МАЙ е вече време да подхванем МАЙСКА тема

  • 16 362
  • 267
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 008
Добре дошла малка Божидара! Расти здрава и усмихната. Честито на мърморанка, бързо възстановяване и много много щастие   bouquet

Хриска, да ти е жива и здрава хубавицата  Hug Много радост и гордост да ви носи   bouquet

Алина, честита годишнина   bouquet Щастие и хубави моменти заедно ви желая.

# 76
  • Мнения: 604
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МАРМОРАНКА! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА БОЖИДАРА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ГОРДОСТ НА ТАТИ!

# 77
  • Мнения: 533
Хайде и тук ЧЕСТИТО на Мърморанка! Малката сладка Божидара да носи радост, усмивки на мама и тате! newsm30

# 78
  • Мнения: 656
Честита рожба на Мърморанка!Да е жива и здрава малката Божидара,да носи на мама и тате много радост и усмивки!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 098
Честито на Мърморанка! Да ви е жива и здрава дъщеричката с прекрасно име!

Рони и на вас честита месечинка + 2 дена.  Grinning  Heart Eyes

А, Хриска да расте още по-красива и умна.   bouquet
Аз време нямам да седна пред компютъра, но и сезонът е такъв,  Mr. Green така че
извинете ме като пропускам красивите празници на всички.

# 80
  • Мнения: 3 166
Честита дъщеричка на Мърморанка!   bouquet Да й е жива и здрава!
Добре дошла на белия свят, мъничка Божидара!
Heart Eyes

Ама какво прекрасно име са й избрали! Laughing

Малко със закъснение, ама да честитя всички пропуснати празници! Да сте ми живи и здрави всичките и нека зло да ви забрави!  bouquet

Рони, специални поздрави за първата месечинка на прекрасница Мария! Силно да я нагушаш и нацелуваш от мен и двамата ми мънички мъже!   bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Честито на Мърморана! Да е жива и здрава малката Божидара и да носи много усмивки на мама.

# 82
  • Мнения: 1 163
Здравейте мили и от нас.Ние сме в Сандански вече след прекрасната почивка в Халкидики

ЧЕСТИТО МЪРМОРАНЧЕ newsm51
Нека малката Божидара бъде благословена,здрава и много щастлива.

Честито и на другите,които са празнували тез дни Hug  bouquet

Ние сме малко болни-Хриско,но се надявам тук да се оправи по- бързо.Искам да ви кажа,че много ми липсвате и ще ви наглеждам  и преглеждам като имам време.
Бъдете здрави Hug Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 686
ЧЕСТИТА ТИ СБЪДНАТА МЕЧТА МЪРМОРАНЧЕ! Да расте щастлива и с късмет малката Божидара   newsm51

Честито и на щастливите мами Рони и Хриска! Да са ви живи и здрави момичетата!  bouquet

Алинче, поздравления и за вашия празник! Нека го празнувате щастливи още мнооого години!   bouquet

Hug


# 84
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честита малка принцеса Мърморанче ! Да ви е здравичка и многооо щастлива и палава.  Hug  bouquet

Аз се включвам да пусна малко компромати топли ,топли  на едни двама сладури дето се крият и не се показват ,нито се разписват . Crossing Arms Naughty

Бори и Макс Heart Eyes
Макси сладура Heart Eyes


Иначе при мен нещата вървят бавно и мъчително ,но ще се справим . В понеделник ме одраха 90 лв. за цветна снимка  от която така и не се разбра дали имам двурога матка или не . Единия вика има другия вика нямаш  Crazy Crazy луда работа . Но иначе всичко е наред  лечението тече ,днес ми беше последния ден със стимулантите и сега почва лудо мерене на температури . Стискайте палци началото на следващия месец да ви зарадвам с 2 чертички . Praynig

Обичам ви всички   Hug Heart Eyes Цункам ви гушам ви и да се пазите .  bouquet Hug


# 85
  • Мнения: 7 129
Ники, чакам да ни пишеш как е вашето любимо деденце. Дано всичко лошо при него/вас да е приключило с предишното му лечение. Hug
Марги, чакам хубавите новини от теб. Ще ги има  PraynigHug А за двурогата матка - има и такива, които не се виждат толкова лесно.

# 86
  • Мнения: 419
Здравейте и от мен!  bouquet
Честита сбъдната мечта, Мърморанче! Да е много здрава и щаствива малката принцеса Божидара!
Честито и на другите, които са празнували тези дни!

Аз не пиша често, че ми е напрегнато заради ученето! От другата седмица ми започват изпитите, а аз въобще не мога да се концентрирам да уча! Постоянно съм уморена и само ми се спи! Незнам тази сънливост кога ще премине. Днес съм на преглед и нямам търпение да видим бебчо. Постоянно го мисля. В главата ми постоянно са думите на доктора от преди 3 години, че бебчето няма сърдечна дейност. Постоянно ме е страх този път да не се случи отново.
Утре съм и на фетална при д-р Славкова от Фемина.Само там успях да се вредя за първата фетална.За Марков часа ми е за 07.07- по рано нямаше, а тогава ще е времето за втората.Не знам за първата при него преди да забременея ли трябваше да се обадя. Wink
Това е от мен за сега, ще пиша след прегледите! Приятен ден на всички и много  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 098
Ралке, пиши от време на време как сте с беболан, че ни липсваш. А за концентрацията просто няма смисъл да чакаш да ти се случи скоро.
Сънливоста и тя няма да отмине скоро, така че се въоръжи с търпение само и се отдай на всички тези моменти.
А за миналото ... , еми не се въщай назад, не е сега момента. Когато бях бременна си повтарях че това си е
друго бебе и друга бременност , то милото с какво е заслужило тези ни мисли, еми с нищо. Хайде да пишеш
как е минала феталната и стискам палци. Целуваме те силно.

П.С. Малко Лори … 80;те
По-късно ще кача снимки и от Карлово.

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 18:16 от rit@_zit@

# 88
  • Мнения: 1 163
Здравейте
използвам докато малчо спи да драсна някой ред.Тук на Сандански е прекрасно,но за съжаление Хриси от вчера е на АБ,защото левкоцитите и утайката са над нормата Sad след близо 10 дневно влачене на Т и жестока кашлица.Дано,моля се по-бързо да се оправи,защото се измъчи.Иначе му назначиха инхалации със сода бикарбонат,солукс и магнит.Надявам се да имат ефект.

Ритко ма голям кокил е захапала таз Лоринка Mr. Green

elektra_86 fingerscrossed всичко да е наред

Разгледах от горе отгоре и другите снимки-абе нашите бебоци са си най-хубави.
 Hug Hug Hug на всички

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Рита, само да си се оплакала, че Лора не яде! Току-що разгледах един красив снимков материал за една всеядна (да, дори и сандали!) малка хубавица сладка!  Mr. Green  Heart Eyes

Исеписе, дано се оправи бързо Хриси!

Общи условия

Активация на акаунт