Как да проверя дали ми е внесен болничния лист?

  • 50 993
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
на 07.03 ми изте4е и третия болни4ен след което ми запо4ва май4инството но все още нямам никака знае ли докога в превод,а декларация съм си подала.Някой знае ли докога ще 4акам.Предварително благодаря

не е нормално това.с пик кода виждаш ли си декларацията в сайта?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте. А как се получава този ПИК код?

попълваш тази молба http://www.noi.bg/content/spravki/Pr-11.doc и отиваш в НОИ лично,с личната си карта

# 17
  • Мнения: 92
Пише 4е се обработва последния документ,наи-вероятно тази декларация,но колко ще я обработват

# 18
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Здравейте. А как се получава този ПИК код?
отиваш в НОИ с лична карта и пускаш молба за ПИК на гишетата има готови бланки, дават го на момента(поне така е в Бургас)


до колко е актуална информацията??? не е особено актуална

относно болничните............първо счетоводството трябва да се накани да ги внесе
а дали са внесени................искайте входящ номер на болничния лист от счетоводителя ви-трябва да го има

успех и по-малко нерви в чакането на превода...........и банките също бавят преводите............

# 19
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
на 07.03 ми изте4е и третия болни4ен след което ми запо4ва май4инството но все още нямам никака знае ли докога в превод,а декларация съм си подала.Някой знае ли докога ще 4акам.Предварително благодаря

обади се на счетоводството да ти даде входящшя номер, така ще разбереш дали е подадена декларацията в НОИ

аз чакам парите от януари до сега... счетоводството не си е свършило работата когато трябва

# 20
  • Мнения: 92
наи-накрая НОИ благоволи да каже какъв е проблема,ама 2 месеца ли им бяха нужни за такава дреболия.Ще по4акам пак 10-15 дни и това е

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ще споделиш ли какъв е бил проблемът?

# 22
  • Мнения: 8
ЗДРАВЕЙТЕ!ИСКАМ АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ.ПРОВЕРЯМ СИ БОЛНИЧНИЯ В САЙТА НА НОЙ И МИ ИЗПИСВА ''Не е представена банкова сметка ''А АЗ СЪМ Я ДАЛА НА РАБОТОДАТЕЛЯ СИ!ОТНОСНО БОЛНИЧНИЯ ИЗПИСВА ЧЕ ИНФОРМАЦИЯТА СЕ ОБРАБОТВА!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ЗДРАВЕЙТЕ!ИСКАМ АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ.ПРОВЕРЯМ СИ БОЛНИЧНИЯ В САЙТА НА НОЙ И МИ ИЗПИСВА ''Не е представена банкова сметка ''А АЗ СЪМ Я ДАЛА НА РАБОТОДАТЕЛЯ СИ!ОТНОСНО БОЛНИЧНИЯ ИЗПИСВА ЧЕ ИНФОРМАЦИЯТА СЕ ОБРАБОТВА!


работодателят представил ли е приложение 7-за банковата сметка

# 24
  • Мнения: 8
НЕЗНАМ ELFITA,УТРЕ ЩЕ ХОДЯ ДО НОЙ ДА ПРОВЕРЯ ПРОБЛЕМА!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
не е зле първо да говориш с работодателя.ти също можеш да се сетиш дали си попълвал декларация за банковата сметка

# 26
  • Мнения: 8
Попълвах такава декларация и бях взела от банката си сметката!Незнам защо се е получило така,мога ли да я попълня на място тази декларация, ако липсва в ной?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
TANKO_8160


 приложение 7 можеш да го изтеглиш от тук http://www.account-bg.info/e107/e107_plugins/links_page/links.php?cat.6
 

# 28
  • Мнения: 43
TANKO_8160
Когато е подаден болничен лист без декларацията за банкова сметка и приложението от банката  НОИ връща болничния на работодателя като го информира с писмо за настъпилия проблем.Копие от писмото се изпраща до лицето на което е болничния лист.

# 29
  • Мнения: 43
Относно информацията в НОИ ,че "в момента се обработва" е така докато обработят информацията. Променя се едва когато обявят деня на плащане.Принципно болнични и майчинство се изплащат във вторник и четвъртък.

Общи условия

Активация на акаунт