90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №51

  • 21 415
  • 463
  •   1
Отговори
# 15
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
За магиите също вярвам , както и Изкусителка.  Peace
Аз си имам една мацка , която ни е златна и всичко знае и
ни дава съвети. Най-вече на мъж ми. Та аз все се бъзикам , че е
като Берлускони. Винаги ни съпътства , мъж ми веднъж не я послуша и
8 месеца всики сърбахме помията. Но , това да е , минахме и през това. Crazy
Сега да чукам на дърво, както каже така и правим и грешки няма.  Hug
Но , Ели нетрябва да се самонавива , че има магия.  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен, и благодаря на всички за топлото посрещане! Hug Hug Hug
Сутринта си направих контролни измервания и претегляния  Wink и ще отчитам ефект.
Snow4eva, и аз мисля че имаме нужда от сериозно кафенце, за да влезем в режим след дългата почивка, така не ми се тръгваше днес...
Жабче, настина може да си помечтае човек като гледа снимките ти  Simple Smile

# 17
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мартинче ,лятото като ви напече слънцето и идвате на хлад у нас. Peace
Осъществена мечта ще имате на дворче и в полите на Витоша.  Hug

# 18
  • Мнения: 102
Добро утро фиданки, предвид настроението ми и кантара ми вдигна кръвното тази сутрин  #2gunfire
Благодаря Ви момичета  Hug
Петка мила непременно като си дойдеш се обади да се видим, ще се радвам много  Simple Smile
Изкусителче, Жабче вярвам в магиите, защото ни е правена такава в семейството. На село си имаме комшийка, която ни завижда много и тя мъти нещата  Simple Smile Та имам нещо като т.н. "замръзяване на късмета" и това продължава повече от две години. Искам да отида някъде за да проверя, явно гледачка трябва да търся незнам. А тази комшийка беше докарала доста нерви и караници в семейството ни. Сега гледаме да не вземаме нищо от нея. Миналата година беше дала ягоди и когато ги изядохме веднага си проличи промяната в нас. Но да не ви натежнявам, както казахте ще си дойде всичко на мястото  Praynig
Drunvi  Hug благодаря ти много си мила, не се тревожи ще ми мине като на куче както се казва  Hug
Лек и спорен ден пожелавам и Жани какво се криеш бе душа, драсни ни някое редче Simple Smile

# 19
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки Hug
Сноуч мерси за кафенцето и за вметката....снощи ми се лягаше вече и не съм обърнала внимание, че пак съм написала тема 50 Embarassed Видях, че искаш по друга схема на дните...сподели ккакво ще правиш та ако от понеделник не върви при мен да се пробвам и аз с нещо по различно като схема на дните Thinking
Ели видях, че говориш за магии....ох какво да ти кажа-хем вярвам, хем не на тези неща. И си мисля, че ако след всяко премеждие си мисля, че е магия може да започнат все лоши неща да ми се случват. Мисълта ми е, че не бива да допускаш тези неща в съзнанието си. Аз всъщност вярвам, че може да се прави магия на някой и си мисля, че с това шега не бива . Но се опитай да изгониш тези мисли от главата си Hug
Лю много кофти, че си върнала килца но да ти кажа и при мен така става. Имам едни плаващи около 2 кг. и те са ту на горе или надолу. Но последните 2 седмици след зелевата супа имам плаващи около 200гр....., което е нищо. Аз също си мисля пак да се пробвам с диетата но вероятно от понеделника защото и без това сега съм циклична и идват почивни дни а тогава ми е трудно да се придържам към каквато и да е диета Embarassed
Жабче и аз от скоро много заобичах кафе с мляко.......и захар EmbarassedНо вчера големия син пресуши половин литър мляко и днес ще си пия нес-кафето само със захар. А от понеделник ще се пробвам пак с вас Hug

Ставам, че малкия се скъса да реве.....и после пак съм тук Hug
П.П. Ели тук съм мила, писали сме едновременно....а през почивните дни ми е направо невъзможно да се докопам до компютъра. Но сега съм плътно на линия. А тази съседка ще дойдем да и потрошим кокалите дето се занимава с глупости....та ще види тя магии и глупости....овцата и с овца. Много се дразня на хора, които се занимават с такива глупости #Cussing out

# 20
  • Мнения: 289
Жани благодаря за новата темичка .
Ели аз също вярвам в магии и съм си патила чак не искам да се сещам през какво минахме .
Днес не съм се теглила че ще изпадна сигурно в депресия след неспазването на диетката цели два дена .Благодаря на всички за пожеланията иначе много хубаво си го изкарахме именния ден започнахме от 5.5 и вчера продължихме с младежите вечерта дойдоха приятелчета на сина ми .Да ви покажа вчера къде си правих фитнеса и най вече да видите красотите на Средна гора в тази местност е много красиво малкия ми син всяка седмица ходи с приятели .
http://www.gilia.snimka.bg/album.php?album_id=374087
Това дебеличкото с черния анцулг съм аз  Wink

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гале , страхотни снимки , страхотни хора.  Hug
Най-много ми хареса мацката с черния анцунг.  Peace
Супер си бе мацка , ние с тебе немож се мерим с тез млади девойки.  Simple Smile
Но и това което сме постигнали е супер , поне аз съм доволна много.  Grinning

# 22
  • Мнения: 270
добро утро мацки

Жани мерси за темичката, не ни забравяш никогаш  Hug
Ели, за вярване вярвам, но дано няма нищо все пак и да си дойдат нещата на мястото   bouquet
Мартинче, добре дошла и успех  Hug
Сноучева мерси за кафенцето  Hug

след варивата имах +1 кг, но не бях ходила в тоалетната 2 дни, вчера след въглехидратите съм -0,5, днес съм плодова
и мисля съвсем да го махна тоз плюс
Аз пък започнах 3ти цикъл но съм си все така надъхана, може би заради добрия резултат, но съм твърдо до края
вчера си извадих стари панталони от преди 4-5 години и влязох съвсем спокойно в тях  Whistling
като се замисля не съм била на тези кила от 2001-2002 година

# 23
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мимка и ти затвърди мойта тема.  Hug
И аз не съм била на тез кила , по-малко бяха , но
ми ставаха пак тези дрехи. Сега съм повече кила и
пак съм се оцуцала в тези дрехи. Явно се топим на см. , то затова
и не са важни толкова килата.

# 24
  • Мнения: 242
здравейте фиданки!!!!!
не съм ви писала и не съм ви чела - сигурно 10 дена  Embarassed , но нямах време , а после и почивните дни....
надявам се ,че всички са изкарали добре ваканцията   bouquet
съзирам разни страхотни минуси - мацкиииии  -БРАВО

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eeee , мама на Викито , драго ми е да те видя.  Hug
Вясвай се при нас по често.  Grinning
Разтъжихме се за липсващите момичета. Сега се сещам Манана къде забегна ,
дали не се е отказала от диетката.  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 1 531
Ето ме и мен, че почивните дни ни нямаше.
Ходихме до морето на гранд хотел варна. Мислех, че с Ол Инклузива ще ми е много лесно, защото всичко ще ми е сготвено и само трябва да си напълня чинията според деня, но нещо не се получи така. Сядахме голяма компания на масата и аз все опитвах нещичко.  Embarassed Все пак резултата от всичките дни е -500 гр.
В събота приключвам първия цъкъл и тогава ми е водния ден. май съвпада с пълнолунието, но пак ще проверя.

Жани, мерси за темичката.  bouquet
Хубав ден на всички.

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Жани благодаря за новата тема.Не съм писала доста време но ви чета редовно.Покрай тези празници и мойте смени нямах много време. Но се надявам вече да влязна в ритъма.Но да си призная че тези дни небях много много режимна.Но несъм и прекалявала.Успокоявам се че кантара е в застой.Нито + нито - .

# 28
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Здравейте,момичета!
Без да съм прочела назад нещата (след малко това ще сторя) идвам да дам отчет за омазаниците които сътворих.
До 4-ти бях строго режимна, но тъй като така и не мога да се преборея с болестта си, му поотпуснах края за да мога да ям супички и "по-силна храна"
След фарингита и 9 дневно пиене на антибиотик (който май не беше много подходящ) си докарах някакъв бронхит...дробовете ми са пълни с някакъв секрет, които започнах да изхвърлям...усещам задух, тежина в гърдите и имам ужасна дълбока кашлица....така, че въпреки огромното ми желание да съм стриктна, се наложи малко да се отпусна.
Празниците ги изкарах ужасно. Малката също доста се раболя.Вдигна ми температура 38,5-39, която два дни не можех да преборя - нито с лекарства, нито с компреси.
А дежурните лекари се опитваха да ме убедят, че това била една съвсем нормална температура - за какво толкова съм се притеснявала.
Най-добре било да си вкарам детето в банята, да си го изкъпя със сапунче да му поолекне, че то по-зле от това нямало да стане  #Crazy
Не съм медицинско лице, не се смятам и за много веща в лечението, но подобно нещо за пръв път чувах...и съм меко казано сразено от това отношение.
Е, днес вече ще посетим нашата лекарка, така, че не вярвам да има повече неприятни изненади....
Жани, благодаря за новата страничка....
....отивам сега да си прочета назад темичката...

# 29
  • Мнения: 0
Жаниблагодаря за новата темичка   bouquet аз днес съм на варива и съм си сготвила от вчера чушки с ориз,а сега да пийна и аз едно кафенце и да нахраня малкото ми слънчице feeding ,лек и слънчев ден на всички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт