как да минем преглед, понеже нямаме пари да платим ремонта дето ни я изпочупиха лудите съседи та не сте само вие... Изобщо бая мъже в бг са доста инфантилни.
Стеф - бъзикай се ти  Twisted Evil Сега ми стана смешно ама снощи хич не ми беше...

# 46
  • Мнения: 1 054
Добър ден!
Ужасен дъжд, тъпо време, а мъж ми е на работа по цял ден и аз си вися затворена у нас! Мрън! Много тъпо!
Вержи..... онова с осиновяването.... май знам доста добре как се чувстваш и аз гледам едно "дете" докато другото расте в мен... и понякога ме хваща толкова яд! Аз, ако ви кажа, че след месец най-много ще се преместим в новия апартамент вече и каква е заплатата на мъжа ми, с която ще трябва да гледаме бебе и да плащаме сметки сигурно ще ми се изсмеете или не знам и аз какво.... Ама както беше казала Марулка "баба знае 2 и 200" дано наистина да става и с 2, защото тия 200 скоро няма да ги видим! Та, Вержи, чуждото нещастие сигурно не те успокоява, ама да знаеш че имаш силна прегръдка и голямо съчувствие от мен!  Hug

# 47
  • Русе
  • Мнения: 57
Записче от мен.   bouquet
Връщам се да ви чета и ако имам сили ще пиша после.  Hug на всички
Тукв Русе времето е хубаво,жалко че немога да излизам  Cry

# 48
  • Мнения: 1 054
Завиждам за хубавото време.... тоя път наистина... друг път си ми се стои вкъщи, а сега като знам, че не мога да изляза в тоя дъжд и ми се излиза..А сега съм затиснала форума и скайп и си кисна и скучая...
 daesy_des, пази се, ще има още хубави дни, когато може да поизлезеш.

# 49
  • Мнения: 32
daesy_des , времето хубаво ли??? Аз се отказах да ходим до Русе, гледах че до 6- ти май все дъждове в цялата страна се очакват и реших да не пъруваме, не ми се разховдаше по дъжд. Сега ме хвана яд, че си останахме тука

# 50
  • Мнения: 1 465
Емили, не се притеснявай Hug То и аз имах такъв период и такъв случай като твоя. Сега ям много по-малко хляб и пия една специална вода с повече магнезий. Но не знам дали в Бг има подобна. Направо се преродих. И като че ли трябва повече течности да се пият.  И избягвайте шоколада - поне на мен ми действа ужасно запичащо, колкото и да го обожавам. И аз преди месец, два си висях по половин един час в тоалетната Sad, но сега няма такива филми. Party
По-гадният запек е като се започне с кърменето - аз от тогава имам неприятни спомени. ooooh!
Тежест вечер и аз често усещам и ми е много трудно понякога да се обръщам в леглото - чувствам се като огромен бавноподвижен кит Rolling Eyes
Ние нали почти всичко си имаме от Поло (макар, че количката "кико" е в момчешки тонове - едни синьо-сиво, но въобще не ми пука. Оказа се че е страхотно качество), та поне ще спестим от големите разходи, макар че най-големият тепърва ни предстои - голяма семейна кола.
Само да спомена, че един шезлонг е от много, ама много голяма полза. В някои моменти само в него сме успявали да успокоим и преспим бебо.  
Единствено като че ли ще си взема нова помпа, нови шишета и въобще, всичко което ще е за стерилизиране ще е ново. И разбира се голямото удоволствие - нови дрешки за бебка, макар, че всичко, което и става от дрехите на Поло и е подходящо за момиче също ще влезе в употреба. Като знам само какъв брой бодита се сменят в началото, а и не само в началото. ooooh! А и нали трвбва да има материал за пералнята.
Аз поне от мъжа си не мога да се оплача Hug Уцелила съм 6-цата с него Heart Eyes У нас аз съм по-безразсъдната, надявам се той да не съжалява за избора си, но май няма такова нещо. Grinning Май се унесох в хвалби Embarassed
И забравих основното дето щях да пиша, но нищо чудно по-късно пак да се разпиша. Wink
Отивам да си полея градинката във фейсбук. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 484
Простете, че се намесвам в темата ви

Цитат на: TANI80 в Вторник, 28 Април 2009, 11:17
Бъфи - и ние искаме българско име. Съпругът ми иска да има имен ден. Проблемът е, че харесвам кратки имена, а с буквата на моят тати няма. Той е Костадин, засега сме се спрели на Константин, но още ми е колебателно. Камен, Калоят, Кристиян, Красимир са отхвърлени. Ако нещо се сетите ще съм ви благодарна.


Калин - на Цветница
Карин - от лат. обичан, на Св.Валентин
Кирил - ясно
Красен - красив( 6 март)
Крум - стб. скала (Крум има имен ден в Неделята на всички български светии- това е втората неделя след Петдесетница. през 2009 година се пада на 21 юни. Името Крум произлиза от старобългарски и означава “скала”.  Това е име на старобългарски владетел, възобновено е през Възраждането.

Кристо
 Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 194
Здравейте в новата темичка  Hug
И аз много не излизам (даже почти никак), много ми е трудно да гоня каката, но ми е и мъчно за това, че тя си иска своето - да потича, да си играе с други деца, а аз не смогвам и все повече я лишавам от това...Е, вкъщи дивее...днес тати не е на работа и ми се искаше те двамата да поизлязат поне, но Симона не ще, като каже "искам с мамаааааа", направо не знам, май ще поизлезем за малко, поне ще има кой да я гони, че аз вече се търкалям .... ooooh!
Вержи, виж какво предлагат в "Саша", понякога има много свестни неща, даже можеш да кажеш какво търсиш и жената да ти се обади като получат такава количка.  Peace Аз ходих да огледам информативно, защото мислих да оставя моята там, или да я заменя с друга, и да ти кажа имаше 2-3 съвсем добри предложения, на добри цени.  Помня, че имаше тогава "Куини" за около 300 лв, а иначе са към 1000...другите бяха на цени около 100 лв...така де, не пречи да се погледне все пак Peace

# 53
  • Мнения: 1 900
И аз искам да купя шезлонг, с Божидар така и не взех. Харесват ми тези на Фишър Прайс, тези дни ако ходим до София я ме насочете в кой магазин има най-голям избор на техни неща? Преди съм виждала в Джъмбо, но незнам сега какво има тяхно там?

# 54
# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Верджи, ако ще те успокои поне малко за финансовото състояние - и ние сме така... Не съм вземала заплата от два месеца, и болнични не вземам, заради едни неразбории и разправии с шефа и осигуровките... Караме само на заплатата на мъжа ми, имаме заеми за апартамента и за колата Sad Гледам много да не го мисля, защото като се замисля и ми се доревава. Откакто сме заедно, никога не сме били толкова зле. Направо не мога да си представя от къде ще вземем пари за раждането и за нещата за беба. Сигурно ще взимаме още заеми...
Миа_ата, къде е този магазин Саша, това за колички втора употреба ли е?
Емили, и аз имах такова изпълнение, дето висях и крещях от яд в тоалетната, ужасно е. Това беше точно след Великден и козуначено-яйчната офанзива. Сега закусвам прясно мляко с овесени ядки и банан, мисля, че има ефект. Движението също много помага, но ти май трябваше да лежиш заради контракциите, ако си спомням правилно.

# 56
  • Мнения: 2
Привет, мили мами
От 100 години не съм писала. Само ви чета от време на време, за да се успокоя, че не съм единствената бременна на този свят.
Всичко с мен и малкото ми момченце върви добре. Миналата събота имахме малко приключение. След дълга разходка и секс се озовах в Шейново с контракции. Не бяха болезнени. Усештах само периодично стягане ниско долу. Та, прегледаха ме и ме пратиха вкъщи да лежа и да се друсам с No-Spa. Цяла неделя бях като в друго измерение. В последствие разбрах от моята лекарка , че хич не е трябвало да ми предписват това лекарство ! smile3506 Сега пия магнезий, но пак си имам по няколко контракции всеки ден. Може би са нещо нормално - http://www.babycenter.com/0_braxton-hicks-contractions_156.bc  Иначе бебчо е много активен и доста е заякнал. newsm44

За количка още не съм мислила. Това ще е последното нещо от което ще имаме нужда. На първо време са легълцето и разните там пеленки и дрешки. Мисля да си купя слинг. Казват, че бил много удобен и за кърмене. А цените на количките са направо ужасяващи !  #Shocked По добре да му купя една Лада. В крайна сметка на бебчо ще му е все тая дали ще го тикат в количка за 250 лв. или в такава за 1500 лв.

Обсъдихме начина на раждане с лекарката ми, но още нищо не е решено. Има вероятност да е оперативно и това адски много ме разстрои, защото държах да родя естествено. Но в крайна сметка най - важното е бебчо да е здрав !

Всели празници

# 57
  • Мнения: 232
Да Кейт, правилно, трябва да лежа заради контракции, затова и се изплаших толкова ...

# 58
  • София
  • Мнения: 725
Здравейте и от мен!  bouquet И на мен ми казаха,че шийката ми е скъсена и,че била 12мм,каквото и да значи това newsm78!На всичкото отгоре контракциите ми не били от хубавите!И като добавим и това,че бебето е седалищно от доста време и така си си стои и резултата е-в къщи,магнерот,почивка и това е!
evdi не искам да те плаша, но 12мм е много малко за шийка, т.е тя се е изгладила почти напълно както казват докторите, Но по важното е да няма разкритие и пукане на околоплодните води. Трябва много да лежиш и да почиваш, не да седиш.

# 59
  • Мнения: 179
И на мен доки ми потвърди, че безболезнените контракции не са безобидни и да внимавам.За това и ме накара да вземам 2пъти по 2 магнерот, а при по чести контракции 3пъти по 2.Всеки ден имам контракции, но не им и обръщам толкова внимание.Все пак внимавам.
Вие се смейте на моите майстори, но на мен ми се плаче сега от там се връщам.Вече ми оправиха цялата система с водата и осветлението.Днес мъжо ме накара да ги почерпя, че да си вършели с удоволствие работата та да видим.Отделно идваха за щорите да вземат мерки, че съм поръчала различни видове според обзавеждането.Кухнята става невероятна по нататък ще пусна снимки.Банята е огромна и почти е готова само едно гардероб че и едно кресло чакам да пристигнат.Мисля че до 15.06 всичко ще е готово дай боже Praynig
Малката иска да я водя в мола по магазините да си избирала тоалет за рожд.ден ooooh! кое по напред вече не знам, няма време за почивка.
Весели празници на всички, аз по късно ще пиша.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт