СЕПТЕМВРИ"09 - 20

  • 12 223
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17
 Анита, мерси.
 Аз снощи нямах, но превантивно пих, за да не се влоша. Много съм шашната. Сега през 15 мин си меря температурата, но слава Богу нямам. И мисля да не пия повече парацетамол, дано се оправя без хапчета, много ме е страх за бебчето, въпреки че знам че по-опасно е ако не се лекуваш.
 Дано няма повече боледуващи, а само да се радваме през идващото лято на бременността.  Praynig Praynig Hug
 Лек ден на всички

# 61
  • Мнения: 17
 LaDiDa, пробвам всичко стига да няма лекарства.
 Майка снощи ми каза, че не било хубаво да си напарваш краката в сол с гореща вода по време на бременност, и аз не знам що...
 Сега отивам да си стопля водичка с мед и лимон и започвам да се наливам. Simple Smile
 

# 62
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Да се разпиша и аз най-после в новата темичка  Grinning
Добре дошли на новите мами и лека и безпроблемна до края!
Ние от два дена сме без малката и нямам търпение утре вече да си я прибера.
Чак сега осъзнавам колко тъп и безмислен е живота без деца- направо няма какво да се прави такава е скука. Щяхме да ходим за риба на едни бунгала, ама всичко беше заето и сега се търкаляме по цял ден по креватите и гледаме филмчета. Днес за разнообразие бях на шопинг в секънд хенд и се сдобих с още едни чисто нови дънки и една туника от там и съм много хепи. Остана само едни сандали да си купя и понеже не мога без токчета, а знам, че не е хубаво да носим като бременни та ще си търся нещо поне с дебела подметка за утеха, че иначе съм си ниска и все влача по земята крачолите.

bebe6oci , чакаме новини след прегледа. И бързо оздравяване  Hug

# 63
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
4 дена без нет, шях да откача ooooh! Не съм ви чела, надявам се всички да са добре и да почивам пълноценно Mr. Green

# 64
  • Мнения: 333
Здравейте момичета,
болните бързо да се оправят Hug! Лека бременност на всчки нови майчета  Praynig
Сватбата на сестра ми беше прекрасна като булката  Grinning. Силно се молих да не вали и Господ щедро отвърна  Grinning. След обилния порой в три следобяд, след който почти не ми остана надежда, дъждът не просто спря, но и слънцето се откри отвсякъде в цялата си майска прелест  Sunglasses. направихме страхотни снимки и в градината на музея, и в църквата  Peace. Всички бяха предоволни  Wink.
Валката, абсолютно съм съгласна за децата  Peace. кристиян не го взехме на първата сватба на която бяхме и въпреки,че спокойно си седях на стола, аз все търсех някое детенце да си поиграя с него  Laughing. Всичко друго ми е почти безмислено  Mr. Green
Приятна почивка на всички. ние отиваме на цирк  Joy

# 65
  • Мнения: 14
Здравейте,момичета!Благодаря за топлото посрещане.Страхотни сте!!!Васели празници на всички!!!

# 66
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро на всички,
как сте днес?Тук започнаха жегите.Вчера даже ходихме на плаж и Алекс и бащ му се къпаха в морето,а аз се препичах като гущер, на пясъка. Wink
От 1-2 дни забелязвам,че вечер много ми се надуват ръцете и краката.Не знам как ще карам лятото. ooooh!
Лек ден на всички. Hug

# 67
  • Мнения: 5 026
Здрасти и от мен. И аз искам плаж, най - вече да плувам, ама няма  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен. Тук от два дни вали непрекъснато. В момента съм на работа.  Офисът е с гледка към морето.... с мирис на бетон, прах, пластмаса, тоалетна... и всичко друго, от което лъхат фабриките наоколо. Аз обаче съм доволна - шефът ми ще се върне след седмица, колежката ми се обади, че ще закъснее и съм си самичка на спокойствие.

Анита, завидях ти Laughing. Дано и тук се стопли, и аз да се отправя към плажа.
По повод подутите ръце и крака в мойта книга пише, че може да се появят по това време на бременността поради натоварването на бъбреците.Пише, че е препоръчително да пиеш повече вода и да си изследваш на 15дни урината.
Моят доки ми написа сумати изследвания, които да направя към 25тата седмица - кръв, урина, токсоплазма пак, калий, натрий, щитовидна жлеза, захар /голямото за захар, което е 3 часа/ и т.н.
bebe6oci, не е хубаво да си напарваш краката с топла вода по време на бременността заради разширените вени. По същата причина не трябва да ходим на токчета, а само с удобни обувки на ниска подметка. Още четири месеца ни останаха, не е толкова много.... Simple Smile

Аз съм с два основни проблема. Гърдата ми все още си червенее - пих си антибиотика една седмица без никакъв резултат. Доки ми каза да си правя компреси и че не е хубаво да пия антибиотик повече.  Казах му и че имам течение - безцветно, понякога бяло, ако не нося превръзка си ми е мокро бельото. Каза ми, че вероятно са гъбички и искаше да ми изпише нещо без дори да ме прегледа. Докато чакахме обаче видеозона да се освободи забрави и аз си замълчах. Ще гледам да отида на друг лекар. Да сте забелязали по-обилно течение при вас?

# 69
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
 neky аз имам час за изследвания на 14.05.-кръв ,урина,захар и всичко останало.А за течението- и аз имам,но не е постоянно-един ден го има,на следващия не.Като ида на АГ на 25.05, ще питам докторката. Tired

# 70
  • на Русе
  • Мнения: 358
Добро утро, момичета !
Бебешондел, много полезен сайт!  Peace

Момичета, да ви се оплача. Малко съм притеснена за сестра ми. Тя също е бременна, в 10 г..с. Но при последния преглед при лекаря и казали, че има "кухо яйце", т.е. няма зародиш, а само плоден сак. Казали й, че след празниците ще й направят кюртаж, ако пак ехографа не покаже нищо.  #Crazy Старая се да я успокоявам, но и аз съм притеснена колкото нея. Този "кюртаж" ми звъчи много страшно... Ох, дано да е фалшива тревога и бебо да си е на мястото   Praynig

Честито на всички видели пола. Аз също искам  stork-boy
Болните, да оздравявате бързо ! Hug

# 71
  • Мнения: 220
Здравейте ,
и аз не съм се включвала отдавна ,ама походих малко на работа и сега съм отпуска до 18 ти ,после пак малко работа и от юни мисля вече да приключвам.

За покупките май невидях - подплънки за гърдите ,че като знам на какво ми приличаха дрехите в болницата -цялата мокра отпред ,все едно съм си намокрила блузата нарочно .
Аз вчера си купих нови сутиени ,че вече нищо не ми става -взех направо за кърмачки -да си ги ползвам и после .

slavip- дано се размине на сестричката ти ,защо не посети и друг гинеколог ,все пак още едно мнение не е излишно.

# 72
  • Мнения: 83
slavip, късмет на сестричката ти и дано всичко е наред! Hug

Аз имах неуспешна бременност, но тук не правят кюртаж, а дават хапче, което предизвиква контракции на матката и стоиш в болницата 3-4 дни докато се изчистиш. Ако нещата не тръгнат добре питай дали има нещо подобно Sad

# 73
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
slavip стискам палци за сестра ти. PraynigНа мен ми правиха кюретаж в 15г.с.Всичко беше с пълна упойка и само една вечер бях в болницата.Дано сестра ти се размине с това Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 519
Привет момичета  Hug
Аз от ден два усещам вече разни помръдвания, но наистина с тази предна плацента са доста по слаби  Wink Сега съм малко по спокойна.
Продължавам да се боря с тъпата настинка която си докарах от глупост  smile3538
anita29 и аз започнах да се подувам и оттичам  Confused даже с 300 зора си свалих халката  Crazy
slavip дано всичко да е наред със сестра ти  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт