Отговори
# 75
  • Мнения: 518
маминка ,  да бе , с тези никове на латиница голямо чудене пада  Laughing! като тръгна да ги пиша по 5 миути се дзверя докато намеря буквата  .  даже веднъж бях убедена , че на моята клавиатура просто липсва  латинската буква F   Shocked! затова предпочитам да пиша само на кирилица .

# 76
  • Мнения: 217
оска----сори за описанието....помислих си  че и на някой друг може да му се дояде....ама Embarassed Embarassed на...написах го вече...

# 77
  • Мнения: 344
oska - вместо да се мъчиш да пишеш на някой ника, можеш да го копираш от мнението му Laughing

# 78
  • Мнения: 217
Маминка...аз пък в началото те прочетох...Мамунка Embarassed с тез бремелински мозъци Joy Joy незнам

# 79
  • Мнения: 344
hahaha Хахаха  Joy Ама сте ми изобретателни  Grinning

Момичета, да ви питам - защо броя на мненията ми постоянно пише, че са 2, а те са поне 6-7 вече ... аз ли ги виждам така или и вие? По-късно ли се обновяват .. как е ?!? newsm78

# 80
  • Мнения: 5
Маминка...аз пък в началото те прочетох...Мамунка Embarassed с тез бремелински мозъци Joy Joy незнам

Хаха, и аз така ! А то било Маминка  ooooh! Grinning

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Защото има теми в които не се отчита брой гласове, както е тук в отчетни Peace

# 82
  • Мнения: 344
Хм... тъпа работа ... newsm78
Ми аз смятам най-вече тук да пиша, защото другите раздели са малко където мога в момента с този си опит да се изказвам.

# 83
  • Мнения: 344
Амбър, сега прочетох в предишна тема, че зърната ти са настръхнали (дъвкани) Joy
При мен дясното много ме дразни .. имам едно щръкнало такова .. от него .. и то все ми се закача по блузата (ако съм без сутиен) или пък по него. Постоянно напомня за себе си, но като цяло са ми добре.

# 84
  • Мнения: 850
MaMuHka , добре дошла и леко бременеене !  Hug  bouquet
 При мен проблем с яденето няма кои знае какъв но си хапвам добре , сутрин , обед и вечер и 1 междухранене !
 По въпроса с гърдите , моите постоянно са настръхнали , което е доста болезнено и  много ми тежат когато съм без сутиен !  Blush
 А щях да питам момичета потите ли се вечер , мен това ми се случва доста често напоследък , направо ставам мокра , а преди освен лятото когато е много топло никога не ми се е случвало!
 Хубава вечер мамчета , мен пак ме викат към леглото  Crazy

# 85
  • Мнения: 344
Случвало ми се е през последните няколко дни, но сутрин като се будя ... но го дължа на по-високите температури тези дни, а пък със същата дебела завивка  Laughing

# 86
  • Мнения: 217
MaMuHka да,зърната ми бяха хипер чувствителни, сега също ги усещам, но не толкова колкото целите гърди. Аз без сутиен немога. Спя даже с него. С размер 90 Д съм Embarassed и нейскам и да си помислям, колко още ще пораснат. Големи са и когато лежа, едва се обръщам Sick Joy hahahaболи и опъва.

mmmshushy80
и аз се потя, сутрин, когато се събудя и отзад врата и главата ми са вир вода, а и съм с дълга коса...абе мани мани.

La Fée четем го и двете така, щот говорим френски....и двете... hahaha хехе

# 87
  • Мнения: 344
Аз съм 90В, ама все са ми били малко... преливащи .. може би съм за 90С .. знам ли .. скоро ще пробвам.

# 88
  • Мнения: 2 768
Toва с потенето и при мен го има за пръв път. Сякаш с другите бременности не помня такова нещо.
Другото, което за пръв път ми се случва, е да ми се прияжда. Туй реклами, филми... мани! Да не помисля или прочета за нещо и веднага ми се е прияло.
В тази връзка - моля не пускайте разни картинки на вкусотии, че на някои са ни слаби ангелите  Embarassed

# 89
  • Мнения: 217
........Туй реклами, филми... мани! Да не помисля или прочета за нещо и веднага ми се е прияло.
В тази връзка - моля не пускайте разни картинки на вкусотии, че на някои са ни слаби ангелите  Embarassed
не съм сама Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт