Севлиево 5

  • 23 210
  • 367
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
Брей много рожденици.
Майче да ти е жива и здрава дъщеричката.Много весело детсво и пожелавам и да я слушате  bouquet
Юле,на теб здраве,другото имаш воля да го постигнеш сама,пък и е по-сладко така.  bouquet
 bowuu bowuu bowuu

# 46
  • Мнения: 2 433
ето я почерпкатааа!!!!!
За всеки по нещо! HugБлагодаря Ви момичета за милите думи!  bouquet

# 47
  • Мнения: 127
А Юле,много хубава почерпката,ама няма ли салата и ракия,аз на масата не сядам Mr. Green Mr. Green Mr. Green Кви са тия изчанчени ядИнета и питиета Crossing Arms
  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 433
вИднага!!!!

# 49
  • Мнения: 127
А тъйййй,да си дойдем на думата.Ми в тоя студ,нема по-Убаво от една ракийчица.
А наздравееееее newsm24 cheers bdbaloni

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 13:05 от Натикот

# 50
  • Мнения: 67
честит рожден ден на деси, да расте здраво и щастливо дете за радост на мама и тате.
честит рожден ден юле пожелавам ти много здраве, щастие и късмет във всички твои начинания.

# 51
  • Мнения: 537
А аз може ли да се обявя за блейка номер две, че днес минахме покрай студиото, а преди това си мислех, че Юлия има рожден ден и въпреки това забравих да го честитя, хем я видях рожденничката лично...  Embarassed Embarassed Embarassed
В последния половин час от 29-ти, Юле, да си жива и здрава и от мен и всичко най - хубаво ти пожелавам. И шъ извиняваш, че те забравих.  Rolling Eyes

# 52
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
Хайде добър ден, нищо че е доста мрачен и вали(поне при нас).

Гледам, че е имало доста рожденници-да са живи, здрави и много щастливи-и малките , и големите!

И аз си имах рожденник-Емолин стана на 31 на 21.05 и по този повод си купи кола.Ура!Вече сме АВТОмобилни Simple Smile

Иначе при нас все едно и също-на Славито му растат още зъби и по цяла нощ не спи, аз си седя в къщи и скучая(то какво ли да правя в това време) и се стягаме за кръщене, че не остана много време до 28.06

Хайде хубав ден на всички!

# 53
  • Мнения: 67
Малко , късно ама....
честит 1-ви юни на всичките дечица, да растат много здрави и силни , за да радват родителите си

# 54
  • Мнения: 67
Ехоооо, къде се загубихте?Май всеки крачи по задачи и за форума не остава много време  Mr. Green.
Нашият тати е в болница с бъбречна криза и на мен ми е едно...... Sad

# 55
  • Мнения: 2 433
Аз пък днес и до Била стигнах
Видях Евгени на земелите....ама беше много ангажиран и не го закачих. Че то в тази навалица само аз му липсвах... JoyТа!!!
Галке, Евгени - честа ви нова работа! Честита Ви нова къща и добре дошли официално в нашият град!!!  bouquet
А на Пети малката.... направо е неузнаваема! Много е порастнала!  bouquet

# 56
  • Мнения: 537
А добър вечер и от мен!  Hug Честити празници, нови къщи и нови работи на всички празнуващи. Галка скоро явно няма да се появи, нали трябва да привлича клиенти сега. Аз пък мисля да мина през Била от любопитство, ама другия месец, че да се поразмине ентусиазма на бабетата, като видят, че Била си е магазин като магазин.  Rolling Eyes Сега разбрах, че и задръствания имало там.  Mr. Green
А ние сме си все така. Днес вече официално записах малкото зло на детска за 10 юни. Сега малко ме свива стомаха като си представя как ще я оставя на чуждо място.... Cry Дано не плаче много. Работата все така си върви, шефката и някои други се мъчат да ми правят интриги, ама да не видят де зимуват раците. Иначе сега като се позатопли и хората се поразщъкаха по командировки насам натам.
И така. Айде до скоро, лека вечер и т.н. и да се обаждате, ама не като мене.  Rolling Eyes Mr. Green

# 57
  • Мнения: 537
Добър ви вечер, как сте? Аз минавам само да се похваля с едно нещо. Mr. Green Ей го на долу:



Чакам мнения сигурно на нищо не прилича, ама аз да се похваля с домочадието  Rolling Eyes
Днес много жега и ме домързя да излизаме. Докато се прибирах цялата подгизнах и реших да си почистя малко тука, че бомба паднала. Утре, на ранина може да излезем малко. Да идем да гласуваме с малката.  Laughing То още се чудя дали да ходя наистина или да пропусна.

# 58
  • Мнения: 67
Пети, smile3501.Много убаво  е станало.
Аз още съм в чуденка относно утрешните избори, но май везните ще наклонят в това да отида.

# 59
  • Мнения: 127
Ей Пети,много е хубава,ама ако знеш какво си помислих,като прочетох,че искаш да се похвалиш с нещо,което е доло Mr. Green Веднага скролирах да ти видя лентичката Crazy
Аз ще гласувам.Винаги гласувам,така мога поне да си ги псувам с чиста съвест после  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт