Севлиево 5

  • 23 195
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте мацки  Laughing, как сте? Минавам набързо да видя какво ново има тук и да се похваля, че ние си изкарахме страхотно в Гърция и ...абе не ми се връщаше тук. Времето беше страхотно, обиколихме селцата до Кавала и целия остров Тасос. Ще кача снимки в албумчето, но няма да е днес, че имам много работа.
Хайде, до скоро   bouquet

# 16
  • Мнения: 537
Ей, Пети страшна работа имаш.Къде дават така и ракийка и агънце..... Mr. Green,а пък нас само с едно кафе ни минаваш newsm58 newsm22

Е, че пък ти сега, на ранина ракия ли да ти сипя?  Mr. Green Викам първо да се разсъним пък после да почваме сериозните неща, че да имаме сили.  Mr. Green  Joy Пък то да не мислиш, че ако не бяха хората, които си караха празника тука, шефката щеше да се сети за нас? Тя отишла на Гърция и хич не й на.....за нас. Айде заповядай да не кажеш, че ми свиди:

 

Майче, много ясно че няма да ти се връща, като си видяла такива красоти...  Laughing Ще чакаме снимки.  Peace

# 17
  • Севлиево
  • Мнения: 17
Благодаря за топлото посрещане  Hug Какво да кажа повече за себе си синът ми се казва Адриан и е роден на 26 август 2007 smile3522 надносен с 3 дена и със секцио се роди 4.500кг и 53 см . Живеем срещу ябалката заведението  Simple Smile
Малкия ми е много буйно дете хич не слуша сега ще го пускам юни на ясла  newsm12 вие какво мислите за яслите ?

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Хей Arven_ добре дошла при нас  Hug
Абе като видях кога е роден Ади и си викам - Ах какво съвпадение! И то кво се оказва, че в една количка са се возили наще бебоци в болницата. Hug
Нашия септември уж ще го пускам, но ако го вземат  Rolling Eyes
Абе кви са тия почерпки бе, опасни сте ей. Crazy Агънце неща, ама от тортичките си хапнах - да е жива и здрава Вики. И тя е станала една къдравелкааа. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 67
Еееее Пети страшна си , а и каква ракия само  newsm20.И хич не ме е срам , че от рано сутринта си мисля за алкохол, то с този 9 месечен сух режим и с това кърмене, което не се знае до кога ще продължи , на човек не му остава друго освен да помечтае  Rolling Eyes
Майче благородно ти завиждам за почивката  ,хайде чакаме снимки.
Арвен , въпреки че моето бебе няма и още три месеца , колкото и смешно  да звучи отсега съм я замислила тази ясла.Много искам да си го гледам колкото е възможно по-дълго и ще ми е мъчно да го пусна по-отрано на ясла, ама и с 200и нещо лв. майчинство просто не ни оставят голям избор.А пък и няма баба или дядо на когото да разчитам, защото още работят.

# 20
  • Мнения: 537
Ха добри утро.  Mr. Green Как сте, що сте? Ай по едно кафе за събуждане и малко филмче ще позяпам тука.  Mr. Green Coffee
Ееее, Arven, най - после някой да живее близо до нас бе.  Laughing Ама като гледам пак си оставаме каки в групичката, като изключим разбира се Яни и Деси. Пък с Дамянчо /големия/ ще си празнуват рожденния ден почти на една дата, а?  Wink Иначе голям момък си родила, да ти е жив и здрав.  Heart Eyes
Тони, радвам се,че ракийката ти е харесала, като видях, че е смокинова.... Party Кърми си, докато можеш, ще имаш време да пиеш после.  Mr. Green Плюс това мисля, че по чаша бира може да пийнеш.  Wink Мен още малко ме е яд, че кърмих само 5-6 месеца, ама пък каквото стане.
Arven, в коя ясла го записа? Тя най - близката май  е до нас, ама да попитам. От юни и Вики е на ясла или по - скоро на градина, нещо като нулева група са направили за децата между 2 и 3 години. На 22-ри съм на родителска среща и ще уточним датата, когато ще я пускам. А какво мисля за яслата: ами мисля, че е хубаво детето да се гледа у дома до едно време, но е хубаво и да имат връзка с други деца, защото така стават по отворени, моето щях да го пускам миналата година, но после се притесних, че много ще боледува. Но понякога няма избор, пък и е по - добре да преболедуват някои болести като малки, отколкото по - късно. Ще се наложи да вземаме болнични или бабите ще я гледат. А ти къде си работила преди?
А мога ли да предположа, че си фен на Толкин или само на филма?  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 275
Здравейте,мами!
Аз малко се изгубих от темата,но имаше доста неща за довършване в работата,работих две седмици с един ден почивка и не остава много време за компютъра.От вчера съм в отпуск-вчера и днес съм си дала свободно,но от утре започваме пакетирането на багажите ,защото в сряда вече се местим в Севлиево.Малко ми е притеснено за всичката тази офанзива,която предстои,а и все пак ми е мъчно за приятелите тук,свикнала съм с толкова много неща...Но нали уж е за добро...
Желая ви усмихнат пролетен ден!

# 22
  • Мнения: 537
Е, значи скоро ще те приветстваме на наша земя, Галке.  Mr. Green Намерили сте значи жилище, щом вече и деня сте определили. Дано да сте доволни.  Peace

# 23
  • Мнения: 67
честит рожден ден майчепожелавам ти много здраве , щастие и сбъдване на всички мечти.
http://snimki.info/details.php?image_id=24908

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Честит рожден ден и от мен

# 25
  • Мнения: 537
Ейй, изпреварихте ме, бее.  Mr. Green Честит рожден ден и от мен, Майче, и все така да имаш положителни емоции, с лек привкус на грижи, че без тях не е интересно.  Wink

# 26
  • Мнения: 127

 Tada

На рождения ти ден пак да се оплача Mr. Green
Малкия вчера го водих за ваксина и нощес вдигна 40гр. температура.Сега е бомба,но много ни уплаши.

# 27
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Е, момичета, много благодаря за пожеланията, трогната съм  Hug
Нека вашите пожелания бъдат мои - към вас   bouquet
Натикот, как е малкия мъж, оправи ли се?
Целувки на всички дребосъци.

# 28
  • Мнения: 127
Малкия мъж се оправи.Явно е било от ваксината.
Неработещите майки,айде на Братската.Към 9.30-10 че да избегнем жегата.
Айде пишете да кажете. Доци,Тони,Arven

# 29
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Хайде на снимките, качих няколко в албумчето  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт