Бъдещи мами - *Юли 2009* - Тема 35

  • 14 859
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 113
Добро утро  Simple Smile

Честити придобивки на Марулка и Виржинити! Да си ги ползвате със здраве, да посетите много хубави места с тях и най-вече - безаварийно пътуване ви желая!

Радина, кашлицата не е шега работа. Ако не си ходила на лекар, иди да те види, иначе знам, че Проспан може да се пие, но дали ще ти помогне е друг въпрос. Бързо оздравяване!

Аз тъпча последният багаж в саковете и към 9 ч. потегляме. Желая на всички весели празници!  Hug

# 31
  • Мнения: 14
добро утро !
записче в новата темичка!
и весели празници на всички !

# 32
  • Мнения: 253
Добро утро и от мен  Hug
Аз не съм влизала много време,щото едни проблеми семейни тука и като се прибера съм много изморена  ooooh! Вече едвам стъпям-ходя като болна мечка изобщо не си давам зор-но незнам как ще издържам още 2 месеца  ooooh! ooooh!
Сега се чудим с мъжо дали да отидем до Хисаря-за 2дни/само неделя и понеделник,защото утре сме на сватба,а мъжо във вторник е на работа  #2gunfire/.Аз искам да идем само заради басейните,защото много ми се плува,но....
Преятно изкарване на почивните дни и на празниците   bouquet

# 33
  • Мнения: 32
Добро утро, аз мисля, че официално мога да си взема една жълта книжка, като награда в края на бремеността. Прекарах още една почти безсънна нощ в мисли за количката. Sad Laughing. Ако скоро не разрешим проблема в къщи с тази количка, се виждам в деветия месец да си говоря сама. djidjito, X lander не са мега известни, но са много хубави клички до колкото знам, но  скъпички (поне за мен). Сега има малко намаление и аз вече тотално се побърках. Пак ми излиза доста скъпо, но за тази количка ми се вижда изгодна и парите ми се струва, че ще си заслужават. Вече ще се побъркам от мисли Crazy
Вчера официално ми беше последния работен ден. Като излязох от офиса, все едно планина се смъкна Grinning. Двете колежки, с които си говорим ме изненадаха с невероятен букет, огромен и много красив и с едно шише на Чико. Разбира се останалите три кокошки, не ми казаха дори едно чао, като си тръгвахме вечерта, но те и през последния ден не се опитаха да се държат по- мило, дори отново ни доказаха, че имат централен проблем с главния мозък и възпитанието им куца.Слава богу повече няма да имам нищо общо с тях. newsm68 newsm44
За ремонтите не ви завиждам, ние приключихме сравнително наскоро. Пожелавам ви успех, Грация 777, разби ме от смях с топлата вода и казанчето. Добре че сме жените да наглеждаме нещата Laughing.

# 34
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро мамчета!
Толкова се ядосвам на времето! Искаше ми се да се поразходим, ама сега вкъщи.
На всички които са си направили някаква организация и тръгват на някъде, приятно изкарване да се заредите с много положителни емоции, за да може после да ни ги предадете и на нас. На всички останали дано свършим поне нещо полезно и си починем добре ,като пак не отхвърлям възможността за създаване на положителни емоции. И знайте, че всичко е вътре в нас и това което се случва около нас зависи от вътрешната ни настройка.
 Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 260
Честити придобивки на Марулка и Вирджинити! Да си ги ползвате със здраве!   bouquet

Евди, пази се и почивай повече! 
 
Миласара, като идваш към Пловдив пиши да се видим. Моят мъж най-вероятно ще работи даже и в събота и неделя  ooooh! и съм свободна за разходки (стига да е хубаво времето).

И на нас ни предстои ремонт на кухня тази година. Лошото е, че ще може да се започне рабпта по нея чак в началото на юли. Не ми се иска да се кърти в последния момент, но май няма друг вариант.  Tired

И аз май ще започна да разглеждам колички. Нашата зимна количка е пред разпадане (а си мислех, че спокойно ще издържи още едно бебе).

# 36
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Привет на всички сладурки! Станах с прекрасно настроение, събуди ме слънцето и аз направо искам да полетя, тъжно ми е само, че си изпратихме татко за София, но няма как, всеки си гледа живота.

Сега и с новите придобивки ми е едно ведро и приятно, пожелавам ви на всички скоро да приключите с ремонтите, обзавеждането и всички подготовки за посрещане на бебешорите.

Аз след малко се стягам и отивам на козметик, ще почиствам, вежди, лице, триъгълник и отново съм в еуфория, обожавам някой да ме обслужва, направо си заспивам от кеф. Та се надявам преди раждането да отида още веднъж на триъгълник и да съм тип топ. За мен това е най-добрият начин за обезкосмяване, не ме и боли.

Вержи, не се притеснявай за парите, при нас те вечно не стигат  Money, колкото и да ги взимаме все нещо ново и ново излиза, та предполагам, че всеки има моменти на спадове и възходи. Казано е баба знае две и двеста, така че се надявам скоро да си стъпите на краката и да се сдоибеш с мечтаното возило за бебчо. А за Бертони и аз да бях и аз щях да те нахокам  Blush, по-добре нещо на старо, отколкото тази марка, макар и нова Hug. Това беше първото нещо, което ме предупредиха преди 3 години когато купувахме за бебка количка - не купувай Бертони, купихме се Кенгуру и съм много доволна. За това, ако приемаш съвети изчакай, има още време до раждането, дебни в Продавалника за обяви. Два месеца са си два месеца  Hug

На всички притеснени пожелавам разведряване на обстановката и весели празници, да хапнете и пийнете подобаващо, но не се претоварвайте.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 36
запис в новата тема-ужасно време!какво да правим сега в този дъжд #2gunfire

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
запис в новата тема-ужасно време!какво да правим сега в този дъжд #2gunfire
Ами идвайте във Варна, тук е слънчево и топло.  Blush

# 39
  • Мнения: 9 077
И аз се възмущавам от времето, много зле ми действа на нервната система Rolling Eyes

Марулче - блазе ти, че издържаш на кола маска...сигурно е супер да не те боли и да нямаш косми, да си гладичък и рядко да е обезкосмяваш Whistling

Върджи - горе долу в какви граници се движиш за количка, имам предвид финансово? Мога да помогна с идея за нещо добро, но качествено...а и наистина, ако следиш обявите, може да изпадне някое съкровище. Само не се отчайвай Hug

Дарка, завиждам ти благородно за Хисаря...как ми се ходи пак (макар че само вися в хотелката стая Joy)

# 40
  • Мнения: 7 263
Virginity виж тези http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=531688&cat=fav, http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=550586&cat=fav, http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=549577&cat=fav, http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=563449&cat=fav
Аз скоро не съм гледала, защото нали си поръчах нова, но преди редовно ги следях и излизаха хубави неща от време на време. Можеш да се опиташ и да си договориш цената малко надолу - има и свестни момичета.

А времето е един път направо  Confused Twisted Evil - любимо ми е просто да вали по празниците и да трябва да затворя двата звяра в къщи да сега четохме приказки с малкия, но ..... цял ден ooooh!

# 41
  • Мнения: 576
Стеф, хич не искам да се *сирам, ама граааам  Joy Ама защо така с тая шийка не знам.
А най-идиотското е, че на ЖК като ми взимаха МБ и докторката ми казва - " шийката ти е супер, толкова дълга, дори и с контракциите не се притеснявай " Да ама само с гледане май не е същото като с меренето  Confused
Иначе за съжаление безболезнените контракции също правят поразии. Аз нямам никакви болки (да чукна на дърво, че сега ще ме почнат  Whistling) само стягане и то рядко. Може и от натиска на главичката, има да става явно  ooooh! Tired

Грация и нашите мебели са от чужбина, за това аз от зор ремонта да е готов май месец и подредено до началото на юни, ги поръчахме още Януари месец. Сега ми е мирно на главата, че спокойно ще подредим и ще ни остане време да свикваме с новото обзавеждане  Laughing
Бебешочката стая вече е боядисана и от днес почват да я рисуват  Heart Eyes

По повод за и против секциото по желание, кърменето и т.н и т.н, за мен не това как ще дадеш живот на детето си и с какво го храниш те прави Майка. Само жената, която е носила това човече от една точица цели 9 месеца, за да стане човек, с всичките му притеснения може да бъде истинка Майка.  Просто трябва да го обичаш, да си винаги до него и да даваш всичко за това дете. Другите неща за формалности, които не смятам, че биха те направили по-добър родител или ще направят детето ти по-щастливо !!!
На него му стига да е живо и здраво и обичано... !!!


За записа на тоновете, май наистина продължават поне 20-30 минути и се правят веднъж седмично.
Иначе на доплера за 10минути не може да се чуе какво му е състоянието, това много кратък период. Освен това на записа засичат и контракции, важно е за по породължително време да се засече състоянието на бебето, което не виждам как става за 10мин ?

# 42
  • Мнения: 232
Уф момичета имах ужасна нощ. 2 дни направих грешката да ям гювеч, но беше без сос, наблъсках се с картофи, че бяха много вкусни и вчера следобед ме хвана такъв запек  Cry Ако щете вярвайте накрая се разревах. Хем не смея да напъвам хем боли хем не може без да се напънеш и така си откарах 1 час в тоалетната. След това ме заболя кръста. Айте хапове. Бебчето вечерта започна да трепери, все едно вибрира. То и аз треперех от нерви покрай това преживяване. През нощта пак ме хванаха болки - боляха ме всички кокали - кръст, таз... Отделно поради по-разхлабващите работи които ядох - разни сладка, киви, и супа, ме заболяха и червата. Коремчето ме болеше от напъване. Накрая и стомаха ме заболя и ми се догади. Бебчето не смееше да заспи и то като мен, което още повече ме навеждаше на мисълта, че сигурно нещо не е наред. Та в 3 ч. изпих още 2 но-шпа-та и съм се унесла. Ама все се стрясках да видя дали го усещам, това с вибрациите се повтори още 2 пъти та си изкарах акъла. По едно време си вкарах филм, че може да се е отлепила плацентата от напъване. Казаха ми, че ще имам кървене при такова положение обаче...
Сега пратих любимия за сушени и пресни плодове, пълнозърнест хляб, ще обядвам супа и пресни неща само, без сухи манджи и бели хлябове и сериозно ще си следя хранителния режим... Ужас дано не съм нанесла някакви поражения на дететнцето. И така ми се спииии  Sad

Грация777 - няма начин - трябва да им висиш на главите на майсторите, щото иначе  ooooh! Ама недей да завиждаш на нашите мъжове, аз пък понякога ми се ще моя да беше лекар Blush Не за друго, ами щото баща ми е лекар и сега като се отделих виждам как  ми липва лекарското присъствие в къщата и ми става едно такова - все едно нямам опора. Та- не може хем лекар хем от ремонти да разбира човека.
Ние пък имаме познат, който викнал майстор за плочките на банята и преди да тръгне за работа му казал - искам долу да са на ромб подредени и фугите да са малки. Връща се той - плочките наредени направо - не на ромб и фугите - огромни. Кво си направил бе? Ми нямаше как да направя наклона ако са на ромб. На другия ден влиза човека да се къпе и водата изтича в коридора вместо в сифона - чуден наклон няма що....Айде наново банята.... ТА има едно проклятие - да ти влезнат майстори в къщата.... рядко са добрите, всеки се прави на майстор.
Ние също правим леко довършителни работи - шкафовете в кухнята, ама моя за тия работи го бива та си ги прави сам за мое щастие.

Завиждам на всички дето пътуват ... Така ми се бръмчи вече...ама не можеее

# 43
  • Мнения: 9 077
Ем, ти голям пир си си спретнала Laughing Ама ще ти е за урок предполагам, макар че е много трудно да се устои понякога ooooh!
Бих ти препоръчала сливи да ядеш, или най-ефикасно: кисело мляко с 2 супени лъживи ленено семе (продават го по всички магазини, смила се в кафемелачка). Ако се прави всяка сутрин,освен че прочиства червата, дава и незаменими наситени мазнини.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 893
 Emily_ съчувствам ти за запека! и аз съм така...надявах се този път да ми се размине, ама нейсе Rolling Eyes ходя на 2-3 дена и вися като сопол в тоалетната с часове Tired схваща ми се д-то Laughing ще отмине и тоя период... айде почти на финала сме Hug

аз снощи се депресирах ужасно, заради финансовото ни положение и безкрайните, инфантилни изпълнения на момченцето, дето не съм сигурна, дали се омъжих за него, или го осинових Close
и му дръпнах един рев над тефтера със бакалските сметки cry той се опита да ме успокои до колкото му позволява интелекта...ама аз си знам че това са думи на вятъра и след два дена ще е същото Tired
както и да е , да не ви занимавам...надявам се че за два месеца все ще успея да измисля нещо за количката и как да си платя раждането Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт