НОЕМВРИйки по изследвания тичат, а бебенцето все повече на човече прилича.

  • 13 044
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 246
Здравейте Simple Smile Красиви думи, Стеле  Simple Smile
За имената харесали сме си Йоана и Адриан Simple Smile Само,че се чудим дали първото да е с двойно Н или единично  Mr. Green На мен ми харесват още много имена като Антоан, Симона, Ния, Алекс......

# 256
  • Мнения: 97
la belle - благодаряъ ти мила. Дано го преборя по-скоро.
Това със седмиците стана голяма обърквация . Колко седмици да си по-напред. С теб сме май с термини през 2-3 дена, а ти си 15-та или нагоре, а аз 13-та в началото ????

# 257
  • Мнения: 14 654
Захванали сте хубавата тема с имената гледам Simple Smile Още не съм мислила сериозно за имена, по-точно мисля често, но никое име не ми харесва, затова сигурно пак ще взема името на някой близък. Специално за женски имена - и сестрите ми, и свеки, и сестрата на мъжа ми имат много хубави имена, та може да заема някое. Бяха ни подарили един сборник с имена, ама такива изцепки имаше вътре, че сме се смели от сърце. Йитко например и Агна. Жалко, че сме го затрили.

# 258
  • Мнения: 2 556
zlitova, ами 9 г.с и 2 дена си е точно десета гестационна седмица? Аз не виждам никакво фатално разминаване?? Щом бебчето си е там и си е ОК, изобщо не се тревожи излишно според мен  Peace

# 259
  • Мнения: 718
Tess, по старите ми сметки днес трябваше да съм 10гс и 1 ден, затова се постреснах. Но четох, че доста често се случват такива разминавания, особено ранните седмици, затова ще гледам по-ведро пък ФМ ще покаже  Peace
 Благодаря за подкрепата Hug

# 260
  • Мнения: 389
Здравейте ноемврийки   Grinning
Аз съм една юнка 2008-ма и кандидат ноемврийка 2009-та  Mr. Green
Имам дъщеричка на 11 месеца, а бебенцето за сега се очаква за 27.11.
Миналата седмица ходих за първи път на видеозон и видяхме малкото човече с тупкащо сърчице  Party.

Леко бременеене на всички   bouquet

# 261
  • Мнения: 653
добрутрооо   bouquet
кафето днес е от мен - за хубав завършек на седмицата


Вивиан, добре дошла  Hug

Мария Крумова ние имаме 1 ден разлика, но в зависимост от коя линийка ползваш ни показва 14 или 15 (при мен като стане 14+1 ден автоматично го показва като 15), а вчера ехографа показа, че размерите на бебо съответстват на 17 г.с.
Как си днес?

С имената сме готови още отдавна (малко след като се бяхме запознали  Wink )
ако е момиче - на майка ми; а ако е момче - на баща му

Стеле, забравих снощи да те похваля за таланта, но по-добре късно, отколкото никога   bouquet

Хубав и усмихнат ден на всички  Hug

# 262
  • Мнения: 84
Здравейте мами, включвам се към ноемврийските мами. Термина ми е на 13.11. Сега съм в 13г.с. Приятеля ми е сигурен че ще е момченце, а аз тайничко се надявам за една малка принцеска.

Искренно желая на всички мами леко бременеене и дебелеене  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 263
  • Мнения: 1 765
Вивиан, Дериел, добре дошли.  bouquet Лека бременност и ноември да гушкате най-сладките бебоци  Hug

# 264
  • Мнения: 3
добро утро и от мен,  food010надявам се днес отново да сме много активни защото на мен взе да ми доскучава,че не ходя на работа пък и няма да ходя повече така че вие ще сте ми единственото развлечение докато мъжа е на работа ,а малката на училище. newsm53А и един въпрос може ли според вас да се определи пола в 15 г с защо вече нямам търпение да разбера дали ще е мъж или ще си имаме още една госпожица.Аз определено този път имам предпочитания за мъж,  newsm10но съпруга ми иска пак момиче newsm11

# 265
  • Мнения: 97
la belle - мерси че питаш - още ме боли гърло, малко хрема - за температурата ще видим на обяд дали ще се вдигне. За сега съм на работа щото много ми се натрупва много дори за няколко часа като отсъствам.
Да ви се оплача - рано тази сутрин ръснах 160 лв. за кръвни изследвания на щитовидната - реве ми се вече ама в името на бебо няма да ги мисля тия харчове.

Добре дошли на новите мамчета

# 266
  • Мнения: 18
Добре дошли на новозаписалите се newsm51,много се радвам,че се увеличаваме,дано няма повече лоши новини,много се натъжавам като прочета,че някое бъдещо майче е изгубила бебчето си newsm45 .Пожелавам на всички много леко бременеене preggo,страхотни моменти и мнооого усмивки newsm10

# 267
  • Мнения: 1 014
Здравейте момичета   Hug
Мари рус, съжалявам много за случилото се. Пожелавам ти след 3-4 месеца да се похвалиш с нова бременност и другата година едно здраво и хубаво бебече Heart Eyes
За кафето - до сега не близвах, защото ми се повдигаше от аромата му, но сега започнах да пия по една чаша мляко с нес. Така се чувствам се по-добре, защото кръвното ми много пада.
За пола на бебето - моята лекарка каза, че още е рано и ще ме гледа на 4D към 20-та г.с.
За име - още не съм мислила. Искам първо да разбера какво, ще е бебето.
На преглед ходя точно през един месец. Нормално е да следят бременността всеки месец. По начесто не е нужно.
Стелче, развълнува ме много със стиховете си. Едно голямоооооо БРАВО от мен!
За движенията - аз още нищо не усещам (а смея да твърдя, че съм доста чувствителна). Четох, че е нормално да се усеят в 16г.с.
Дрешки и други необходими неща, мисля да купувам към 8-мия месец... живот и здраве. Не искам да оставям това на мъжа ми, защото ще го подложа на голям стрес  Laughing Пък и се притеснява да пазарува такива неща сам (нищо не разбира), а и после ако почна да мрънкам, че това не ми харесва, че това, защо си го взел....Абе никак не е лесно  Grinning

# 268
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен Simple Smile Надявам се да се сте изкарали страхотни почивни дни Simple Smile Виждам че доста сте поизписали..........тамън 2 теми така че аз започвам да чета хаха

# 269
  • Мнения: 95
 smile3525

Добро утро!

Добре дошли на двете нови мамчета!

Благодаря ви за хубавите думи, момичета!

За прегледите аз съм на преглед на 14.05. Живот и здраве тогава ще съм в 15-та седмица и 4 дни. Дано доки каже какво е, че предния път каза момче и татито така се зарадва, че само вървеше след мен и искаше да си гали "на тати диването малко"  Laughing А и аз вече си мисля, че искам повече момченце...

  bouquet Хубав ден на всички ви!

Общи условия

Активация на акаунт