боядисване преди раждане?

  • 816
  • 8
  •   1
Отговори
  • Mонтана
  • Мнения: 413
здравеите искам да попитам дали би се отразило според вас на кърмата (ако имам такава разбира се)ако се боядисам сега в края на бременността,остават ми още 6 дена до термина.аз се боядисвах 3 пъти през тези 9 месеца,но сега ми се иска ако го правя да го направя преди раждане,защото 4етох 4е по време на кърмене не би трябвало да се боядисваме защото вси4ко отивало в млякото.някоя от вас да се е боядисвала в този период ,какво бихте ме посъветвали?

# 1
  • Мнения: 4
Боядисвала съм се по време и на двете бременности и докато кърмех и не съм имала проблеми,нито пък децата ми са имали.За мен това са абсолютни глупости.За да се отрови детето ти от кърмата ,първо ти трябва да се отровиш.Досега не съм чула някой да се е отровил от перхидрола или амоняка в боята,освен ако може би не я е изпил. Mr. GreenБоядисвай се спокойно и не се притеснявай,стига да нямаш алергии към бои.

# 2
  • Mонтана
  • Мнения: 413
благодаря за отговора,щом си се боядисвала зна4и няма да има проблем и ще го направя.ина4е алергии нямам досега съм се боядисвала със доста разли4ни марки и не съм имала проблеми. Flowers Sunflower

# 3
  • Мнения: 636
Аз се боядисвах много често докато кърмех  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 478
Аз също се боядисах една седмица преди да отида да раждам, от съображения за липса на време след това.
Но и по време на къренето пак се боядисвах, все пак кърмих 11 месеца и щях да заприличам на  afwitch

# 5
  • Мнения: 1 418
Момичееееееее,нищо не може да ти стане от боята...
освен,ако не я изпиеш!

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Да и аз тва щях да кажа, ти няма да я ядеш за да отиде в кърмата ти..
Единствената вреда е върху косата ти,но ти това си го знаеш.
Леко раждане ти желая. Peace

# 7
  • Mонтана
  • Мнения: 413
благодаря Grinning

# 8
  • Мнения: 1 394
През първата бременност се боядисвах два пъти и докато кърмех още три пъти,но боята ми падаше на втората седмица...През втората бременност и по време на кърменето не съм си правила тези експерименти,защото просто знаех какво следва.А за това,че отива в кърмата.... newsm78....за пръв път чувам...то е през кожата-може,но не вярвам да е чак толкова притеснително...Важно е какво постъпва в кръвообръщението ти,а не с какво се мажеш.По тази логика,би следвало да не ползваме и козметика по време на кърменето,че не дай Боже да отиде в кърмата...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт