НОЕМВРИйки по изследвания тичат, а бебенцето все повече на човече прилича.

  • 13 018
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен, чета всичко, но не пиша, да не пълня темите много с едни и същи неща Simple Smile Но сега ще се включа за имената, понеже и аз нещо съм се развълнувала на тази тема- хайде помогнете със свежи идеи- искам да е хем на мойта майка, хем на майката на мъжа ми, тоест да започва с И или Ив, и да има Ан Simple Smile, но да не е Ивана или Иван Simple Smile

# 286
  • Мнения: 421
Здравейте,
за покупките - мисля да поизчакам.
За желязото - незнам дали е от него или просто съвпадение, но аз започнах да ходя по-редовно до тоалетна откакто го пия.
Сега се чудя къде да отида на ФМ в 22 г.с. Моят Док ми препоръча Д-р Вили Димитрова от Фемина или Доц. Марков. Вие как мислите, при кого е по-добре?

# 287
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
може Ивет или Ивета - за момиче и няма АН
Иванина и Ивелина

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 890
Здравейте момичета,
в последно време само ви чета, почти нямам какво да пиша!
За усещането на бебчо - усещам го, ниско долу едно потрепване и пролазване. Акушерката каза,че е напълно възможно понеже съм била по-слаба  newsm78 (такъв комплимент ми направи, а аз се чувствам като малко слонче).
За името - решила съм да е на баща ми - или Никол или Николай. Мъжа ми малко се смръщва,че няма да е на неговите родители, но при баща Господин....няма да стане.
Една приятелка ми е обещала да ми даде количката си, ето тази http://www.levbg.com/product_info.php?products_id=299, но ако нещо се провали съм си харесала още толкова много,че едва ли ще мога да си избера.
Вчера влязох в един индийски магазин и останах очарована от избора на туники и рокли, ефирни, памучни, точно като за нас  Party . Утре с мъжо мислим да открием плажния сезон, дано не е облачно, че после като ми порасне още корема едва ли ще ми е до пясък, море и слънце...
Поздравления за Steletu за творческата дарба и за прекрасните заглавия.
dependent с Ив и Ан се сещам за Ивиана  Wink
Желая ви един прекрасен и вълнуващ уикенд!
Прегръщам ви всички!  Hug

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 13:53 от vessita

# 289
  • София
  • Мнения: 1 262
Здравейте!

Ние след дълго обикаляне, най-накрая се прибрахме. Голямо скиторене, бургас, поморие, варна, балчик, после пазарджик и пловдив, а сега мъжо замина на планински преход в Родопите  ooooh!

Покупки ше правя като вляза в 9-тия месец, като предния път. Макар, че при нас няма да трябват много неща, тъй като си ги пазим от Кари.

Желязото принципно води до запек, но при мен нямаше този ефект, така че имайте надежда  Hug Също имайте предвид, че води и до значително потъмняване на изпражненията, стават почти черни, да не се притесните (защото това при други условия си е симптом за кръвоизлив на язвата  ooooh!)

dependent, Иванина ми допада, макар напоследък ме дразни заради разни Вип недоразумения  hahaha

Яничка, и двамата са МНОГО добри, но побързай да си запишеш час, защото може и да не те огрее. Аз лично предпочитам Марков.

За количките - според мен е важно да си изберете лека, маневрена и лесно сгъваща се количка, защото без значение каква кола карате и колко често, веднъж да ви се наложи, може доста да се поизнервите... Много ме изкефи мария.крумова, че кара миниван  Laughing Ако си организираме срещи с бебетата някой ден, тя може да ни извозва групово   bouquet

Василена, определено откъм дрехи тук сме доста ощетени. Благородно ти завидях, че имаш директен достъп до "чужди пазари". Аз това го правя по нета, което е по-кофти.

Радост, с първата си бременност усетих бебето доста рано за първескиня (уф как я мразя тая дума) - в средата на 4-тия месец. Беше като леко треперен от вътре ниско долу в корема. Все едно пеперуда пърхаше и ме гъделичкаше от вътре. Тогава не бях сигурна и питах доки и той потвърди, че правилно съм се усетила  Laughing

Аз и днес съм отпуска, за да обикалям с малката по градинките. Сега лягам да поспя с нея, за да имам сили   bouquet

# 290
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
la belle, желязото води до запек, но при теб не е задължително да се случи.

Аз пък миналата бременност бях с един жесток запек, който желязото ми оправи  Mr. Green. Засега коремът ми е по-скоро разхлабен, да видим какво ще е ако трябва да пия желязо.

Ла Белл, това желязо като си го почнала, надали ще го спреш до края. Така че или виж витамини без желязо ( Thinking) или говори с гинеколога какво да правиш в този случай, да не стане предозиране.

kremito, да е жива и здрава майка ми. На Андрея дрехите й 95% са от Англия. Дали ние като отидем или като ми потрябва нещо, казвам й и тя купува. И поне ми допада на вкуса де. Ей, онзи ден й поръчах потничета за яслата - ами три потничета бели, поръбени с един ластик като на една кука където е, с една нежна панделка - та трите са 2 паунда (приблизително х 2,10 лв). А другият комплект с червено и черешки и райета - 3 паунда. Ми тук най обикновените потници са над 2 лв.

Някой ще пуска ли новата тема или пак аз?

# 291
  • Мнения: 97
kremito - на разположение съм за возене - имам 7 места в колата  Laughing
Между другото наистина ми се ще да си направим една среща по градове - много ще е весело.

wassilena - много добре се справяш с темите, май пак на теб ще заложим

# 292
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ето и новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395076.new#new

# 293
  • Мнения: 141
Отбивам се само да кажа здравейте!
Прегръдки и целувки на всички! Hug
Ще пиша при първа възможност!
При мен засега всичко е наред. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт